Ковельська соціальна маршрутка не зупиняється для пенсіонерів

13 Грудня 2018, 10:00
Ковельська соціальна маршрутка не зупиняється для пенсіонерів 5360
Ковельська соціальна маршрутка не зупиняється для пенсіонерів

У Ковелі водій соціальної маршрутки № 19 «Сільмаш – Лісництво» ігнорує пенсіонерів і людей з правом на пільгове перевезення.

Про це повідомляє Сергій Рабенко на сторінці «Ковель Life» у Facebook.

«Задні двері на зупинках не відчиняє, внаслідок чого пенсіонери з сумками і відрами (бо їдуть на дачі) змушені проштовхуватись через весь салон. Дозволяє собі змінювати маршрут, залежно від того чи виходить хтось в центрі чи ні. Сьогодні запитав чи комусь потрібно виходити біля третьої школи, коли відповіли що потрібно, то він сказав: «то я Вам за зупинкою стану, бо всі заробити хочуть». (це для того, щоб пенсіонери не сідали до його, а їздили платними маршрутками). І так завжди на його маршруті, зупиняється за зупинкою, старші жіночки підбігають, бо знають що по розкладу має бути соціальний, а він швидко перед ними зачиняє двері і стартує! Кажуть були випадки коли придушував дверима людей...», – йдеться у дописі. 

«На вокзалі він їде через платформу для висадки міжміських перевізників і на зупинку не під'їзджає. Заїхавши на Сільмаш він не поїхав на кінцеву зупинку, а повернув в ліво, а коли я йому сказав, що мені до магазину «Будьмо» то він відповів: «то давай тут бігом виходь!». Прийшлося з важким рюкзаком вийти не доїхавши. Стримавши емоції і обмежившись лише усним «зауваженням-попередженням» я вийшов», – додає Сергій. 
 

Коментарі
13 Грудня 2018, 12:51
На маршруті № 22 теж хамовитий водій. <br/>GPS навігація не на всіх автобусах і не зрозуміло по яких маршрутах ходять з GPS. На що владці ковельські викинули гроші?
13 Грудня 2018, 12:55
https://city.dozor.tech/ua/kovel/city
13 Грудня 2018, 13:02
https://city.dozor.tech/ua/kovel/city - то показуха
13 Грудня 2018, 13:10
тож зрозуміло, що це показуха, але добре хоч таке є)
13 Грудня 2018, 13:34
питанням GPS займався особисто Товстига. У нього з Житомирською фірмою Дозор є тісні особисті стосунки. І нікому невідомо скільи тих GPS приладів встановлено і за скілки заплачено.
13 Грудня 2018, 14:25
На зупинці, біля Классіка,що по вул.Володимирській,автобус притормозить,пенсіонери підбігають,а те чмо по &quot;газах&quot;,а буває взагалі не зупиняється.Шкода стареньких.Інколи тому водію хочеться набити пику,може він думає що він безсмертний Дункан Макклауд
13 Грудня 2018, 14:42
таких 3.14дарасів будемо зупиняти дошкою з цвяхами.
13 Грудня 2018, 15:00
У вихідні дні автобус №19 теж як хоче так і їздить на Лісництво. Або о<br/> 8-00 його взагалі немає. він не йде з Сільмашу, або о 9-00 не йде .О 7-00 год коли темна ніч якось не виходть їхати на дачу. А в людей там є живність якась а також опалюють будиночки і т.д.
13 Грудня 2018, 16:00
Ви в мене їздили б коліньми не благодарний народ, візьми запусти свій маршрут і будеш знати вигідно чи ні ? А пенсіонерам я порадила б ходити більше пішки це корисно для здоров`я !!!
13 Грудня 2018, 16:04
Кому не нравиця скоро будите пішком ходити здоровши будите
13 Грудня 2018, 17:59
Для Світлани не хочеш працювати не запуска маршрут.А запустила - то працю й!А то рейс гарний ( пік) їду , бо люди як риба в банці.Водію добре сидіти ...а пасажири ряди...сором...а ще кричать мало...по4грн.40 чоловік в 1 сторону,не рахуючи тих хто вийшов і зайшов...зарплата у 8 тис .грн.мала, то працюєте не 15 днів і з них субота і неділя вихідні. Джпс для кого, кого з маршрутнтквів наказали за не вихід...дали штраф , що 13 До 17 год не було на маршруті...де заміни зломаного маршруту...джпсп чітко показує, де водій з бусом...то чому влада не працює..дайте кожному пенсіонеру по 100грн хочуть їдуть , а хочуть хліб їдять...і всі платять
13 Грудня 2018, 17:59
13 Грудня 2018, 19:33
Не було б тих людей, то возила б ти, тітко дурнувата, гній в себе на городі. Не вигідно тобі - піз......й з ринку послуг. А влізла - то працюй і не піз....и.
13 Грудня 2018, 22:22
На маршрут іде нормальна державна дотація. Він про плату за проізд може і не думати. Всі хто платить це бонус і непоганий.
13 Грудня 2018, 22:22
На маршрут іде нормальна державна дотація. Він про плату за проізд може і не думати. Всі хто платить це бонус і непоганий.
13 Грудня 2018, 22:22
На маршрут іде нормальна державна дотація. Він про плату за проізд може і не думати. Всі хто платить це бонус і непоганий.
13 Грудня 2018, 23:35
На дотаційних маршрутах їздять такі шофери що просто страшно туди заходити пенсіонерів називають труповозами марш 19 7 22 1 то просто нахалюґи яких треба давно звільнити а особливо маршрут 19
13 Грудня 2018, 23:46
Як ти такий розумний купи маршутку і їзди сам такий умний і не треба шоферів з винувачувати я їхала як вони кричать не нравиться пішком .
13 Грудня 2018, 23:46
Як ти такий розумний купи маршутку і їзди сам такий умний і не треба шоферів з винувачувати я їхала як вони кричать не нравиться пішком .
14 Грудня 2018, 01:19
Водій, це відображення наших хамських , корумпованих керівників. Їм наплювати на людей, нічого не бояться, тим більш пенсіонерів.
14 Грудня 2018, 07:25
Пішечком і по сніжку
14 Грудня 2018, 10:17
Якщо хто не розуміє: пояснюю маршрут №19 Сільмаш-Вокзал-Лісництво не зупиняється в зв'язку з закритим переїздом він очікує проїзду і запізнюється по графіку а не тому шо ньому так хочеться!!!
14 Грудня 2018, 10:28
Людям яким не подобається відношення до пасажирів почитайте з себе я сам на власні очі бачив як водію грублять і самі &quot;смердючки&quot; (як я них називаю) завалються грублять беруть з собою все що є на дачі б'ються зі місця це піздєц шо робиться так шо я не знаю як ще зараз водій не звіньнився