Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Hearthstone «Ростаханові ігрища»
Hearthstone «Ростаханові ігрища»

Доповнення для Hearthstone «Ростаханові ігрища»: що новенького

15:43 11.12.2018
395

Фанати HearthStone видихнули з полегшенням: нарешті вийшло довгоочікуване доповнення «Ростаханові ігрища».

Прем’єра відбулась 4 грудня цього року. Багато хто вже спробував новинку самостійно, тож думки розділились: однозначного захоплення новинка, на жаль, не принесла. Втім, як і однозначного незадоволення, що теж добре. Але все ж, на нашу думку, доповнення цілком достойне – не нудне, так точно.

Найважливіші особливості «Ростаханових ігрищ»:

  • Понад 130 нових ігрових карт. Карти можна придбати в наборі за золото (ігрову валюту) або ж за реальні гроші;
  • Лоа – первісні боги тролів, стали легендарними картами для кожного класу. Також з’явилися духи, які мають різні властивості та різну вартість.
  • Деякі карти мають особливу здатність під назвою «сверхурон». Вона активує бонусний ефект у випадку, якщо нанесена шкода більша, ніж кількість здоров’я на ворожій карті.
  • Гравців очікує одиночна пригода на арені Гурубаші.

Варто зауважити, що до офіційного дебюту доповнення можна було перед замовити: не зважаючи на досить високу вартість, цією можливістю скористались досить багато гравців.

Найкращі карти в доповнення «Ростаханові ігрища»

А тепер перейдімо до огляду найкращих карт. Сюди увійшли:

  • Зул`джин – мабуть, найультимативніша карта доповнення. Найбільш ефективно діятиме в архетипі Big Hunt.
  • Гробовщик (гробар) з розділу так званих «нейтральних карт». Цінність карти полягає в тому, що вона може принести найбільше ресурсів та має безліч інших приємних бонусів. Усе залежить від того, в який момент та при яких умовах ви нею скористаєтесь.
  • Жорстокий обмін – карта, яка по позитивних властивостях значно перевищує свою вартість. Геймери вже встигли оцінити корисність «жорстокого обміну» в 9 з 10 балів.

Детальніше про решту карт, а також можливості їх використання, можна почитати на сайті ESN. Окрім того, тут ви знайдете безліч гайдів по проходженню доповнення, зможете дізнатися його основні переваги, недоліки та особливості. Інформація по Хартстоуну з’являється мало не щодня.

Ресурс ESN – дійсно дуже крутий, користуємось ним вже не перший рік, тому «відриваємо від серця» та ділимось з вами. Там завжди актуальні новини, поради та огляди: підготовкою матеріалів займаються геймери, які дійсно на цьому розуміються, а не просто найняті копірайтери. Так, таке справді буває! До речі, інформація про інші ігри, наприклад Доту і КС там теж є: можете бути в курсі найцікавішого.

Коли плануються інші доповнення до HearthStone?

Достеменно невідомо, але ми будемо тримати вас в курсі. А щоб не гаяти час надарма, в очікуванні новинок, за посиланням зможете прочитати, що ж говорять про доповнення «Ростаханові ігрища», та як його оцінюють. Вдалої гри!

Коментарі
16 липня
Сьогодні
Вчора
14.07.2019
13.07.2019
12.07.2019
11.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин