У Ковелі хочуть дати землю під забудову мешканцю Російської Федерації

20 Грудня 2018, 14:24
У Ковелі хочуть дати землю під забудову мешканцю Російської Федерації 4294
У Ковелі хочуть дати землю під забудову мешканцю Російської Федерації

Міська рада має дозволити мешканцю Санкт-Петербурга будуватися у Ковелі.

Колишній ковельчанин, а нині житель російського міста Санкт-Петербург Микола Здробилко хоче отримати дозвіл від місцевої влади на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі, площею 0,1000 га, у Ковелі на вулиці Модеста Левицького для житлового будівництва. 

Відповідний проект рішення депутати розглянуть на пленарному сесійному засіданні міської ради, яке відбудеться 27 грудня.

Автор проекту начальник відділу земельних ресурсів Вадим Логвінов посилається на рішення Ковельського міськрайонного суду від 10 січня 2018 року у цивільній справі № 159/2271/17. Микола Здробилко є спадкоємцем за законом спадщини, що відкрилась після смерті його матері, права забудовника вищевказаної земельної ділянки.

Коментарі
20 Грудня 2018, 16:59
Ну й що тут такого....
20 Грудня 2018, 17:15
Хай будуе
20 Грудня 2018, 18:34
Дуже добре, що Батьківщину пам`ятає та жити тут бажає.
20 Грудня 2018, 19:54
Що значить хочуть дати землю ? У нього вона і так вже є, ви ж самі в статті вказуєте, що дісталася йому як спадщина.
20 Грудня 2018, 20:16
Це плодять темук для тупих, типу, протестуймо, бо москаль землю отримує. А як весь Камінь-Каширський район штунди скупили, які живуть у США, то це демократично.<br/> Тільки відомо що грші не пахнуть. Та хай би сам Путін купив тут землю, заплатив гроші в бюджет, то що? Земля стане більше небезпечною, аби її купили за півціни порохошлюхи?
20 Грудня 2018, 21:08
Гражданину Украины на просторах РФ тоже можно получить землю по наследству<br/>правда подвинув в безымнных могилах своих дедов и прадедов <br/>От Вологды и на НОРД-ОСТ <br/>Амбарчик Певек Ванино-много услаждающих слух названий например СЛОН-С -Соловецкий лагерь<br/>особого назначения <br/>Ох и велика же ты Русь Матушка и всегда неласкова к Украинцам
20 Грудня 2018, 21:39
Так він не просто російський громадянин він щей кадровий російський офіцер більще 40 років. І це наша влада при бажанні могла і перевірити. Дивлячись на ситуацію в країні дуже дивно що цим ніхто не зацікавився. Нікого напевно не цікавить що за цю таки землю загинуло вже дуже багато людей.
20 Грудня 2018, 21:56
Тобі його спадщина потрібна?
20 Грудня 2018, 22:41
Лікуйся, шокований. Краще, струмом напругою 220 вольт. Будується чоловік - нехай будується. А ти закрий єб......ло і не розпускай дурнуватих слухів, які сам придумуєш, патинок.
20 Грудня 2018, 22:49
правильно робить а ковельчани жити будуть
20 Грудня 2018, 23:13
Велика Русь Там ще й для тебе мысце знайдеться, якщо вкрадеш у батьків чи жфнки пару доларфв, аби квитка купити.<br/> Найцфкавіше, що от таке почує своєю поганою дупою щось за табори, Вологду, Воркуту і пищить про каторги і каторжанську долю. Ти б, вафлятко, саме поїхало туди і подивилось, як люди живуть. Будеш прикро вражений і ще станеш проповідником русского міра.
21 Грудня 2018, 10:25
Уважаемый а я там и живу на Норд=Ост от Вологды<br/>И понятно очень прикро вражений <br/>И провидником Руссокого Мира никогда уже не стану
21 Грудня 2018, 11:09
Хай будуються і додому повертаються Треба сприяти поверненню в україну українців з усіх сторін
21 Грудня 2018, 11:28
Согласен паном ПЕТРОМ<br/>Надо возвращаться домой хоть это и не просто<br/>и послужить своему Отечеству
21 Грудня 2018, 12:08
ниякои власности кацапу..
21 Грудня 2018, 12:10
поясню. и тут вин буде служить свому фюреру..знаю я здробилок як не мент то пидданый кацапии..
21 Грудня 2018, 13:13
=Що значить хочуть дати землю ? У нього вона і так вже є,= Ти тупий чи статтю не прочитав? А як мали написати? Є спадщина, є рішення суду. НЕМА рішення міської ради. Тому і пишуть, що хочуть дати землю.
21 Грудня 2018, 16:56
Так ти й вертайся, чого там москалів годуєш. Прийми участь у розбудові вільної , незалежної України.<br/> Ато верзеш своїм поганим кацапським суржиком дурниці і радиш за тисячі кілометрів, що нам треба робити.
22 Грудня 2018, 13:29
Я Там под прыкрытием