У Ковелі просять встановити туристичні вказівники

03 Грудня 2018, 16:31
У Ковелі просять встановити туристичні вказівники 4165
У Ковелі просять встановити туристичні вказівники

Ковельчанин запропонував у місті встановити навігаційні борди з вказівниками ключових місць та як до них добратися.

Відповідну ініціативу опубліковану на сайті Єдиної системи місцевих петицій зареєстрував Денисюк Богдан Петрович.

«Пропоную в Ковелі створити систему навігації шляхом встановлення бордів з вказанням ключових місць та як до них добратися. Такі борди стоять в багатьох містах і містечках Європи, що значно полегшує туристам, приїзджим громадянам орієнтуватися в місті», – йдеться у тексті петиції.

Для розгляду цієї пропозиції Ковельською міської радою петиція за 90 днів має зібрати 150 підписів. 

 

Петиція
Петиція

Коментарі
03 Грудня 2018, 19:35
Обов"язково , в першу чергу в районі вокзалу та автостанціі .Це необхідна річ для Ковеля !!!!!!!!!
04 Грудня 2018, 01:47
Ті памятки архітектури які пережили війну прекрасно руйнуються теперішньою владою. Єврейський будинок біля центральної бібліотеки, центральна поліклініка, колишня 9 аптека. Нащо ті вказівники? Хаба що напрямки до базарів вказувати.
04 Грудня 2018, 11:03
...війна особливого зруйнувала в Ковелі?
04 Грудня 2018, 11:57
Війна зруйнувала у Ковелі найвищий костел на Волині, вокзал Вербицького, чотири церкви, одна з них була збудована в XVI ст., а друга - в кінці ХVII ст., майже повністю зруйновано колишню "царську" гімназію (тепер школа № 8) та ще багато інших цікавих об'єктів.
04 Грудня 2018, 12:59
Від діда знаю: деревяні будівлі горіли. зруйнувались. Залізничні небули зруйнованіі(крім вокзалу). У воєнній і повоєнній історіі Ковеля дуже багато совєцькоі брехні.
04 Грудня 2018, 13:23
А залізнична амбулаторія, яка до війни була на площі перед вокзалом, де поділася? Війна знищила віадук і біля нього кілька цегляних будинків залізничників. Та й костел з гімназією були не деревяними, а з цегли і каменю.
04 Грудня 2018, 17:36
за амбулаторію нічого не казав. Але був зі мною в бібліотеці ( там теперича телефони -Водафон поповнють і магазинчики. поруч пів хатини церква займає-на бульварі Лесі Украінки) там тримала публічний дім і дівки були недорогі і хороші мадам Бабуйлиха.