Хочуть судити ковельчанина, який у місті зафарбовував рекламу наркотиків

05 Грудня 2018, 14:24
Хочуть судити ковельчанина, який у місті зафарбовував рекламу наркотиків 4441
Хочуть судити ковельчанина, який у місті зафарбовував рекламу наркотиків

У Ковелі власниця будівлі в центрі міста подала заяву до поліції на хлопця, який боровся з рекламою наркотиків.

Про це в коментарі ІА «Конкурент» розповів очільник «Національного Корпусу» у Ковелі Олександр Філон.

Мова йде про будівлю, яка знаходиться в парку імені Лесі Українки. Колись її називали «Клєтка», там проводилися дискотеки. В останні роки приміщенні в центрі міста пустує

За словами Олександра, ковельчанин Едуард вирішив долучитися до акції «Національного Корпусу», яка полягала у ліквідації реклами сайтів, на яких продають наркотичні речовини, використовуючи метод «закладок». 

«Поверх замальованих написів він, трафаретом, наносив фрази «Життя в любові», «Молодь обирає здоров'я» та інші», – зауважив Філон.

Він додає, що того ж дня (коли Едуард долучився до акції) у Ковелі затримали групу осіб, яка розповсюджувала наркотики через інтернет (реклама їхніх сайтів була стінах). Своєю чергою, власниця однієї з будівель, на якій було замальовано рекламу наркотиків та нанесено вище згадані написи, написала заяву до поліції на Едурда за псування чужого майна.

«Дуже дивно, оскільки власник нічого не робив, коли його будівлю використовували для реклами наркотиків. Коли ж хтось зробив хорошу справу, то було подано заяву до поліції», – прокоментував ситуацію Олександр Філон.

Власниця відмовляється забирати заяву з поліції, поки не буде ліквідовано усі наявні на стінах написи.

Читайте також: Як у Ковелі зафарбовували рекламу наркотиків

Коментарі
05 Грудня 2018, 16:35
ФІО власниці можна?
05 Грудня 2018, 16:37
Мабуть на долях
05 Грудня 2018, 16:41
напевно власниця " в долі"
05 Грудня 2018, 16:50
то може випалити?
05 Грудня 2018, 16:50
Розмалювати повністю
05 Грудня 2018, 17:08
Мінти - свої хлопці!
05 Грудня 2018, 17:35
Очень интересный момент как эта клетка стала ее собственностью<br/>Я не сторонник радикальных мер но вижу без неистового МАРАТА с мобильной гильйотиной<br/>в Украине эти твари долго еще будут править свой шабаш<br/>За Национальный Корпус За УКРАИНУ Слава Героям Смерть врагам
05 Грудня 2018, 17:41
А ФИО ій підла тварюка<br/>Такіж тварини в мантіях і погонах закришовують <br/>Щоб вони тільки і кормилися тим що продають на цих сайтах<br/>Буде Суд і Божий і людський осуд
05 Грудня 2018, 18:22
а власниця &quot;клітки&quot; то не колишня працівниця митниці?
05 Грудня 2018, 18:59
Хлопці молодці1
05 Грудня 2018, 19:04
Привіт від Карася...
05 Грудня 2018, 19:06
То була моя реклама ,власниця клітки дозволила розмісти
05 Грудня 2018, 19:45
Так вона є наркопродавцем. Суку на гіляку.
05 Грудня 2018, 20:15
І власницю як співучасницю судити,обов'язково !!!!!!
05 Грудня 2018, 20:30
Я б усіх &quot;художніків&quot; штрафував. Вони замість працювати, стіни марають. Для думаючих : виходьте з всіляких корпусів та стадних організацій які контролюються СБУ та мусорами. В усі часи влада через них контролювала молодь. Тільки індивідуалісти поза наглядом влади і влада їх боїться. Бо не знає чого від них чекати. Ви думаєте ваш філон в мусорці не стукотить ? Стукотить, інакше вас би давно розігнали.
05 Грудня 2018, 21:39
Бізнес налагодженний порушили от і лютує сучка
05 Грудня 2018, 23:38
Хоч хтось ту рекламу наркотиків на власні очі бачив? Що саме там була написано?
05 Грудня 2018, 23:45
Школота, яка постійно порушує громадський спокій своїми ідеалами нехай іде уроки вчити, а ви, дорослі люди, не кидайтесь на людей через замітку в жовтій пресі
06 Грудня 2018, 08:38
Не варто хитрувати з наркотою ,навіть якщо це бізнес ваших родичів...
06 Грудня 2018, 08:40
Нажерись падлюка сама і накорми своїх друзів митників цією гидотою
06 Грудня 2018, 10:05
Власниця походу торгує наркотою )))
06 Грудня 2018, 10:42
Кажуть незабаром наркобариг випустять що недавно помпезно затримали ті що по інтернету втюхували шмаль -родичі і соратники порішали...
06 Грудня 2018, 13:29
заставити тих ідіотів з нац корпусу помити всі стіни і нехай ті шмаркачі малолітні поздирають свої наліпки на стінах. . .
06 Грудня 2018, 13:29
заставити тих ідіотів з нац корпусу помити всі стіни і нехай ті шмаркачі малолітні поздирають свої наліпки на стінах. . .
06 Грудня 2018, 13:31
доречі мєнтам респект та повага за роботу . . .. дві операції такого рівня за останній місяць це достойно . . .
06 Грудня 2018, 17:11
Бо Філони барани. Замалювати вони замалювали але на камеру та по всій мережі виложили як самі надписи пишуть якісь. Це доказ псування майна. Вони просили дозвіл замалювати? Чи пропіаритись хотіли. На фото видно як вони хештеги пишуть на стінах. Так що наука буде.
06 Грудня 2018, 19:03
Розпишу ноти похоронного маршу для наркобариг
06 Грудня 2018, 22:07
Значить комусь реклама наркотиків вигідна на своїх офісах
06 Грудня 2018, 22:08
Вчора набила нову наліпку на дупі
07 Грудня 2018, 08:11
А що? Щоб замалювати рекламу сайту з наркотиків треба дозвіл???! То це може рекламна вивіска, чи банер , бізнесу збитки...)))) Маразм крепчал...товариші!
07 Грудня 2018, 08:11
07 Грудня 2018, 11:05
Вони не тільки замальовували але і свої написи лишили. Так потрібно питати дозвіл це приватна власність. Це як самосуд самі вирішили. Але є фото факти як вони свої написи лишають на сінах. Баранам урок буде. Хто малював рекламу? Так невідомо. Хто нові надписи лишив? Так філони. І це є вланість замальовувати потрібно в колір фасаду. Бо так як замалювали це теж вандалізм. Маразм крєпчаєт від бажання піаритись. Один замальовував десятеро знімали.
07 Грудня 2018, 18:30
А де заключення експертів що це саме реклама була? Чи ми знаємо що це реклама зі слів філонів?
08 Грудня 2018, 04:32
Товаріщі наркобариги це була адреса сайту де вам любязно запропонують дурь на вибір ,а яка небуть Гадюка або Змей тобто Шалава в мастях запропонують закладку