Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Колодяжненській ОТГ працюють над розробкою стратегії розвитку
У Колодяжненській ОТГ працюють над розробкою стратегії розвитку

У Колодяжненській ОТГ працюють над розробкою стратегії розвитку

10:40 28.11.2018
504

У Колодяжненській об’єднаній територіальній громаді відбулося засідання робочої групи з питань підготовки стратегії розвитку Колодяжненської сільської ради на 2018-2027 роки.

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України із посиланням на офіційний сайт громади.

У вступному слові заступник сільського голови Роман Осійчук зупинився на пріоритетних питаннях, що потребують термінового вирішення, а також на проблемах і викликах, які вимагають визначення та реалізації всеосяжних цілей.

Спеціаліст з проектно-інвестиційної діяльності Тетяна Когрушева представила презентацію соціально-економічного аналізу та звіт про опитування підприємців і мешканців громади.

Визначення стратегічного бачення громади та можливі сценарії розвитку і стратегічного планування окреслив у своєму виступі координатор робочої групи, радник з питань регіонального розвитку Волинського ЦРМС Петро Гуцалюк.

На основі SWOT-аналізу кожен член робочої групи мав можливість висловити своє бачення щодо управління територіальним розвитком, консультування змісту стратегії розвитку громади, актуалізовано дані та обговорено втілення їх у життя.

Пізніше радник Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Олена Кузьмич наголосила на важливості координації стратегії розвитку із комунікаційною стратегією, необхідності поширення кращих практик та історій успіху на сайті громади та сторінці у Facebook.


Коментарі

Іі

17:32 28.11.2018

Фуууу

13 грудня
Вчора
11.12.2018
10.12.2018
09.12.2018
08.12.2018
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин