На ремонт туалету Ковельської міськради витратили майже 100 тисяч гривень

06 Грудня 2018, 11:01
У Ковельській міській раді відкрили інклюзивну вбиральню 6171
У Ковельській міській раді відкрили інклюзивну вбиральню

У Ковельській міській раді відкрили інклюзивну вбиральню.

На щотижневій апаратній нараді у Ковельській міській раді начальник відділу матеріально-технічного забезпечення та охорони Геннадій Ющик прозвітував про закінчення капітального ремонту туалету на першому поверсі Будинку рад.

«Закінчили ремонт чоловічого, тепер не чоловічого, а туалету для людей з обмеженими фізичними можливостями», – доповів Геннадій Федорович.

«А коли відкривати будемо? Коли стрічку будемо перерізати?» – спитав міський голова Олег Кіндер.

«Сьогодні вже можна», – відповів Геннадій Ющик.

«Можна, так двері ж мали поміняти, чи ні? Вже поміняли. Ну, тоді я вибачаюсь. Відсуньте ті крісла і нехай люди користуються», – дав доручення Олег Олексійович.

За офіційними даними, які було оприлюднено під час засідання виконавчого комітету міської ради, на ремонтні роботи цього санвузла з бюджету міста витрачено 96 951 гривень.

 





Коментарі
06 Грудня 2018, 13:47
50 від сили
06 Грудня 2018, 14:42
нормальна сума. мабуть плитку і унітази самі дешеві брали.
06 Грудня 2018, 14:45
Тут і на 50 нетяне!!!!
06 Грудня 2018, 15:25
На одному пісуарові зекономили. Заглушки стоять на холодній воді та каналізації.
06 Грудня 2018, 22:01
Зробіть хоч один безплатний туалет на привокзалці. Там теж люди працюють. Море пенсіонерів зі своїми болячками ледве виживають. Це хвилює нашого мера?
06 Грудня 2018, 22:20
А про той що біля Шевченка забули??? Скільки бабла зкосили???
06 Грудня 2018, 22:27
Прошу міського голову Олега Одексійовича звернути увагу на з'їзд з вулиці Мадеста Левицького на включення Окружна там ЖАХ а не з'їзд таке враження що що його ніколи не відремонтують ні при ні якій ВЛАДІ.
06 Грудня 2018, 22:37
Прошу за кожну копійку прозвітуйте перед платниками податку!!! Щоб було все прозоро.
06 Грудня 2018, 23:11
"Відкрити і хай люди ходять",- це круто, ще вказівника зробіть " туалет, 15 м" на площі перед мерією.
06 Грудня 2018, 23:50
Які уєб@ни, що мер, що та вся пизд*та, яка краде гроші....
07 Грудня 2018, 00:13
Мер треба,щось робити.В дитячій поліклініці страшний туалет вам треба було поставити...
07 Грудня 2018, 00:31
Розслабтесь, мені на Миколая подарок треба ! Пофіг той сральнік! А ще Верці шампанського! Я ж в нього не одна !
07 Грудня 2018, 02:38
Чому б вам і справді не припинити наїдати свої сраки,посадовці? Туалет - це жирний "+",але є ще більше проблем,які потребують поліпшення,але якщо на туалет стільки грошей пішло,то на решту бюджету не вистачить... Прикриттям відмивання грошенят влада використовує людей з обмеженими можливостями...Це жах!Україна не буде єдиною державою де є стільки свиней...