Діячі з Ковельщини просять владику Володимира підтримати об’єднавчий Собор

28 Листопада 2018, 16:20
Діячі з Ковельщини просять владику Володимира підтримати об’єднавчий Собор 6371
Діячі з Ковельщини просять владику Володимира підтримати об’єднавчий Собор

Колективне звернення до митрополита підписали депутати Ковельської районної ради та керівники громадських організацій.

Керуючого Володимир-Волинською єпархією УПЦ Московського патріархату митрополита Володимира просять долучитись до створення Єдиної помісної Української православної церкви та взяти участь у майбутньому Всеукраїнському об’єднавчому Соборі.

«Сподіваємось і віримо, що Ви мудрий і справедливий Владико, не відмовите у благословенні і довгоочікуваному благодіянні створити Помісну Православну Церкву в Україні», – наголошують автори звернення.

Свої підписи поставили голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, його заступник Олександр Пасенковський, представник міськрайонної організації Спілки ветеранів війни в Афганістані Сергій Ілюшик та інші, загалом – 18 чоловік.

 


Коментарі
28 Листопада 2018, 19:19
Якщо він офіцер ФСБ то ніколи не не підтримає як прозорлива гнида кремлівська
28 Листопада 2018, 19:23
Рука Кремля ніколи не дозволить агентам Москви створити помісну церкву ,з ними потрібно за законами воєнного часу.Ніяка гнида не повинна шкодити державності та ГРАТИ ПІД ДУДКУ Путіна
28 Листопада 2018, 20:33
Нехай греко-католицька,всі штундівські організації ще об'єднаються в вашу українську,пишіть ним !
28 Листопада 2018, 20:45
Які москальські виродки ідіоти
28 Листопада 2018, 21:25
Який він к чорту владика? Ряжений кегебіст. Чемодан-вокзал-телятник-москва-СОРТИРовочна!
28 Листопада 2018, 22:07
Які ви жалюгідні злі люди. Господа теж гнали і стратили такі ж як ви.
28 Листопада 2018, 22:14
Коли князь Володимир хрестив українців, Москви ще в помині не було. А ви гоните православну віру зі своєї землі. На всій планеті у всіх країнах люди зберігають її і мають між собою молитовне єднання. Вам аби догодити політиці, а не Богу.
28 Листопада 2018, 22:50
Мені байдуже до церков, попи брехуни і комерси. Брехуни теж бувають різні. Знаю одне: якщо Порох розпинається за щось і активно проштовхує - це на чергове "покращення" для простих людей. Тому треба робити навпаки.
28 Листопада 2018, 22:55
Хто кого куди гонить?Всі православні дійсно мають між собою молитовне єднання, крім москалів які його розривають. От хай поїде владиченька на обєднавчий собор і покаже це молитовне єднання.Але ж боїться!
28 Листопада 2018, 23:52
Нехай кремлівський владиченька Володимир візьме прозорливого Александра з московії та поїдуть у москалію
29 Листопада 2018, 00:13
І вам полегшає? Вони вам дуже заважають?
29 Листопада 2018, 00:22
В багатьох країнах світу служба іде на церковно-слов"янській мові. Ів найближчій Польщі теж.
29 Листопада 2018, 01:27
Що в цьому хорошого?
29 Листопада 2018, 02:25
Думаю, що більшість писак завлуглвують жити в тому лайні, в якому живуть, ставши підгавкувачами Пороха, забувши, що усі ми українці, незалежно від церкви. І так ставитися до своїх співгромадян тільки за те, що вони ходять в ту церкву, в яку ходили їхні батьки, можуть лише скоти. Нещасна країна з жахливим майбутнім.....
29 Листопада 2018, 07:28
Біда у тому що вони поклоняються Путіну
29 Листопада 2018, 12:27
бпндерівська церква є незаконною навіть доті коли її по політичним мотивам дадуть автокефалію. Перед Богом самозвані попи всеодно будуть неканонічними і незаконними. Час справедливості всеодно прийде. Просто народ в ту чортівню і не піде. Хто читав біблію, той знає, що віра в Бога не афішується і є таємною. Поки ще в Україні є законна церква, купіть собі пару іконок, освятіть їх, поставте собі в куточку вдома та й моліться. А в ту чортівню нехай ходять антихристи.
29 Листопада 2018, 12:46
Ти козломорде створіння дійсно порушений. Коли ти церкву називаєш чортівнею , то чекай скоро "справедливість" по тебе прийде і не допоможуть тобі іконки куплені в московській церкві.
29 Листопада 2018, 12:53
Всякий гріх Господь може простити,крім хули на Духа святого.Образа церкви,віруючих,священників - це смертний гріх.Готуйся скотино, скоро лапті сплетеш!
29 Листопада 2018, 13:38
а Бога ніхто і не хулив. Хулять тих, хто прикриваючись святим іменням, несе біду людям, вірянам, штовхає їх в розбрат заради своїх політичних ненажерливих потреб. І як ви, самозванці не називайте себе, ви є антихристи і ваша кара неминуча.
29 Листопада 2018, 13:49
Прєобретітє ікону Путіна, помолітєсь і будєт вам рай гдє много піва і водкі.
29 Листопада 2018, 14:14
Упокой Господи Путіна і Гундяєва і сподвижників їхніх
29 Листопада 2018, 14:40
Що це за звернення: "дорогий владико","щиросердечно просимо вас."..Та не просити потрібно - а вимагати! І хто там другий знизу свою карляку поставив? Тю,та це ж Вася Мичко...То він хто - піп,депутат,чи великий діяч?
29 Листопада 2018, 15:52
Любі мої співвітчизники, ще недовго жалишилось нам чекати. Скоро жидо-масонська хунта піде у небуття. І на рідних наших землях, на теренах матінки нашої України настане мир та злагода. Закінчаться війни, люди будуть жити в мирі і поважати один одного, поважати мову, віру, діточок наших. Щасти вам, рідні мої земляки і співвітчизники. Дай вам Бог щастя.
29 Листопада 2018, 16:46
Єсли РПЦ и дальше будет хамить Константинополю, то Константинополь примет решение устранить РПЦ как такову.
29 Листопада 2018, 17:01
Шановний пане "Коректоре" Вам іще далеко до отця Василя , бо він і депутат , і священник і справжня порядна людина
29 Листопада 2018, 17:18
Розбрат в православ"ї, в сім"ях і між родичами почався з 1992року, коли філарет створив свою секту.
29 Листопада 2018, 18:15
а чому його просити, ми Українці і це наша земля і на нашій землі буде наша віра, нама мова і т.д. зібратись і поставити його перед фактом щоб збирався і їхав на собор або щоб збирався і їхав в рашу . . . . як можна жити на Волині де зародилась бандервівщина і бути прихвостнем московії проклятої . . . .
29 Листопада 2018, 18:23
Хлоп"ята, давайте жити дружно! Кожна війна закінчується миром. Миру і злагоди у ваших сім"ях, у ваших душах.
29 Листопада 2018, 21:15
А хто з ким міряється кому близько,а кому далеко?Якщо о. Василь Мичко священник Української церкви,то дуже сумнівний його підпис під зверненням до єпископа УПЦ МП ,які розірвали євхаристичне єднання із Константинопольською матірю-церквою. Він щиросердечно просить дорогого владику який підписав рішення собору УПЦ МП про розірвання єднання із Вселенським патріархатом.Тому дуже сумнівна його поведінка як священника УПЦ КП. А про його порядність і взагалі краще вам помовчати...
29 Листопада 2018, 21:18
Верхушка МП ребятки не глупые скорее всего позиция у них выжидательная<br/>Уж больно слаб и мутен наш гарант<br/>Будут смотреть чья возьмет Бойко и К-значит страдали но Веру не предали<br/>Другой расклад -Так мы день и ночь ВАС поддерживали -молитовно в мыслях<br/>Ну а людишки убоги и денежкой и мыслю все схарчат<br/>Слава Украине -Смерть Врагам
30 Листопада 2018, 00:51
шо васька мичко знову вляпався?
30 Листопада 2018, 12:03
Вляпався по саме не могу! Це не діяч - а дєятєль.