У Ковелі п'яний чоловік погрожував і лаявся на патрульних

21 Грудня 2018, 09:47
У Ковелі п'яний чоловік погрожував і лаявся на патрульних 6066
У Ковелі п'яний чоловік погрожував і лаявся на патрульних

У Ковелі затримали чоловіка, який лаявся на адресу патрульних.

Про це повідомляється на сторінці патрульної поліції у Волинській області у Facebook.

У ніч на 21 грудня у Ковелі патрульні отримали повідомлення, що чоловік поводиться агресивно та виражається нецензурними словами на адресу полісменів. На місці події виявили 26-річного молодика, який перебував у стані сп’яніння в громадському місці та лаявся й погрожував.

Його затримали, освідували та доставили у відділ поліції, де оформили необхідні матеріали.

 


Коментарі
21 Грудня 2018, 13:21
Як може пяний чоловік погрожувати озброєним дибілам?
21 Грудня 2018, 13:49
пяному дебілу треба було в його дупу ті пальці засунути, в Америці такого би пристрелили
21 Грудня 2018, 14:00
Бляяяя... ці експерти про « Америку» вже за*бали....<br/>В Америці не дойобуються просто так чого тут ідеш, що в карманах.<br/>В нас поліція взагалі дятли які тільки товчуть авто
21 Грудня 2018, 14:14
Пийнув- лишайся людиною!!!
21 Грудня 2018, 15:14
Пийнув це одне. А коли Поліція перевищує свої обовязки це зовсім інше. Ніякого громадського місця не було іщов спокійно до дому з нашого міста нікого не трогав ні на кого не лаявся а тут патрульні з чернівців. Не представились нічого по закону не було сказано за що мене почали обшукувати завезли мене в лікарню де я їм не один раз озвучував що в мене больне плече но результат той самий.Не зважаючи на існуюче законодавче регулювання, працівники поліції продовжують його порушувати. Особливо це стосується вимог щодо співрозмірності фактичної небезпеки, яка виникла, та виду спеціального засобу, який підлягає використанню в даному випадку. З огляду на відсутність ефективного розслідування таких порушень, низьку практику оскарження та покарання, працівники поліції звикли у таких випадках виправдовувати свої незаконні дії, аргументуючи їх загрозою заподіяння шкоди власному життю або життю та здоров’ю громадян. Не допустити цього можуть тільки своєчасно виявлені, задокументовані і оскарженні спільно із правозахисниками факти порушень з боку працівників поліції. Надіюсь що поліція поміняється а ні то ми її поміняємо...
21 Грудня 2018, 15:23
Ми за РАЙОН..............
22 Грудня 2018, 03:59
Мечта исполнилось. Будет что внукам рассказать.
23 Грудня 2018, 03:44
Скільки п&quot;янюг чіпляються до людей, не дають проїходу дівчатам, допікають пасажирів громадсеого транспорту... і позасцикали під&quot;їзди та ліфти!!!<br/>А ще п&quot;яний гірше п*д@р@cа, бо ніразу не бачив як п*д@р@cи когось &quot;зваблюють&quot;, а от як поціновувачі алкогольних &quot;цінностей&quot; закликають &quot;випий з нами&quot;, &quot;ти мєня уважаєш&quot; і тому подібне - бачу постійно!!!