У мерії Ковеля запланували наймасовіше знесення дерев

13 Грудня 2018, 15:57
У мерії Ковеля запланували наймасовіше знесення дерев 6060
У мерії Ковеля запланували наймасовіше знесення дерев

Виконком дозволив комунальникам зрізати півтори сотні дерев.

Сьогодні, 13 грудня, на засіданні виконавчого комітету Ковельської міської ради одноголосно прийнято рішення про знесення на території міста 146 дерев. 

Найбільше зелених насаджень буде зрізано в лісосмузі в районі вулиці Південна, біля будинку № 87 на вулиці Володимирській, на території школи № 8, в парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, вздовж земляного полотна залізниці на вулиці Тимошенка та уздовж вулиці Ярослава Мудрого.

У 2018 році це є наймасовішим знищенням дерев.

Нагадаємо, що лише влітку цього року виконком тричі дозволив масове знесення у місті зелених насаджень: комунальники зрізали 10 дерев на вулиці Грабовського (біля очисних споруд «Ковельводоканалу»), 13 – на території Ковельської центральної районної лікарні, 22 – на вулиці Привітній, 4. Без дозволу виконкому, але в законний спосіб, зрубали дерева на вулиці Олени Пчілки. А торік знесли понад тридцять дерев на «Смузі здоров’я», що біля «Ковельсільмашу».

 


Коментарі
13 Грудня 2018, 18:12
То все газові дерева-грошви Мавп відмиє на ціні на газ.А ВЗАГАЛІ САМА ЧЕСНА ВЛАДА.ПРОДОВЖЕННЯ СПРАВ ЯНУКОВИЧА, ТІЛЬКИ БІЛЬШЕ КРАДУТЬ ,ТА БІЛЬШЕ ПОНОСЯТЬ МОСКАЛІВ...
13 Грудня 2018, 18:14
Таких злодійських керманичів на наших теренех ще не було
13 Грудня 2018, 18:15
Кіндер наш мер
13 Грудня 2018, 18:17
Я вже почав заїкатися
13 Грудня 2018, 18:20
Ні палять обрізками дошок, дерева підуть після нового року
13 Грудня 2018, 18:57
А ДРОБИЛКИ ГІЛЛЯК ПРАЦЮЮТЬ ДІЛОДОБОВО
13 Грудня 2018, 18:59
Мої двірники перевиконали план по заготівлі деревини у вигляді гілляк та пивних пляшок- на новий рік дам премію
13 Грудня 2018, 19:00
Горе от ума
13 Грудня 2018, 19:06
От цікаво, а чого автори не підписують свої статті, кого дурнем назвати за такі памфлети "У 2018 році це є наймасовішим знищенням дерев"
13 Грудня 2018, 19:29
Деякі дереві треба зрізати, звичайно. Але, чому не бачимо розпорядження про те, що дерева треба десь і посадити?
13 Грудня 2018, 21:04
Плєсєнь! Я с@ав на вас всіх!
13 Грудня 2018, 22:15
ФАЙНИЙ БІЗНЕС НА ГІЛЛЯКАХ
13 Грудня 2018, 22:53
Варвари! Орда монголо-татарська! Нищить,що бачить! З пилорам Гени Кіндера грошики летять....в кишеньки .
13 Грудня 2018, 22:53
13 Грудня 2018, 23:09
Старі зружуть, нові насадять, ну всі так роблять, в чому проблема?
13 Грудня 2018, 23:11
Обрізаєцься гілля під корінь кожен рік з початком опалювального сезону ,дробилки вже прямо в місті, де понищили дерева стоять і чудове паливо для твердопаливного котла, головне безкоштовно ,ну Кіндеру пару гривень...
13 Грудня 2018, 23:13
І ДІД в свому саду так робить
14 Грудня 2018, 00:33
Балаболи! Санітарна рубка даже в лісі корисна, а в місті тим паче. Наступним разом буде список вирубок і ви як друїди ходіть кругами біля дерев і моліться, танцюйте, співайте. А потім всяке дурне пишіть!
14 Грудня 2018, 01:50
Не знаю як де, а на Володимирській 87 давно пора знести. Занадто високі, аж страшно коли вітер. Одні ворони, що спасу нема і омела. А молоді дерева у дворі посадити можна буде. Не проблема.
14 Грудня 2018, 07:16
Якби не бізнес пилорамний і дорогий газ то можна було в раз десять менше нищити дерев в місті з красивим гаслом кронування
14 Грудня 2018, 07:16
А ПЛЯШКИ ХОЧ МОЖНА ЗБИРАТИ
14 Грудня 2018, 12:32
МИ ВЖЕ ЗАМОВИЛИ НОВІ ДРОБИЛКИ ДЛЯ ГІЛЛЯК
14 Грудня 2018, 12:46
На полосі здоров'я залишилось ще багато висохших дерев.
14 Грудня 2018, 13:27
Удворы володимирськоъ 87 колоди забрали а гілки та сміття з дерев ні, так і валяється там. На кладовищі біля річки дуби порізали то вже могил не видно, все заросло за літо молодою акацією.
14 Грудня 2018, 13:39
13 дерев в дворі по вул.Володимирська 87 ????? та їх там немає стільки, хіба що зі всіх сторін будинку поріжуть.
14 Грудня 2018, 15:08
Я от думаю, нахєра плєсєні парк?
14 Грудня 2018, 20:52
Братан ты чево ты што не в теме<br/>а где закладки дядя Лене делать<br/>Остынь пили в другом месте
14 Грудня 2018, 22:40
Тоже в теме
15 Грудня 2018, 21:47
..а что посадят????
15 Грудня 2018, 23:24
После 31 марта всех посадят
16 Грудня 2018, 02:45
Вздовж вулиці біля будинку ростуть старі ясени, яким біля 100 років! Шкода такі дерева
16 Грудня 2018, 03:48
Дурники та і все. Нехай спочатку насаджають дерев, а то тільки знищувати можуть, а для розвитку міста щось зробити так голівонька тупенька, не шарить.
16 Грудня 2018, 03:49
Сподіваюсь якимось із тих дерев привалить кіндера, щоб мізки на місце стали.
17 Грудня 2018, 13:56
а чому не поріжете тополя в парку біля вічного огню..там пройти не можна щоб ворони не насрали на голову.. чому там не посадите сакури...бо тополя не йде на палети а на ковельчан вам як і тим воронам насрать да...коли в нас буде в місті мер а не бизнесмен приспособленец..чому бруківку ложать за городом а не положать в старому центрі бо там на вулиці е хата правітелів ковеля да...і де наша прокуратура...