Бахів: у селі вкрали дрова, які передбачались на опалення школи

01 Грудня 2018, 17:00
Бахів: у селі вкрали дрова, які передбачались на опалення школи 5540
Бахів: у селі вкрали дрова, які передбачались на опалення школи

Влітку на цвинтарі у селі Бахів зрізали дерева.

Про це повідомляє голова Дубівської громади Роман Троцюк на своїй сторінці у Facebook.

За виконання даних робіт з бюджету сільської ради було оплачено роботи в розмірі 70 тисяч гривень. Дані кошти передбачались на закупівлю дров для котельні школи села Дубове.

Зазначається, що перед виконанням даних робіт були проведені збори в селі Бахів на яких була досягнута домовленість про те, що прибирання зрізаної деревини буде здійснене силами місцевих жителів. Дрова будуть завантажені та відправлені для опалення школи.

На даний час більшість території кладовища не прибрано. Школа залишилась без дров. Йде самовільне розкрадання дров.

«Що вийшло в результаті: кошти передбачені для Дубівської школи використані на кладовище в селі Бахів, школа лишилася без дров і є загроза зупинки котельні серед опалювального сезону. Декілька разів на кладовище приїздили працівники котелень з інших населених пунктів, які вже не хочуть там працювати оскільки активність Бахівчан дуже низька. Прошу долучитися до акції прибирання на цвинтарі, яке відбудеться в суботу 1 грудня. Сільська рада виконала свої обіцянки не взявши з ваших бюджетів не копійки. Прийшов час виконати свої, як перед громадою так і перед Вашими родичами, які спочивають на території кладовища. Покажіть, що село не вимирає і виконує свої обіцянки», – написав Роман Троцюк у дописі.

Коментарі
01 Грудня 2018, 18:48
Нічого святого немає ...,совісті також !!!
01 Грудня 2018, 18:55
Дуже наївна людина.
01 Грудня 2018, 19:38
Госпідар! Гроші розсунув, а роботу не виконав. Вези тепер сам
01 Грудня 2018, 19:44
=Влітку на цвинтарі у селі Бахів зрізали дерева. За виконання даних робіт з бюджету сільської ради було оплачено роботи в розмірі 70 тисяч гривень. Дані кошти передбачались на закупівлю дров для котельні школи села Дубове.= Зрозуміли? Було 70тис. Ці гроші були передбачені на дрова для Дубівської школи. На закупівлю. Замість просто взяти і купити дрова ці бюджетні гроші не по призначенню потратили на оплату очищення кладовища? Кладовище від дерев очистили. А за цільові гроші дров для школи так і не купили. Тепер винуватять бахівчан. Хоча за зрив опалення в школі винен той хто замість купити дрова оплатив чистку кладовища
01 Грудня 2018, 20:13
А тепер цим фактом мають зацікавитись правоохоронні і прочистити мозга декому в частині бізнесу, щоб знали як державні кошти розбазарювати
01 Грудня 2018, 20:43
А як помпезно звучить заголовок,а по суті просто недбальство чиновників.То хто злодій?
01 Грудня 2018, 21:33
То цигани з Девиден поцупили
01 Грудня 2018, 21:36
Таке враження, що Троцюк вже всіма способами намагається закрити бахівську школу/медпункт і котельню зокрема, навіть таким абсурдом з тими дровами! Не робіть з людей дурнів! <br/>Зі створенням громади бахівчани відчули як то кажуть &quot;жити по-новому&quot;((( і всю недосконалість новоствореної системи громади, і обмеженням прав в тій же громаді.<br/>Кожен має бути на своєму місці, так ото Троцюк - не на своєму, нажаль(
02 Грудня 2018, 00:46
В селі Бахів залишилось не так багато корінних жителів. Більшість люди з інших сіл району та міста, які побудувались, купивши земельну ділянку. Вони можуть навіть не вітатися, а як їх об'єднати для спільної роботи...Їм байдуже все...,крім власного обістя.
02 Грудня 2018, 11:50
Та ті дрова рома КОСМОС продав, а каже що вкрали.
02 Грудня 2018, 12:25
Космос знову вляпався, обрали клоуна! Коли вже нами правоохоронці займуться?
04 Грудня 2018, 01:52
ви знаєте пане голова такого свавілля, ще не було яке ви влаштували, то вам медпункт закрити, то до школи добираєтесь, то за людей вчипились за дрова, ви дивіться, бо ті бахівці люди прості, як вам допомогли пройти в сільську раду так допоможуть і вийти !!!
04 Грудня 2018, 08:15
Бахівці люди як всі в Дубівській ОТГ не прості, а дурні! Я їм казала, що не мона за нього голосувати. Обєдков офіцер, москвіч, а він чоловік розумний приїзджав, просив не голосувати за нього. А тепер ті 200 грн. які ви отримали від Роми-космоса віддайте на опалення школи, щоб діти не мерзли.
10 Грудня 2018, 14:00
Тож і сам Троцюк вкрав машину лісу у Бахові а потом сам і жалується