Стрілянина у Ковелі: у поліції розповіли деталі вбивства

26 Листопада 2018, 16:03
Стрілянина у Ковелі: у поліції розповіли деталі вбивства 22082
Стрілянина у Ковелі: у поліції розповіли деталі вбивства

У Ковелі чоловік убив двох місцевих жителів, а ще одного поранив. Після інциденту стрілець наклав на себе руки.

Про це повідомляється на сайті Національної поліції у Волинській області.

Читайте також: Троє загиблих: у Ковелі чоловік застрелив родичів через борги

Поліцейські з’ясували, що в будинку по вулиці Володимирській у Ковелі, 46-річний місцевий житель під час конфлікту застрелив із зареєстрованої мисливської зброї двох ковельчан, 51 та 25 років, після чого наклав на себе руки. Ще одного потерпілого, 43-річного чоловіка, із вогнепальним пораненням доставили у лікарню.

На місці працює поліція. Правоохоронці з’ясовують усі обставини інциденту. Вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за п. 1 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України. Мова йде про умисне вбивство двох або більше осіб. 

Коментарі
26 Листопада 2018, 19:02
Видел фото ето жуть....
26 Листопада 2018, 19:08
А хто кого?
26 Листопада 2018, 20:18
Знову приїзжі цигани з Девиден
26 Листопада 2018, 22:48
То з автомата, чи зареєстрованої мисливської рушниці?
26 Листопада 2018, 22:53
На фото в кімнаті лежить АК
26 Листопада 2018, 22:58
Невже АКС-74у вже до мисливської зброї зарахували? Що ж ним полювати?
27 Листопада 2018, 00:10
То застрелив пастерь церкви , по клічкі йожик свого зятя та батька ,за те що вони просили в нього щоб він відав суму грошей яку він вкрав в зятя та своєї дочкі частину суми пастерь відав якої вкрав .Боячі позора він просив щоб справу забрали з Поліції .
27 Листопада 2018, 00:58
не АКСу а мисливська Сайга 410К
27 Листопада 2018, 01:22
Всі пишуть про фото...Странно як воно зявилось.
27 Листопада 2018, 09:50
Хто міг сфотографувати фото трупів?? Хтось з працівників поліції, наприклад експерт криміналіст. Як то говориться : "по секрету - всему свету..."
27 Листопада 2018, 09:51
Мабуть це ті цигани що заправку тримали
27 Листопада 2018, 09:53
Всі штундяки однакові
27 Листопада 2018, 10:29
Про яку таку суму йдеться, щоб так скалічити життя власним дітям?
27 Листопада 2018, 11:10
СПРУТ - по ковельськи , це ЖАХ ... Бабло править світом ...Совдеповська мораль відпочиває ... і дуже "устарівша" , а це вже проєвропейські цінності чи ще ні ?????????????
27 Листопада 2018, 11:42
При СССР теж було різне. У нас в місті мало було (хоча одну зав магазином вбили а потім знайшли через пів року в Турії за килими та посуд). А ви подивіться "советские хроники" та "советские мафии". Таке творилось...жах. Просто інтернету не було, в новинах не показували та люди нічого не знали.
27 Листопада 2018, 12:15
Так боляче, що для людей гроші важливіші за життя...лишити свою доньку і внука без батька, чоловіка, дідусів-це ж страх...невже може скластись така ситуація, якою б можна було виправдати такий вчинок?!ніколи!Це їхав, знав куди, чого і чим закінчиться...Людина-страшне створіння!
27 Листопада 2018, 13:43
бо жидомасони довели людей до такого стану
27 Листопада 2018, 15:05
А коли похорони?
27 Листопада 2018, 15:05
А коли похорони?
27 Листопада 2018, 16:09
Які б не були добрі Армяни , віри їм нема.
27 Листопада 2018, 16:09
Які б не були добрі Армяни , віри їм нема.
27 Листопада 2018, 18:06
То все жидомасонські штунди,то біда для державності
27 Листопада 2018, 18:07
Кожна штунда має зброю
27 Листопада 2018, 18:46
Тим армянам можна більше вірити чим простим людям!!! Це дуже хороша сім'я
27 Листопада 2018, 21:47
Як би там не було,але лишити життя молодих людей-це просто ужас!!! Хороша сім'я.<br/>Співчуття дружині.
27 Листопада 2018, 21:47
Як би там не було,але лишити життя молодих людей-це просто ужас!!! Хороша сім'я.<br/>Співчуття дружині.
27 Листопада 2018, 22:17
А де фото є?
27 Листопада 2018, 22:52
Ти або тупорилий фуцан, або провокатор, або просто безмізкий малолітка. Якщо ти дійсно ковелький, в чому сумніви, то знав би, що просте одиночне побутове вбивство тоді було невбияким резонансом. Хто памятає - Волошин, аж одне вбивство за цілий рік. Який інтернет, які новини, ти дурню, тоді бабське радіо передавало більше ніж зараз всі твої соцмережі. Резонансні злочини при совку приховати було НЕМОЖЛИВО.<br/> Верзеш щось, саме не знаєш.
27 Листопада 2018, 23:10
Де можна знайти фото?
28 Листопада 2018, 00:08
В мене є фото, нічого особливого три трупа в крові
28 Листопада 2018, 00:44
Можеш кудись скинути?
28 Листопада 2018, 00:47
Сімя дуже хороша,не конфліктна,завжди вітались так як живу неподалік,дуже шкода.Мої найщиріші співчуття родині!!!Нехай земля буде пухом!!!
28 Листопада 2018, 01:03
Або скажи будь ласка,де можна знайти?
28 Листопада 2018, 01:03
Або скажи будь ласка,де можна знайти?
28 Листопада 2018, 02:52
Всем, у кого хватает совести отзываться о этих людях плохо, желаю того же в вашей семье, земля круглая
28 Листопада 2018, 03:38
Дуже шкода(((
28 Листопада 2018, 03:38
Дуже шкода(((
28 Листопада 2018, 03:38
Дуже шкода(((
28 Листопада 2018, 03:40
Не пишіть того чого не знаєте,сім‘я була хороша.і не цигани а вірмени,вже всі пишуть щось аби написати.велике горе людям
28 Листопада 2018, 03:43
віруючи люди які ходять до церкви це такі самі люди як і всі.не треба по одній людині писати щотвсі віруючі однакові(((всі ми ходимо перед Богом,кожна людина відповідає за свої слова,поступки та думки.не будьте злими та нерозумними!
28 Листопада 2018, 03:46
Вище писали не можна вірити вірменам????<br/>Дуже цікаво чи всі в курсі що якраз той хто стріляв то був щирий Українець,а вірмени постраждали від украінця.<br/>Тепер робіть виводи кому вірити а кому ні?
28 Листопада 2018, 09:29
Чого подельника Петруху не мочканули
28 Листопада 2018, 09:32
То не ті цигани ,що на базарі!!!
28 Листопада 2018, 10:55
Це не виліковно
28 Листопада 2018, 11:15
Придурки, які ж ви тільки придурки! Яка різниця вірмени, чи ні, православні, чи не православні! Загинули люди, які того не заслуговували, це велика трагедія для сім'ї! Тут потрібно лише поспівчувати, а ви сидите і полеміку розводите, нашим людям не відоме відчуття співчуття, всім аби подробиці посмакувати!!!
28 Листопада 2018, 12:43
Люди яка вам різниця хто і що?краще поспівчували би людям(((невже всі такі безсердечні?одне цікавить чи віруючий той що вбивав і чи вірмени чи цигани?<br/>Вам що дійсно аби тільки поговорити?
28 Листопада 2018, 19:15
Всі ми ходим під богом, тільки штунжжи ходять нах#&amp;