Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ялинки
Ялинки

На території ковельського храму запалили перші різдвяні ялинки. ВІДЕО

10:00 05.12.2018
1478

На подвір'ї храму Почаївської ікони Божої Матері у Ковелі запалили перші різдвяні ялинки.

Відео опублікували на сторінці «Капличка / м.Ковель. Храмовий комплекс Почаївської ікони Божої Матері» у Facebook.

Зазначається, що різдвяний вертеп і ялинки традиційно запалюються яскравими вогниками на церковному подвір'ї даного храму в той момент, коли хор співає на Всенічній свята Введення в храм Прествятої Богородиці «Христос Раждаєтся, славіте!».

Коментарі

віруючий

13:48 05.12.2018

Вже зовсім мізки потекли в декого. До Різдва ще більше місяця, а вже відмічати починають.

Прихожанин

15:48 05.12.2018

Я не прихожанин пана Ровінського
Аде що скажеш і гарно і вчасно в ногу з ВСЕСВІТНІМ ПАТРІАРХАТОМ
А УПЦ КП як завжди дрімаємо
Агов хлопці ТОМОС проспимо ледацюги

попередньому

17:08 05.12.2018

Не сци в кампот.

ЮРА

21:31 05.12.2018

Та я тримаюсь не хитаюсь

Почаїв

13:40 07.12.2018

Відкритий лист
Намісника Свято-Успенської Почаївської Лаври митрополита Володимира до Президента України Порошенка П.О.

Шановний пане Президенте!
В минулому, коли ми служили в лавах армії під час проходження строкової служби, ми помічали, як поводили себе солдати інших національностей: грузини, вірмени та інші. При зустрічах, навіть мало знайомі, вони подавали один одному руку і по-братському цілували в щоку або плече. Ми цьому приємно дивувалися і говорили - ось яка повага до своїх земляків і взаємолюбов.
Ми з Вами живемо в одній країні. Всі являємося земляками, співвітчизниками, і Ви, пане Президенте, є гарантом наших прав і свобод.
Перш за все ми - Православні християни, прагнемо воплотити Христовий Закон в життя, готуючись до вічності.
Заради чого ми губимо свої душі? Життя фактично пройшло, а попереду вічність.
У минулому Ви, шановний Петро Олексійовичу, були іподияконом нашої Церкви. Ваш батько неодноразово бував у нашій Свято-Успенській Почаївській Лаврі, де ми, наскільки це було можливо, приділяли йому увагу.
Згадується наше з Вами приємне спілкування та міркування про вічні цінності, коли Ви з дружиною були на поклонінні святиням у нашій обителі. Ми запам’ятали і залишились приємно здивовані тим, коли Ви підкреслили, як Ви неодноразово бували в Єрусалимі, а також тим, що читаєте Євангеліє та Закон Божий.
А тепер ми дивуємось і запитуємо: «Що трапилось, пане Президенте, що Ви так змінили своє ставлення до Української Православної Церкви, своїх земляків - Ваших виборців, та до нашої Почаївської Лаври? Чим образила вона Вас, Вашого батька чи Вашу родину?».
Якщо не склалася наша зустріч, тобто архієреїв з Вами, то нічого страшного. Якщо ми не можемо чогось досягти, видно немає на те волі Божої, і ми, як християни повинні з цим змиритися і покластися на Промисел Божий у своїх молитвах.
І останнє, більш по суті: після того, як не склалася Ваша зустріч з єпископатом УПЦ, наша українська святиня, Почаївська Свято-Успенська Лавра, почала переживати тиск зі сторони різних владних структур. Скажіть, будь-ласка, хто їм дав таке завдання?
В 50-х, 60-х роках минулого століття, братію Лаври виганяли з монастиря, садили у в’язниці, зневажали, звинувачували, наводили наклепи, конфісковували храми, майно та землю. Обзивали нас «націоналістами», тому що ми говорили українською мовою, а тепер ми «москалі», тому що православні і відстоюємо позицію нашої спасительної Православної віри.
Прошу, не ображайтеся, і зауважимо для себе - все пройде і настане кінець нашому життю, нічим ми не поправимо своє положення у Вічності, якщо тут допустимо помилки і не змінимо своє ставлення до Святої Церкви.
Прошу Вас, проявіть до нас порозуміння, а до святині любов і шану, тому що Вона багато пережила від чужих, а тепер прикро, що і від своїх.
Ми з Вами живемо в одній країні, всі являємось земляками та співвітчизниками. В різні часи, при різноманітних життєвих обставинах допомагали один одному хто словом, хто ділом.
Тому прошу Вашого особистого втручання, щодо тих подій, які відбуваються навколо Української Православної Церкви, її вірних, Почаївської Лаври та її насельників, щоб припинився тиск з боку органів державної влади та запанували любов і взаєморозуміння.

З повагою,

+ Володимир,
Митрополит Почаївський,
Вікарій Київської Митрополії,
Намісник Свято-Успенської Почаївської Лаври
Опубліковано на офіційному сайті http://www.pochaev.org.ua/?pid=2143

попередньому

14:05 07.12.2018

І що? Москальські крокодилячі сльози! Нехай би написав як у лаврі проросійську літературу розповсюджують,або не приймають записки за здоровя у вірних інших конфесій... А то соплі розвісив... Краще почитай у ФБ лист Варфоломія до Онуфрія,де Вселенський патріарх ставить у стойло т.з."канонічних".

останньому довбенику

14:27 07.12.2018

Твій Варфоломій спить і бачить, як внести розбрат і собі хапонути бабла. Ти думаєш, буде незалежна УПЦ? Триймай кишеню. Буде філіал Варфоломіївського патріархату, тоюто ще менше незаледності, як було.

дибілоїду

14:50 07.12.2018

Варфоломій не мій - а Вселенський патріарх. Це по - перше Про бабло і розбрат це якраз про кірюшю мацковського.Це по - друге. І по - третє. Не парся за незалежну церкву - вона буде і не залежно від таких ідіотів як ти!

останньому ДИБІЛОЇДУ

16:24 07.12.2018

Мені пофіг ваші кірюші та філи з іншими вафломеями, бо сповідую істинну віру. Але прикольно спостерігати, як ви чубитесь між собою невідомо за що, а правителі руки на цьому нагрівають. На Страшному суді всі поряд стояти будете. Царства земні впадуть, і наступить царство істини, царство небесне.
Якщо не в курсі - почитай Святе письмо, там для таких "віруючих", як ти багато повчального. Але ж вас ваша хитрозроблена масонська влада скоро не те що думати, читати відучить. Мекати будете, як вівці у стодолі.

козломордому

18:14 07.12.2018

Ти деградуєш козломордий.То ти прихожанин церкви МП,то ти - атеїст, тепер в штунди записався.Ну то поясни ,що то за істина віра якою ти прикриваєшся.І коли ти в останнє Євангелію відкривав? Діагноз ясний - роздвоєння особистості.

пох. на всіх

20:53 07.12.2018

Козломордий, дівчико, ти таки намалювався? Як там твоя рагульська дупка, ще витримує непосильну волонтерську працю?
А тобі, рило, не все -одно, хто православний, хто католик, хто штунда? Тих штундів на світі більше, як православних, так що ще невідомо, хто там правильно молиться.
Аби лише не були такими недовченими виродками як ти, які своїм свинячим рилом намагаються повчати, хто правильний, а хто неправильний. Їдь в Польшу і розкажи пшекам, що в їх неправильна релігія чи церква. Там з тобою точно зроблять те, що ти так любиш, порвуть дупу на нацистський хрест. або на тризубець, якщо тобі так більше захочеться.

козломордому

07:32 08.12.2018

Козломордий збоченець ти вже геть придуріло! Дівчинко,дупка, виродок - оце все на що ти здатний? В тебе від гермафродизму вже криша поїхала.Про яку ти ,придурок,релігію тут вякаєш,якщо у тебе все зводиться до підарастичних збоченських постів.Іди лікуйся дибілоїд збочений.

Пастор Йожик

18:58 08.12.2018

МОЯ ЦЕРКВА ВХОДИТЬ до УПЦ МП і нікуди ми не підемо

Путін агентів ФСБ озброює

19:01 08.12.2018

Потрібно перевірити всіх московських попів на наявність вогнепальної зброї

до козломордому 07:32 08.12.2018

20:35 08.12.2018

Вафлярику, а що ж тобі, ципо, не подобається? Звернулась людина до тебе, як вам подобається, в найкращих традиціях, як до порядного гейропейського підара, а ти ще пищиш? Ганьба, ти зраджуєш євротрадиції. Нема що тобі в Гейропі робити з такими поглядами.
Твоя релігія - це відсмоктування за бабло тим, хто платить, або хоч пиво виставить. Йди нахрен, гнида нацистська, більшого не варта.

козломордому

20:48 08.12.2018

Хуйло козломорде, саме ти підар гнилий обфавлив усі дописи і все тобі підарасу не так.В тебе одне у твоїх гермафродитних мозгах це смоктати і вафлити.Відсмокчи урод у себе це в тебе дуже добре виходить і згний каліко безмозгла у своїй блювотині.А ще можеш у своїх ФСБешних друзів смоктанути вони люблять голубих підарасів. Хуйло тобі в рило!

УПЦ МП

22:05 08.12.2018

І чого ФСБшних емісарів щось дратує на наших теренах -піду свічечку поставлю в Михайфлівську церкву- центр закорузлої московії зліва за здоровля...І все буде добр.

Реаліст

22:08 08.12.2018

Як з ворогами Української державності можна вести якийсь дискус

козломордому

22:15 08.12.2018

Козломордому який радо відкликається на своє поганяло.Дівчинко це ти про себе- ну да що в кого болить,хто чим страждає.Я казав що ти гермафродит єбанутий.Підніми соє козломорде рило вище і побачиш свої висери,які лагідністю і любовю не пахнуть.Так вот ти козломорда скотина цього всього що тут про тебе заслуговуєш.Іди подрочи придурок - може попустить.Бо на більше ти чучало - не здатне!

Як земля носить

22:45 08.12.2018

Москалі погані люди навіть не люди а вивиродки особливо попівські висерні

Вірянин

22:47 08.12.2018

Все що від московії вселенське зло

тому що соплі розвісив і опонує до адмінів

23:02 08.12.2018

Скажіть будь ласка воно образилось. Ти бач яка цаца...

Прозорливий батюшка

23:35 08.12.2018

Упокой Господи вселенське зло від Кремля і його власника Путіна

останньому

23:55 08.12.2018

Захисти, Господи, нашу нещасну країну від придурків, нациків, олігархів та сосущих у порошенків.

Хороший вихід

06:53 09.12.2018

Натворили московські попи біди -їдьте до московії ,до КРЕМЛІВСЬКОЇ ЯЛИНКИ,може Гундяєв гріхи відпустить, якщо з ПУТІНИМ НЕ ЗДОХНЕ

Попадя з гулькою

06:57 09.12.2018

А НАМ ТУТ ДОБРЕ

Віряни

08:09 09.12.2018

МИ би ту попадю за гульку посовали

останньому сосателю

13:04 09.12.2018

Щось ти мало чучало подрочило,бо моча і далі тобі в дибільну голову бє.

Прозорливий батюшка

14:07 09.12.2018

Скоро москалям і агентам ФСБ жаба цицьки дасть

Коли москалі повиздихають

17:01 09.12.2018

Предстоятель УПЦ Московського патріархату Онуфрій відіслав до Стамбула

У РПЦ відреагували на запрошення Варфоломієм Онуфрія на собор
лист від Вселенського патріарха Варфоломія із запрошенням на Об'єднавчий собор.

Маємо надію

18:21 09.12.2018

Всі ФСБшні агенти Кремля під Онуфрієм незабаром покинуть наші терена

Прозорливий Олександр

05:24 10.12.2018

Козломорді москальські писки можуть на 15 грудня купувати квитки на московський поїзд- місць всім вистачить

Чемодан вокзал Московія

05:40 10.12.2018

Константинополь позбавить Онуфрія титулу митрополита Київського. Це станеться після Об’єднавчого собору і обрання нового предстоятеля Української церкви.

Попадя з гулькою

05:42 10.12.2018

Будуть на червоній площі хороводити кругом кремлівської ялинки

Ворог не буває напівворогом

16:21 10.12.2018

Якщо ти падло попівське агент Путіна і контора твоя в Кремлі ,то про яку ти ссучений віру говориш і як до тебе відноситися

18 вересня
Сьогодні
Вчора
16.09.2019
15.09.2019
14.09.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин