Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Ковельському професійно-технічному училищі запрацював центр з обробки металів різанням
У Ковельському професійно-технічному училищі запрацював центр з обробки металів різанням

У Ковельському професійно-технічному училищі запрацював центр з обробки металів різанням

18:00 30.11.2018
2130

Перший навчально-практичний центр сучасних санітарно-технічних технологій на базі Ковельського центру професійно-технічної освіти створили у листопаді минулого року за кошти держави – майже шістсот тисяч гривень.

Другий центр – з обробки металів різанням відкрили сьогодні, 30 листопада, за участю голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка, – повідомляється на сторінці голови Волинської ОДА у Facebook.

«Не кожен винайде порох, але бути майстром своєї справи всі повинні. Ваша система освіти – це можливість отримати фах, спеціальність, майстерність. Сьогодні у нас правильний підхід – практично навчати. Завдання влади – створювати умови для розвитку видатних спеціалістів. А перспектива в нас є. Я радий, що і Ви розумієте необхідність таких робітничих дефіцитних професій. Хочу, аби в цьому училищі завжди лунав радісний сміх, а учні отримували задоволення від навчання», – зауважив Олександр Савченко.

Обійшовся центр державному бюджету у два з половиною мільйони гривень. Закупили нове обладнання австрійського виробництва: 6 токарних верстатів, 2 універсально-фрезерних, 1 радіально-свердлильний, 1 заточний верстат, 1 плоскошліфувальний, 2 інтерактивні дошки, стрічкову пилку для відрізання заготовок металу, ріжучий та вимірювальний інструмент.

Окрім того, за кошти спеціального фонду навчального закладу провели заміну вікон в майстерні, модернізовано електромережу та освітлення, здійснено опоряджувальні роботи. В центрі буде можливість пройти навчання та перепідготовку з професій «Токар. Верстатник широкого профілю. Фрезерувальник. Шліфувальник. Свердлувальник».

Наступного року тут планують відкрити ще один центр для підготовки кадрів з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів». Загалом, навчальний заклад активний та бере активну участь у європейських проектах.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток професійно-технічної освіти в області нагородили педагогічних працівників державного навчального закладу «Ковельський центр професійно-технічної освіти».

Почесною грамотою обласної державної відзначили старшого майстра Віталія Сахарчука. Оголошено подяку голови обласної державної адміністрації викладачеві спеціальних дисциплін Валентині Темрук.

Коментарі

так

19:13 30.11.2018

Це 7 Бурса?

Кент Антонюка

19:29 30.11.2018

Вісім з братаніком

Антонюк

19:30 30.11.2018

Хай їбашать пацанчікі

ВАВА

22:45 30.11.2018

че той йух завжди не побритий? скринтесь йому на бритву

20 червня
Сьогодні
Вчора
18.06.2019
17.06.2019
16.06.2019
15.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин