Сесія Ковельської райради звернулася до митрополита Володимира

13 Грудня 2018, 18:14
Сесія Ковельської райради звернулася до митрополита Володимира 4346
Сесія Ковельської райради звернулася до митрополита Володимира

Районні депутати просять владику УПЦ Московського патріархату взяти участь в об’єднавчому Соборі.

Сьогодні, 13 грудня, на пленарному засіданні 23-ої сесії Ковельської районної ради депутати прийняли звернення до митрополита Володимир-Волинського і Ковельського Володимира з проханням долучитись до створення Єдиної помісної української православної церкви та взяти участь в об’єднавчому Соборі, що запланований на 15 грудня.

«Ми розуміємо, що в цей час єпископи Української православної церкви МП, особливо ті, які готові взяти участь в об’єднавчому Соборі, перебувають під тиском з боку Москви, але ми закликаємо Вас високоприосвященний Владико, як істинного душпастиря залишатися зі своїм народом, який молитвами та власною кров’ю бореться за свою незалежність. Нагадуємо позицію Президента України Петра Порошенка: українська держава захищатиме право священнослужителів і мирян на вільний вибір церковної юрисдикції, а Вселенський патріарх зі свого боку гарантує повний канонічний захист прибічникам автокефалії в Україні», – говориться у зверненні.

Його Високоприосвященство просять підтримати процес об’єднання Українського православ’я, взяти участь в об’єднавчому Соборі, тим самим проявивши проукраїнську позицію представника Української православної церкви.

Нагадаємо, що аналогічне колективне звернення до митрополита Володимира у листопаді підписали депутати районної ради та керівники громадських організацій району. Свої підписи тоді поставили голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, його заступник Олександр Пасенковський, представник міськрайонної організації Спілки ветеранів війни в Афганістані Сергій Ілюшик та інші, загалом – 18 чоловік.

Коментарі
13 Грудня 2018, 20:27
А хто ви такі, щоб звертатись до влади церковної? Ви представники влади мирської, часто влади корумпованої, непопулярної в людей. Нічим зайнятись? Бюдет аж тріщить, дороги прекрасні, народ розкогує від надвисоких заробітків та смішних тарифів? Черговий тиск адмінресурсу, так ви ж ніби злочинну владу за це кляли?<br/> Не пхали б свого писка, куди не просять, в зайнялись своїми прямими обов'язками, корупціонери.
13 Грудня 2018, 20:41
Ви пане представник &quot;попередників&quot;??? Тоді скажіть які ви дороги, школи і дитячі садочки будували в Ковельському районі до 2014 року??? Сільради жебраками ходили до вас зарплату просили. А зараз в кожному селі хоч і мале, але йде відновлення інфраструктури. Молодець Титомир що підняв таке питання.
13 Грудня 2018, 20:59
Цікаво коли це депутати райради стали корупціонерами, в ковельському районі за 5 років більше зроблено ніж за 20 років «попередніків» , а звернення на підтримку від громади все вірно , відразу видно хто підтримує «москву»!!!
13 Грудня 2018, 21:29
&lt;p&gt;Питання до органів місцевої влади&amp;ndash;хто [НЕЦЕНЗУРНА ЛЕКСИКА] пісок з ковельського водосховища?Амінь.&lt;/p&gt;
13 Грудня 2018, 22:12
це робота тих, що купили Бога. Браття- сестри
13 Грудня 2018, 22:13
Відволікають щоби тихенько красти .Чекаємо на вас 31 березня...
13 Грудня 2018, 22:20
до чого тут пісок? Та ще й той який на території міста. До депутатів міської ради звертайтесь.
13 Грудня 2018, 22:21
Йой погонять нас
13 Грудня 2018, 22:22
В мене тепер багато піску і труна без кишень
13 Грудня 2018, 22:56
ЗАКРИЙ ЫБАЛЬНЫК Ы СЛУХАЙ
13 Грудня 2018, 23:03
Найкраще в кількох словах пояснив нашу ситуацію Президент Чехії.
13 Грудня 2018, 23:16
Навчись правильно писати, недоноску.
13 Грудня 2018, 23:48
Тож нехай ці &quot;мертві души&quot; яким нічим зайнятися пишуть звернення, на святки їздять, пиячать, по шлюхам соваються. Вони ж нікому вже не потрібні і любий голова ОТГ їх має право послати на/в різні статеві органи. Про що може бути мова, любі друзі? Правда знайома цитата?
14 Грудня 2018, 10:45
Політики шлють поклони до батюшки? Точно кінець світу вже близько!
14 Грудня 2018, 12:41
Бог один для всіх. І звертатись до Бога портібно в святому місці. А самозванці, нехай їх хоч і золотом помажуть, і будуть самозванцями. Тому я буду ходити на поклон до Бога в те місце, яке віками слугувало людству. А самозванці силою і обманом та американськими грішми створили собі Бога. Тотнезай йому і моляться, а не дурманять людям голову. Господи, прости їх грішних, вложи їм розум в зазомбовані голови. відверни їх від лукавого!!!! Слава Іісусу Христу!!!!
14 Грудня 2018, 13:01
Навіщо кудись звертатися , всі повинні знати що УПЦ МП - це російська церква , а УПЦ КП - це українська церква з своєю автокефалією і канонічністю. Хто підтримує Росію , а хто Україну вирішує сам , про це буде видно і знатимуть всі !!!!
14 Грудня 2018, 13:26
ти, валянок бандерівський , не забувай що в кримінальному кодексі є стаття за розпалювання релігійної ворожнечі. люди йдуть в ту церкву, яку вважають законною. Тому нема чого вішати ярлики за росію чи за україну. За таких як ти, бидлота, й живем так. Вася Мишивич.
14 Грудня 2018, 14:33
Це ти правильно написав про святе місце, тільки чого твої &quot;каноніческіє&quot; влаштували шабаш - молебен у марїнському парку під ВР? І не ображай людей чучало.
14 Грудня 2018, 15:44
А ти хочеш сказати, що в Україні вже зовсім ні у кого немає права на зібрання, молебні, мітинги? Це їх питаня, за що вони моляться, тим більше, що заявку подавали завчасно і вона задоволена.<br/> От такі виродки, як ти, і заборонили б усе на світі, що вам не подобається. Ви ще гірші за комуняк, щоб ви виздихали, мразь бандерівська.
14 Грудня 2018, 17:57
комунягам теж ох як заважала Божа церква, чого тільки не виробляли, щоб знищити її.
14 Грудня 2018, 17:58
Не сваріться. Все стане на своє місце. Заборонили в Україні виступи російських співаків. артистів років 3 тому назад . І що сталося. Ми забули Пугачову кіркорова. Зате появилося скільки Укаїнських виконавців. аж душа радіє. Так і про церкви. все минеться. Будуть люди ходити в Українську церкву .а московська церква сама зникне, хай пройде кілька років...........
14 Грудня 2018, 18:16
Завтра всі свідомі і патріотично налаштовані православні українці долучиться своєю молитвою до створення Єдиної помісної української православної церкви !!! Та подумки візміть участь в об’єднавчому Соборі, що запланований на 15 грудня. Гоподь Бог нам допоможе і почує . Бути на 100% канонічній , автокефальній православній церкві незалежної України !!!
14 Грудня 2018, 20:05
Ти козломорде нещастя геть мозги втратило. Хто кому що забороняє,придур. Хай московські фанатики стають на коліна у снігу біля ВР. Це для таких як ти придурків святе місце? А от через таких як ти козломордий ідіотів і всі біди в Україні,бо ви готові обісрати і зжерти всіх навколо.Згинь нечисть козломорда!
14 Грудня 2018, 20:39
КАЦАП-похожий на козла но это не верная трактовка<br/>Когда исчадие ада Иоан Грозный со своими гиенами то есть опричниками взяли приступом Казань<br/>то чинили зверства лютые <br/>Отсюда москвитом стали именовать кацапами -что означает забойщик скота на бойне<br/>Отсюда и Русь Святая -с Протопопами Никоном и Авакумом с тысячами сожженных заживо в церквях<br/>Потом Новокресты звездины и так далее<br/>Потом Новосвятй Отец в 43 по настоянию Лаврентия Павловича за три дня возродил теперишнюю РПЦ<br/>Братья Украинцы не возьму в толк вы то чего здесь прыгаете как глупые<br/>У Вас ведь всегда была своя Церковь Святая никогда не рвалась нить Рукоположения<br/>А КИЕВ Мать Городов Русских был и есть Православным Иерусалимом<br/>Гоните прочь потомка марийских шаманов Гундяеева и его служителей МП<br/>СЛАВА СПАСИТЕЛЮ СЛАВА УКРАИНЕ
14 Грудня 2018, 22:23
Упокойтеся в мирі
14 Грудня 2018, 22:24
Жидомасони правлять світом
15 Грудня 2018, 15:29
За розвал кацапської псевдоцерковної імперії путін понизив гундяєва з генерала фсб до сержанта. Обіжений гундяй пообіцяв вмправитись і написав скаргу на Порошенка в ООН...
15 Грудня 2018, 18:44
За успіхи у розбудові незалежної України, що виразились у покращенні життя людей, невпинному ростові соціальних стандартів та тарифів, примноженні територій за рахунок заселеними етнічними українцями, які самі цього не знали, розвал економіки та внесення повного розбрату серед населення, від імені піндостану пороха планується нагородити хрестом. Дерев'яним, на жаль посмертно.
15 Грудня 2018, 19:20
Странно однако...
15 Грудня 2018, 23:43
Ну що придурки вкотре обісрались? Що приїхав на собор?А церкву створили і без нього...
16 Грудня 2018, 00:37
Якже тепер без нашого головного цигана Онуфрія та рідної московії
17 Грудня 2018, 15:44
Та ще незрозуміло, хто обісрався. Більш схоже, що обісрали народ України.
17 Грудня 2018, 22:14
Як не соромно, ходите по улраїнській землі їсте український хліб, а молитесь Кирилу. Де совість?Влада нічого не дала, а що дав Кирило _війну. Радійте, якщо весело.Прикро.
17 Грудня 2018, 22:14
Як не соромно, ходите по улраїнській землі їсте український хліб, а молитесь Кирилу. Де совість?Влада нічого не дала, а що дав Кирило _війну. Радійте, якщо весело.Прикро.