У Ковелі горить територія колишньої військової частини

07 Грудня 2018, 18:13
У Ковелі горить колишня територія військової частини 25126
У Ковелі горить колишня територія військової частини

У Ковелі на вулиці Володимирській на території колишньої військової частини, де зараз діє приватна ремонтна база, трапилася пожежа.

Очевидці пожежі зазначають, що внаслідок великого загорання вщент згоріло все.

Наразі на перехресті вулиць утворився дорожній затор.

На місці пожежі працюють рятувальники і медики швидкої допомоги. 

 

Фото зі сторінки користувача @ _wittekop_ в Instagram
Фото зі сторінки користувача @ _wittekop_ в Instagram

Коментарі
07 Грудня 2018, 21:28
Згоріли тільки гаражі ТзОВ "Бізнес-Рейсу", горять уже дві години. Полум'я було заввишки чотирьох поверхового будинку.
07 Грудня 2018, 21:41
Не просто горить і палає ...??? Все має свій початок і кінець ...
07 Грудня 2018, 21:45
Просто мякоті потрібно було ремонт зробити за чужий рахунок!!!!<br/>Зліпив з гамна!<br/>Як і все що в його є.....
07 Грудня 2018, 21:57
Тамбовський вовк - тобі друг- скоттняка з погариська.
07 Грудня 2018, 22:02
ХАРАШО ГАРЯТ?!?
07 Грудня 2018, 22:12
Які доброзичливі у нас люди. І зовсім не заздрісні.
07 Грудня 2018, 22:15
Тільки у нас проблеми одного стають радістю для інших. Порадійте за себе бо ви є ніхто і ніщо.
07 Грудня 2018, 22:24
Ура!<br/>Бог живий!
07 Грудня 2018, 22:24
Ура!<br/>Бог живий!
07 Грудня 2018, 22:30
Нічого собі, і ЛИЧИНЕЦЬ підключився...а вам не срашно??? Бог все знає і бачить...односельчани називаються...<br/>Це злобна ненависть??? <br/>Ви самі напевно не кращі, якщо таке пишите..
07 Грудня 2018, 23:09
ЯК ПРИЙШЛО ТАК И УЙШЛО МНЯКОТА ЗА СВОЭ КОРОТКЕ ЖИТТЯ ВОРОГІВ НАБУВ СОБІ ЧІ МАЛО !
07 Грудня 2018, 23:33
Подивився выдео. Прочитав коментарі. Жах!!! З таким мисленням люди хочуть жити як в Європі??? Ніколи!!!! НІКЧЕМНІ ХОХЛИ!!! Сумно....
07 Грудня 2018, 23:41
100%
07 Грудня 2018, 23:47
Ти не укроп ,ти БУДЯК !
07 Грудня 2018, 23:49
Яка різниця, кому належить підприємство? Головне, щоб воно працювало людям на користь! Навіщо було його підпалювати, створювати небезпеку для людей? Кому від цього користь?
07 Грудня 2018, 23:50
Якщо він вкрав, і ти про це знаєш, не вистачає сміливості сходити до поліції? Якщо не сплатив податки, що не вистачає сили духу повідомити податкову? Саме так живе вся Європа! А радіти чужій біді та кидати з-за рогу каміння, це якраз по - нашому. Це нормально?????
07 Грудня 2018, 23:51
Який жах?<br/>Людині бажають того чого вона заслуговує.<br/>З 100 людей 1 скаже про власника добре слово!!!<br/>Це ти хохол жополиз!
08 Грудня 2018, 00:00
Жалко хазяїна, душою
08 Грудня 2018, 00:11
Більшість гаражів орендували інші люди, підприємці, тому не один М'якота &quot;погорів&quot;
08 Грудня 2018, 00:25
Ніхто з тих , що не звикли працювати, не скаже нічого доброго про тих хто працює. Ви бездарні тварини, все на що ви здатні, це тільки гавкати з своєї будки. Такими ви і здохнете. Про вас ніхто не згадає взагалі нічого. Ви є ніхто і ніщо. Плачте по самих собі, вам дуже далеко до того кого ви гадите.
08 Грудня 2018, 01:54
Настільки низькі люди радіють чужій біді, до чого тут Мякота, за цієї пожежі люди втратять роботу, робочі місця хтось гроші бо орендував там місце. Мякота, Мякота - да хто ви такі щоб розказувати тут, йди до поліції, прокуратури, доложи. Та в очі скажи, а ні то ху* до рота і мовчки посмокуй, а то пєтушині баталії хто краще обізве
08 Грудня 2018, 03:57
Шкода, М'якота він людина з великої букви мені допоміг у скруті, спортсменам допомогає, хай Бог йому допоможе!
08 Грудня 2018, 05:45
Допоможем
08 Грудня 2018, 05:47
Що згорить то не зогниє
08 Грудня 2018, 05:48
Т о мабуть поцілила ракета
08 Грудня 2018, 05:49
Він з нашої церкви
08 Грудня 2018, 05:54
ТОДІ ВСЕ ЯСНО
08 Грудня 2018, 05:55
Без мене все згорить та пропаде.Все трималося завдяки моїх молитов...
08 Грудня 2018, 05:58
ЩОБ У МЕНЕ ЧОГО НЕ ЗГОРІЛО.Вже і беру небагато зі свого базару.А ЛЮДИ ТАКІ ЗАВИСНІ-все дивляться в нашу довгу кишеню.
08 Грудня 2018, 06:02
Коли вас сук базарних доля вже дочикає
08 Грудня 2018, 06:04
Видно Бог Єдиний побачив петушню та послав півня
08 Грудня 2018, 06:06
ТО ЯКИЙСЬ ЗНАК
08 Грудня 2018, 06:15
ТИ ПАДЛО БАЗАРНЕ НЕЗАБАРОМ ЛУСНЕШ ВІД ЖИРУ ВСЕ НЕНАЖЕРЕШСЯ
08 Грудня 2018, 06:19
Там ще випалити тих хто торгує мороженою рибою ,вирощеною на своєму городі перед входом в вокзал
08 Грудня 2018, 06:23
За все заплачено ми відраховуємо процент зі зборів з привокзальної площі в АТО
08 Грудня 2018, 06:28
ЦЕ ВОНИ ТАК БУРЖУЙКОЮ ГРІЛИСЯ
08 Грудня 2018, 06:29
Мої дітки їдять тільки чорну ікру ,а французьке авто якісне паливо
08 Грудня 2018, 11:38
Гори гори ясно щоби не рогасло
08 Грудня 2018, 12:18
Боже, які придурки
08 Грудня 2018, 12:18
Боже, які придурки
08 Грудня 2018, 12:48
Палія знайдем, а далі... йому ніхто не позаздрить...
08 Грудня 2018, 13:00
Зарплату просто треба було виплатити вчасно, то не горіло б.
08 Грудня 2018, 14:52
Мій шмурдяк не горить
08 Грудня 2018, 14:58
Люблю фейверки у сусіда на городі
08 Грудня 2018, 15:00
Вибіркова кара божа
08 Грудня 2018, 18:22
Які коменти тут)
08 Грудня 2018, 20:39
Нормальний чоловік Петро Іванович. Усім не вгодиш.
08 Грудня 2018, 20:41
Якщо у людини біда,то не радійте<br/>Мякота багато людям допомагає
08 Грудня 2018, 20:51
Допоможу усім
08 Грудня 2018, 20:52
Якщо так як Івахів...
08 Грудня 2018, 21:35
Ви їбані ублюдкі. Лопніть від заздрості шо у Петра Івановича усе є. Того шо він добився усього сам а неяк ви кажете за чужі гроші. Він не залише людину у біді підтримає. Такшо заїбіть свою їбану пасть і ідіть нахуй ублюдкі
08 Грудня 2018, 21:35
Ви їбані ублюдкі. Лопніть від заздрості шо у Петра Івановича усе є. Того шо він добився усього сам а неяк ви кажете за чужі гроші. Він не залише людину у біді підтримає. Такшо заїбіть свою їбану пасть і ідіть нахуй ублюдкі
08 Грудня 2018, 22:15
ОБОВЯЗКОВО ПОТРІБНО ВСІМ ДОПОМАГАТИ БЕЗКОРИСНО
08 Грудня 2018, 22:17
Бог подасть
08 Грудня 2018, 22:40
ТО МОСКАЛІ НАКРИЛИ ВІЙСЬКОВУ ЧАСТИНУ-НЕЗНАЛИ ЩО ВСЕ ВЖЕ ПРОДАНО НА ЛІВО
08 Грудня 2018, 23:04
шкода власника але це мало колись трапитись. про проти пожежну бузпеку там не чули
08 Грудня 2018, 23:29
Беніфенцварним власником фірми вказаний Халєєв Станіслав- один із колишніх керівників пожежної,здається,замполіт.
08 Грудня 2018, 23:29
Беніфенціарним власником фірми вказаний Халєєв Станіслав- один із колишніх керівників пожежної,здається,замполіт.
08 Грудня 2018, 23:33
як пришло так и пишло...а ще чув заправка там була лива... ..не переживай мяката рано чи пизнр так бы сталося..а що буде як не буде сметюхив ивахивых и прочих твоих друзей...
09 Грудня 2018, 00:14
Якщо друг Івахів,Сметюх регіональчик -то відразу гумно
09 Грудня 2018, 00:16
То що москалі своїх накрили
09 Грудня 2018, 10:07
Скільки в наших людей яду і гівна.Ніякої поваги,ніякого співчуття.Аж захлинаються своєю ненавистю.І кожен старається відмітитись остроумністю,а насправді це виглядає тупо.Перед тим як щось писати подумайте гарно.!!!!!!!Не тіштесь з чого горя. То тут нема різниці чи горе в людей чи радість,одні і ті ж писаки всяку несинітницю несуть,не задумуючись над тим ,що комусь роблять боляче,а когось взагалі ранять в саме серце.ЛЮЛИ ЗАДУМАЙТЕСЬ,МОЖЕ НАСТАТИ ТАКИЙ ДЕНЬ ,ЩО І НА ВАС КОЛИСЬ ВИЛЬЄТЬСЯ ВАШЕ Ж ГІВНО,закон бумеранга ще ніхто не відміняв!!!
09 Грудня 2018, 10:10
Івахіву коника без ноги
10 Грудня 2018, 07:26
Він страховку отримає
10 Грудня 2018, 22:09
Бог не фраєр все бачить! А М'якоті так і треба скільки він водіїв і маршрутчиків і дальнобойщиків на гроші розвів.
10 Грудня 2018, 23:56
Мочкануть падлу