У Ковелі придбали універсальний автомобіль за понад два мільйони гривень

15 Грудня 2018, 13:02
У Ковелі придбали універсальний автомобіль за понад два мільйони гривень 6534
У Ковелі придбали універсальний автомобіль за понад два мільйони гривень

Ковельське КП «Добробут» отримало новий універсальний автомобіль МАЗ.

Його можна використовувати як піскорозкидач, самоскид, для поливу вулиць і розчистки снігу. На його придбання з міського бюджету виділили 2 мільйони 650 тисяч гривень, – повідомляють у Ковельській міськраді.

Директор підприємства Ігор Михалевич каже: «Техніка, яка у нас є, застаріла. Деякі машини уже не підлягають ремонту. А снігоприбиральні машини 80-их та 90-их років випуску. Цей автомобіль був уже давно на часі».





Для поліпшення ефективності роботи комунальних підприємств за кошти міського бюджету за останні роки придбали для «Ковельводоканалу» три автомобілі, екскаватор та каналопромивочну машину.

Автокран і два самоскиди поповнили автопарк ПТМ «Ковельтепло». І по одному сміттєвозу отримали РЖКП № 1 та №2, для КП «Добробут» купили після повного капремонту бульдозер Т-170.

Читайте також«Ковельтепло» отримало дозвіл від міськради на мільйонний кредит

Коментарі
15 Грудня 2018, 16:07
тепер Товстига може спокійно продавати Вересу тендер на зимове утримання доріг. Візьмуть Добробут в оренду і будуть бабки відмивати разом з зновуприйнятим на роботу Балаком
15 Грудня 2018, 17:38
А де такі ціни? З Німеччини пригнали? Сканія, мерседес, вольво. даф в гарному стані 70-80тис. зелених!!!!! А тут маз за 95тис?????
15 Грудня 2018, 17:45
Скільки Мавпу перепало
15 Грудня 2018, 18:07
За такі гроші можна купити ТРИ купи гівна під назвою МАЗ.
15 Грудня 2018, 18:20
То купили за зрізані гілляки
15 Грудня 2018, 20:27
купляти потрібно не дафи, мерси, вольви, а свої автомобілі. Чому у нас не випускають свій, український автомобіль. Заводи є, сировина є, конструктора є, кваліфіковані працівники є. Тільки ось дядько СЕМ не дає дозволу випускати свої машини. Потрібно давати роботу нашим заокеанським партнерам, а свої й у поляка гівно на конюшнях поприбирають. Ось де біда наша.
15 Грудня 2018, 21:49
За 2 з лишнім мілліона???МАЗа??? Наших КРАЗа вийшло би два,якщо врахувати переплату на розмитнення МАЗів. А гілячки залиш собі на велосипеда.
15 Грудня 2018, 21:54
ото стирили грошей , треба вже когось садити
16 Грудня 2018, 00:44
Я б пригнавби за в половину дешевле що сам би Киндер бигав и казав де купили .... И маз це гавно рик и вин розсипиться... и скажу бильше доброхоту заходиш на мобиле де и купуэш вольво 1995 року за 5 тис. €и воно тоби виходить в10раз бильше... ти ще купи добробуд соби волонянку за1.5 мильйониви приижай до йолки буде Новий-год...
16 Грудня 2018, 01:43
А де той маз пилосос що раніше купували? Розказували як він дороги гарно мав прибирати. Де він дівся? Ще і цей шмат лайна стоятиме десь в кущах від того що непотрібна техніка.
16 Грудня 2018, 03:38
Ну що ж, прекрасно. Тепер шлях від будинку кіндера, до білого дому буде розчищено) Ну і звичайно дороги де він їздить по своїх потребах. А дороги біля лікарень, шкіл, садочків так і залишаться площадкою для фігурного катання, або територією для виміру глибини снігу)
16 Грудня 2018, 11:51
Мда...читаєш ці коментарів і прозріваєш...Скажіть а хоч хтось вам взагалі може з чиновників місцевих чимось догодити?В мене складається враження що ніхто...Крім того що обі...рати всіх ви реально більше нічого не можете.Підніміть свої Ж...ПИ балатуйтесь і керуйте,а налити всі вміють.
16 Грудня 2018, 11:56
Купівля комунальної техніки це завжди є добре. А щодо вартості придбання, то на це є відповідні органи. Нехай перевіряють.
16 Грудня 2018, 12:39
Той МАз пилосос ціле літо чистів вулиці. А сьогодні я його бачив на розчистці доріг від снігу. Так що промий свої свинячі очі і дивись уважніше на дорогу. Бо ще потрапищ ненароком де під ГАМНОВОЗА.
16 Грудня 2018, 14:09
То де той МАЗ? Навіть нашу вулицю досі не прибрали!! Знову чекають потепління?
16 Грудня 2018, 14:09
То де той МАЗ? Навіть нашу вулицю досі не прибрали!! Знову чекають потепління?
16 Грудня 2018, 16:23
Сканія, мерседес, вольво. даф в гарному стані 70-80тис. А ремонт в скільки обійдетьсь чи вони не ламаються?https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-11-30-000575-bОсь вам КРАЗ але він 10 тонник.Дата 16 рік.http://www.autokraz.com.ua/index.php/uk/produktsiya/automobile/civil/spec/road/item/1356-5401c2-kdm ось похоже.
16 Грудня 2018, 16:46
Брешіть більше. КРАЗ в тій же комплектації буде коштувати не менше.