У Ковелі буде алея сакур

29 Листопада 2018, 17:41
У Ковелі буде алея сакур 8739
У Ковелі буде алея сакур

Дерева сакури висаджують на вулиці Олени Пчілки у Ковелі.

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

29 саджанців сорту «Роял Бургунді» придбано за кошти міського фонду охорони навколишнього середовища. Як запевняють спеціалісти фірми, яка і забезпечила посадковий матеріал, уже весною можна буде побачити цвітіння дерев, які адаптовані до наших кліматичних умов.

Працює колектив КП «Добробут». Біля кожної сакури також вони висаджують кущі кизильника блискучого, який згодом сформує живопліт.

Зазначається, що на цій вулиці завершуються ремонтні роботи. Тут замінили інженерні мережі, зробили водовідведення, тротуари та проїжджу частину викладено з бруківки, встановили нове вуличне освітлення. Ліхтарі прикрасили символікою міста.

Читайте також: У центрі Ковеля розцвіла сакура

 








Коментарі
29 Листопада 2018, 19:53
Коли не приймуться що буде? Це ризик в нашому кліматі. Коли підприємець садить це одне а коли за кошти міста це вже інше.
29 Листопада 2018, 20:23
В кінці листопада садити сакуру??? Кіндер- ти вже до зими підготував комунальників???Заготовте краще соляної суміші для доріг "дол....би"!!!!
29 Листопада 2018, 20:47
ідіть і вдушіться
29 Листопада 2018, 20:49
молодці так і далі тримайте
29 Листопада 2018, 21:09
https://greensad.ua/ua/articles/sakura-/sakura-osobennosti-posadka-i-uhod-/<br/>Вирощування сакури<br/> Для того, щоб виростити сакуру з саджанця слід дотримуватися ряду правил і рекомендацій: саженец повинен бути приблизно 1,0-1,15 метра заввишки, віком 2 роки; <br/>саджанець найкраще купувати восени, а висаджувати навесні (в квітні);
29 Листопада 2018, 22:24
Бруківка - х... Во,сакури- х... Во...шо тобі треба? Зїж куща
29 Листопада 2018, 22:27
Буде гріти душу .коли йдеш по алеї лягати в лікарню з тисячою в кешені.
29 Листопада 2018, 22:53
Ну, не дуже вдале місце посадки таких екзотичних дерев. Люди звідусіль захочуть прийти і приїхати, прогулятись і помилуватись їх цвітінням, а поряд така невесела установа. Якось не в&quot;яжеться-розваги і лікарня.
29 Листопада 2018, 22:58
Посадити вінки
29 Листопада 2018, 23:06
Народ, хто орієнтується - це справді нормально??? В промерзлу землю... майже зима... зараз за вікном - 10... Вони точно навесні розцвітуть?!<br/>Було б добре. Ідея крута...
29 Листопада 2018, 23:07
Ідея класна, молодці.Краса буде - неймовврна. Але здається що вони померзнуть. -10 за вікном....
29 Листопада 2018, 23:21
Все буде добре! Дерева заснули, їх з землею пересадили і весною зацвітуть не зрозумівши, що на новому місці. Трішки рановато, ще треба було почекати тижнів 2 і було б якраз. Щоб земля краще промерзла. Зараз скрізь так сажають, навіть дерева 3-5 м.
29 Листопада 2018, 23:55
Людям не вгодиш,сакури посадили то не там,до того ж пізно,бруківку поклали,так бракована...мізки у всіх тих дописувачів браковані.Люди,схаменіться і не ганьбіть себе.
30 Листопада 2018, 00:02
Жаль вже пастора нема на всіх незадоволених!!!!
30 Листопада 2018, 00:29
Оце тільки й вміємо, що собачитись між собою. Дуже добре і приємно, що місто розквітає, кращає, люди працюють, не покладаючи рук. Але якось воно однобоко. Багато робиться дуже спішно, не продуманно і , що гріха таїти, не дуже якісно. Для таких кардинальних кроків варто почути і думку простих людей, порадитись . Що зробили на річці? Знищили такий живописний куточок природи, де люди масово відпочивали сім&quot;ями. Були кущі, дерева. Зараз там голий плац під сонцем, доріжка прокладена дуже близько до річки, тому обвалюється. Дерев з південного палючого боку нема і не буде. Купатись привселюдно, коли люди поряд нарядні прогулюються, ну не дуже етично і приємно. Можна було зробити все набагато мудріше. А ми все кричимо і критикуємо, а чому не можна тихенько, з повагою і порадою.
30 Листопада 2018, 02:04
Схаменіться люди, досить бурчати!!! Давайие будемо трішечки добріші!!!
30 Листопада 2018, 03:06
Ціково скільки головний Комунальник на бусі бабла на цій флорі відмиє бабла ????????
30 Листопада 2018, 12:41
Ще сміття нехай приберуть.Такого брудного міста не було як зараз.
30 Листопада 2018, 15:19
Якщо приймуться і приживуться, буде класно. Бачила такі аллеї і за кордоном і в Закарпатті. КРАСА НЕЙМОВІРНА.
30 Листопада 2018, 17:10
А навіщо дорогу бруківкою вкривати??? Машини відразу її розіб'ють. На тротуарах лежить максимум три роки.....
30 Листопада 2018, 17:14
Нехай буде гарно біля лікарні для хорошого настрою медперсоналу і хворим людям. Але для іміджу міста такі ж алеї потрібно посадити і в парках, сквері.
30 Листопада 2018, 17:50
Як повертати до онкологічної лікарні у Луцьку з правої сторрони магазин &quot;Ритуальні послуги&quot;... Для тих хто іде чи їде у лікарню вперше - психологічий шок. Але звикаємо до всього, троянди також вже в исажували, яу і каштани у Києві... Дай боже щоб прижилися і прикрашали наше місто.
30 Листопада 2018, 18:45
От ви обіжаєтесь за критику. Це не критика, а щира правда. Якщо робити, то гарно і якісно, а не продовжувати совєцькі традициї-аби план , аби в срок, аби як. Треба все робити з душею, зі смаком, красиво.От зробили тротуар біля садочка на Володимирській. Хлопці в спеку за один день так старалися закінчити його. Аж шкода їх. Ну куди ви спішете?Вже вкласти людські гроші, то з толком і надовго. А в тому тротуарі багато таких дірок, що не тільки каблук провалиться, а й дитячий черевичок. Довкола потрібно було привезти землі, упорядкувати. Дорогу проклали до садка, тротуар біля магазинчиків біля бордюрів розібрали. Тепер перейти ту дорогу ну дуже складно, так все і валяється недороблене. Може одночасно не потрібно починати роботу в кількох кінцях міста, а робити все по порядку і якісно до кінця? Щоб було всім добре і красиво.
30 Листопада 2018, 21:47
О нормуль
01 Грудня 2018, 19:50
Обмиили гроші, а за смітники забудьтесь
02 Грудня 2018, 13:35
Приємно що стараються зррбити щось для міста, для людей!!! Дякуємо всім хто сприяє цьому ! А всім не вгодиш... люди в нас такі... то комунальникі не такі, то влада не правильна, один негатив бачать.. загляньте краще в свою душу і наведіть там порядок! Всім успіху!!!