В Україні запровадили воєнний стан

26 Листопада 2018, 21:50
Воєнний стан почне діяти з 28 листопада. 5687
Воєнний стан почне діяти з 28 листопада.

Воєнний стан почне діяти з 28 листопада.

На позачерговому засіданні Верховної Ради 26 листопада розглянули та підтримали пропозицію РНБО про введення воєнного стану в 8 областях Україні, - повідомляє ТСН.

Йдеться про області, розташовані вздовж російського кордону, придністровської ділянки молдавського кордону та на узбережжі Чорного та Азовського морів.

До цього переліку входять Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Луганська, Донецька, Сумська, Харківська, Чернігівська, Вінницька області.

«За» проголосували 276 депутатів. Воєнний стан вводиться від 09:00 28 листопада строком на 30 діб до 28 грудня 2018 року.

Згідно з текстом закону, в період дії воєнного стану часткова мобілізація оголошується президентом України «у строки і в обсягах відповідно до загроз національній безпеці і обороні України».  

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: Комендантська година, трудова повинність та скасування виборів: чого чекати у разі введення воєнного стану.

Коментарі
27 Листопада 2018, 00:50
Шкода що не вся країна....<br/>Може б ту бидлобляху що таможні блокує розігнали.....
27 Листопада 2018, 00:54
Бидло ти
27 Листопада 2018, 01:18
То ти з тих бидлюків що палять шини і перешкоджають рух транспорту ?<br/> В голову не приходило що через вас частково призупиняється експорт, імпорт, один з основних надходжень в бюджет України?<br/>Чи тобі свій карман важніш чим батьківська пенсія та ложка каші в дитсадку?<br/>Якби ви в корні щось вимагали, я б сам стояв з вами пліч опліч!!!!<br/>А так як ви хитрозроблені на шару хлам узаконити, тоді смоктати!!!
27 Листопада 2018, 01:25
Діти з жінками мерзнуть в автобусах, котрі це БИДЛО не пропускає.<br/>Їхнього ватажка Олега Ярошевича, журналісти викрили на тому, що він помічник депутатки, котра голосувала за ці ж закони, котрі він вимагає скасувати, абсурд.<br/>Я впевнений, що жоден з протестувальників офіційно не працює, та не сплачує податків, яка фірма відпустила б працівника по такій причині?<br/>Їдьте в Київ і там паліть, чому мають страждати звичайні люди, діти?<br/>Але ж ваша кишеня вам дорожча, ні про що інше думати навіть не можете!!!
27 Листопада 2018, 01:30
Бо це хохол а не українець!!!!<br/>Пенсіонерам їсти та ліків нема за що купити!!!!<br/>А ці скоти бастують бо понабирали трьохлітрових тазів і хочуть на шару узаконити???<br/>Бидло!!!!
27 Листопада 2018, 09:28
Думаєте, що після цього у пенціонерів зросте агенція?
27 Листопада 2018, 10:14
То все цигани з Девиден
27 Листопада 2018, 10:35
А що такого? Я на контрабандних сігарєтах колись купив собі машину. Чим я кращий за євробляхарів? То про вас, впізнали себе всі? Не заздріть! Не накаляйте обстановку! Бо ми всі однакові!
27 Листопада 2018, 10:37
Це стосується писанини пана &quot;Гість&quot;
27 Листопада 2018, 11:04
Хто за те , щоб в Україні прийняли закон про легалізацію &quot; косячків &quot; , скільки можемо ховатися ...??? Завтра з шинами та &quot; косячками &quot; збір навпроти управлінь поліції ...!!!
27 Листопада 2018, 12:11
ЄВРОБЛЯХЕР ПІШОВ НАХЄР !
27 Листопада 2018, 12:43
Гнати в шию бидло-бляхарів. Звикли жити контрабандою не сплачуючи податків
27 Листопада 2018, 12:45
Нормальні, чесні люди на роботах.. а ці видно чим заробляли на життя - контрабандою, бо є час блокувати кордон
27 Листопада 2018, 14:04
Як хто може так і виживає.Наша держава це цирк на чолі з клоуном.
27 Листопада 2018, 23:56
Бляхерам на співчуття нєхрин розраховувати достали суки на дорогах<br/>Поки доідеш Луцька сволота три рази підріже дивиться падлюка <br/>що пасажирський автобус<br/>Пора Авакову своіх звірів на них спустити<br/>А там дівись і ми своє вигребемо