«Бариги» купують одяг у ковельських секонд-хендах і перепродають в інших районах

10 Грудня 2018, 13:03
«Бариги» купують одяг у ковельських секонд-хендах і перепродають в інших районах 12490
«Бариги» купують одяг у ковельських секонд-хендах і перепродають в інших районах

У ковельських секонд-хендах діють органзовані «банди бариг».

Про повідомляється на сторінці «Ковель Онлайн» у Facebook.

«У місті Ковель протягом багатьох років чітко організована банда бариг у магазинах Економ Клас варварським способом при кожному завозі товару вриваються першими у магазин і скидають все на підлогу!!! При цьому до речей нікого не підпускають, шарпають і постійно грублять людям, не зважаючи чи це дитина чи людина похилого віку. На зауваження працівників не реагують», – йдеться у дописі.

Зазначається, що подальшому спритні ділки перепродують товар на базарах Ратного, Старої Вижівки, Вараші.

«Ніхто не забороняє їм торгувати, але вони не мають права принижувати і ображати людей», – додається у дописі.

 



Коментарі
10 Грудня 2018, 15:10
Ой маленька сумочка-невидимка!!!
10 Грудня 2018, 15:19
Який жах.Бидло.
10 Грудня 2018, 15:28
То та леді-барига якій руки повикручували?Да бідняга я їй співчуваю!!!!!!
10 Грудня 2018, 15:35
А на що дивиться персонал?На мою думку якщо вони не роблять їм зауважень значить вони з ними в темі!!!!!!!!
10 Грудня 2018, 15:44
Вони не реагують на персонал, сама чула як їм персонал робить зауваження, а вони посміялись, і сказали « іди но звідси, тобі щось показалось!!!»
10 Грудня 2018, 15:56
Вам усім несоромно ходити до секонд-хенду? Ви за це стояли на Майдані?
10 Грудня 2018, 16:00
Люди небійтеся говорити правду.Ця банда варварським способом робить на секондах бізнес.Недаючи простому пенсіонеру придбати собі одяг,сама не раз чула як ці бізнес леді принижують людей у цих магазинах.........
10 Грудня 2018, 16:06
Люди не із хорошого життя ходять до цих магазинів.ПРОСТИЙ ПЕНСІОНЕР ПОЛУЧАЄ 1800-2000 гр.Називається отримуй пенсію і невчому собі невідказуй.
10 Грудня 2018, 16:14
Хто хочаб один раз був на привозі той і знає хто такі оці баригі.Коли приходиш за пів години до відкриття магазину,стоїш у черзі 5-10 а коли відкривається магазин ти раптом заходиш остання.Бо бидло рішило що вони деректора цих магазинів і їм можна все........
10 Грудня 2018, 16:19
Бидло повинно сидіти в стойлі
10 Грудня 2018, 16:51
У цих магазинів є власник. Він і повинен навести там лад. Якщо така ситуація його влаштовує , то нехай відкриє з тими тьотками спільне підприємство. Він привозить спеціально для них баули , тьотки перегружають в свої клетчаті сумки і сунуть десь далі. Коли я туди заходжу щоб спокійно вибрати одну-дві речі , я не готова натикатись на хамство і шарпанину. Мені спокійніше просто піти. І так , я впевнена, більшій частині людей. Так що , якщо власники не наведуть лад то нехай готуються співпрацювати з цими мадамами!
10 Грудня 2018, 17:07
Цена хочуть год кирпич впав на голову як выходить за магазину
10 Грудня 2018, 17:22
Згідна з Евгеніею це правда страшно заходити на відкриття. Це жах. Наведіть порядок.
10 Грудня 2018, 17:28
То точно якщо власники не наведуть порядок то хай самі разом з баригами і продають той одяг в неті і на базарах.Але не забувають про підприємницькі податки.Так чому коли працюють люди на державних роботах то з них вираховують всі податки?А цих бригад це чому не стосується?Ще в податкову хто б на них заявив!!!!!!!!!!
10 Грудня 2018, 17:28
То точно якщо власники не наведуть порядок то хай самі разом з баригами і продають той одяг в неті і на базарах.Але не забувають про підприємницькі податки.Так чому коли працюють люди на державних роботах то з них вираховують всі податки?А цих бригад це чому не стосується?Ще в податкову хто б на них заявив!!!!!!!!!!
10 Грудня 2018, 18:24
Волинські бидло
10 Грудня 2018, 19:05
Прекрасне речення- ще б в податкову хто на них заявив!!!!!! Чого чекаєш щоб хтось?! Стартуй!!!!! Заявляй! Обгрунтуй для податкової свої претензії і вперед! Ато писати всі мастаки, а до дій нікого. Спочатку розберись куди звертатись, збери до купи мізки і звернись. Що називається дій!
10 Грудня 2018, 19:11
Власник магазину зацікавлений у ,,оптових,,закупах речей.Йому байдуже.Неодноразово говорив працівникам магазину щодо поводження таких покупців,на що відповідали,що нічого зробити не можуть і їм байдуже-основне виручка .<br/>,,Оптові покупці,,наймають людей,які швидко збирають все з вішаків у кучі та стають у черги на Люкс товар.<br/>Потім товар продається через інтернет або в ,,бутіках,,з лейбочками як елітка....
10 Грудня 2018, 19:23
Власникі магазинів їм завчасно вішають речі на заздалегідь договорених місцях.Ви хоч гопки скачіть нічого не вийде.
10 Грудня 2018, 19:44
Ця банда недобросовісних варварських бариг постійно роблять із себе правильних і невинних зайчиків.Книга скарг для них це як засіб самозахисту.Доприкладу будете робити мені зауваження буду писати в книгу скарг,а можуть і всі 25 чоловік відразу написати(це образно кажучи щоб їм не заважали ).
10 Грудня 2018, 21:19
Розстріляти сук на місці
10 Грудня 2018, 21:58
А давайте ми в них будемо забирати що на Пол упало то у них пропало. Нас більше и ми переможним. Ґеть банду!
10 Грудня 2018, 22:00
Главарь банди Сиченюк Рита Армянская тварь !!!
10 Грудня 2018, 22:16
Армян нада мочить
10 Грудня 2018, 22:23
Хто знає чітко в які дні і де це бидло веде підприємницьку діяльність?Це дуже важливи!!!!!!!
10 Грудня 2018, 22:27
У нас в місті Армяни є хороші люди.
10 Грудня 2018, 22:32
У них постійно щось падає на підлогу.Ти спробуй підійди очі повидирають щей поліцію викличуть,скажуть що ти їм руки викручує.
10 Грудня 2018, 22:55
Бити,бити і ще раз бити прямо на місці,незважаючи на вік та стать.
11 Грудня 2018, 00:05
Справді на відкриття не можливо зайти щось для себе купити,постійно вони,зі своїми награбастаними баулами.Потрібно вже прикривати лавочку,щоб проста людина могла купити собі річ.
11 Грудня 2018, 00:05
Справді на відкриття не можливо зайти щось для себе купити,постійно вони,зі своїми награбастаними баулами.Потрібно вже прикривати лавочку,щоб проста людина могла купити собі річ.
11 Грудня 2018, 00:54
Всі хто ходить і має бажання ходити до магазинів економ клас ,Порада ходити як мінімум по двох ,а по можливості і по більше.Знімати на фото.Викідати в соцсєті.РАЗОМ МИ ЗМОЖЕМО ПРОТИДІЯТИ БАРИГАМ!!!!ЗАСТАВИМО ЇХ ПОЧЕСНОМУ ЗАРОБЛЯТИ СВОЇ СТАТКИ!!!
11 Грудня 2018, 10:24
Брехливе,уйобіщне бидло!!!!
11 Грудня 2018, 12:28
ВСІ БАРИГИ ДО МЕНЕ
11 Грудня 2018, 15:05
Барига це особа яка займається скупкою крадених речей і подальшою їх реалізацією. Знайшли причину всіх ваших проблем тьфю
11 Грудня 2018, 15:19
За базаром своїм гнилим слідкуй іначе з армянами познайомлю живими а потім побачим який ти смєлий язика вирвуть повір
11 Грудня 2018, 15:48
Барига це Перекупник краденого.<br/> Продавець, торговець, бізнес якого оцінюється як недостойний.
11 Грудня 2018, 16:05
Сабака лает караван идет<br/>вонь<br/>вас влада тра...є кожен день на міліониа вони знайшли крайніх мені здається що вони не в митній формі там ходять чи кіндера сімя там сасвітилась