Як у Ковелі сніг прибирають вночі. ВІДЕО

22 Грудня 2018, 09:55
Прибирання снігу 4310
Прибирання снігу

За даними метеорологів, середня висота снігового покриву в Ковелі становила 20 сантиметрів.

Про це повідомляється у сюжеті «12 Каналу».

Аби розчистити вулиці та тротуари від снігу, в місті задіяли техніку комунального підприємства «Добробут»та обидвох ЖЕКів. Найактивніше  прибирали сніг звечора та вночі, коли дорожній рух ставав менш інтенсивним.

 

Коментарі
22 Грудня 2018, 14:26
навіть страшно уявити що було бю з містом, якби очісткою міста про проданому Товстигою тендеру, займався Верес. нам вже всім було п---ць
22 Грудня 2018, 16:56
Добре що владі вистачило розуму порозривати всі угоди з аферистами
22 Грудня 2018, 18:14
Эй, шо за балет? Это где расчищено? Вы хоть в Ковель заглядывали? По ходу сюжетец Киндер проплатил - отойдите от зРады на сто метров (если сможете) и все увидите.
22 Грудня 2018, 18:22
А тій горилі з мерії всеодно що робиться на тротуарах і проїжджій частині.Мавп звик по деревах долати відстані,тож сніг йому не завада.
22 Грудня 2018, 19:51
Тоді скажіть будь-ласка хто сніг розсипав знову після машин? Три чи чотири дні сніг не падав зовсім, я о 8-00 їду на роботу по Театральній, слизько, вибоїни, попадаю і не попадаю в колею ( вже стала колія!), бо там трошки рух, заїжджають маршрутки в кишеньки, стають біля поліклінніки. Хто після того прибирання насипає сніг і де він його бере? Невже у міськраді вже не залишилось грошей на прибирання снігу? А хто пише що сніг прибраний - той з хати не виходив.Або проплачений брехун в долі.
22 Грудня 2018, 20:18
На Театральній та Сагайдачного прибирали,та не доприбирали-страшна каша на тротуарах і дорозі ,бо більше прибиральників ніхто не бачив ,бідненькі відсипалися мабуть чи солярки нехватило...........
22 Грудня 2018, 20:51
Сьогодні пішоходам взагалі пересуватися по місту піпец,а ось де чекають на мера прибиральники грибуть як дурні
22 Грудня 2018, 22:08
Якщо сніг просто пхати з місця на місце то така херня і будею Грейдер пхає на тротуар, трактор горне з тротуару. А сніг повинен вивозитись. Старше покоління знає, як зимою вивозили сніг. Спеціальна снігоприбиральна техніка, автотранспорт. А зараз що маємо. Тільки і видно високе комунальне начальство з мобілами. Ходять і тільки вказівки роздають. А водію тупо по барабану куди їхати. Нехай Товстига відзвітує скільки снігу з доріг було вивезено.
24 Грудня 2018, 03:51
Так там практично немає Чим прибирати, видно одну ту саму Машину, і трактор