Показали, якою буде школа у Колодяжному

21 Грудня 2018, 11:34
Майбутня школа у Колодяжному 8594
Майбутня школа у Колодяжному

У Колодяжному побудують нову школу.

Фото візуалізації майбутньої школи розмістив заступник голови Волинської ОДА Олександра Савченка, громадський активіст та волонтер Денис П'ятигорець на своїй сторінці у Facebook.

«Ось таку школу ми побудуємо в Колодяжному Ковельського району. Нічого особливого. Гортайте далі», – написав Денис у дописі.

 





Коментарі
21 Грудня 2018, 14:09
Нічого собі- нічо особливого
21 Грудня 2018, 14:14
Дай, Боже, нашому теляті та вовка з'їсти)))
21 Грудня 2018, 15:31
Забули уточнити коли? ?
21 Грудня 2018, 15:34
Вже давно пора. Таке гарне село, ще й Лесі Українки мала батьківщина...
21 Грудня 2018, 16:05
Денис П'ятигорець не радник, а заступник голови Волинської облдержадміністрації. Тому вислів "ми" слід розуміти , як Державний бюджет України.
21 Грудня 2018, 18:45
В Любитові садочок потрібен побудувати а тоді і за школу можна щось говорити.<br/>А то Козак знову буде говорити немає грошей.<br/>І для чого будувати школу там . Зробити реконструкцію старої . І буде достатнь. <br/>Недумає наше Ковельське керівництво взагалі нічого і ні про що.<br/>А сама громада непотягне такі проекти. <br/>І по друге скільки в Колодяжне будуть їздити вчитилі з Ковеля. <br/>Свої є які працюють по пару годин.
21 Грудня 2018, 20:13
Не тільки вчителі, ще й директор. Ніби своїх немає. Гниле керівництво
21 Грудня 2018, 22:36
На 120 учнів будувати таку школу? Люди вішають Вам лапшу на вуха, і сміються з Вас. Вибори президента на носі, от і Козак занявся клоунадою.Головне щоб Ви повірили в пороха і його клоунів...
21 Грудня 2018, 23:42
Чи ви там без глузду ... Таке будівництво пів села нашого займе. Для кого - всі у Ковелі. Від директора, вчителя, дошкільняти...Навіть з усією ОТГ учнів 280, що не реально. Добудуйте спортзал.
22 Грудня 2018, 01:11
А що вчителі з Ковеля та вихователі такі погані?
22 Грудня 2018, 14:16
Ні просто своїм немає роботи .<br/>Свої роботи немають.
23 Грудня 2018, 19:35
Вже в Скулині садочок построіли , гроші вкрали і садочку нема
23 Грудня 2018, 19:42
Ти до мого села не лізь. Гроші не вкрали, а пропили . Що пропито, то не вкадено. Поняв Оп всраний.
28 Грудня 2018, 15:27
Діду Карпо з Скулина , як ти такий розумний то наведи лад в тому Свому селі а не теревениш і обзиваєш