Стратегія розвитку Колодяжненської громади: поява бізнес-центру та залучення інвесторів

22 Грудня 2018, 17:00
Стратегія розвитку Колодяжненської громади: поява бізнес-центру та залучення інвесторів 2834
Стратегія розвитку Колодяжненської громади: поява бізнес-центру та залучення інвесторів

У Колодяженській ОТГ відбулося чергове засідання робочої групи із написання стратегії розвитку.

 Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Участь у засіданні робочої групи узяли радники Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Петро Гоцалюк та Олена Кузьмич.

Під час засідання обговорювали цілком практичні завдання, які слід буде виконати в об’єднаній територіальній громаді після затвердження стратегії розвитку. Адже, за словами радника із регіонального розвитку Волинського ЦРМС Петра Гоцалюка, стратегія - це не мертвий документ чи папірець, стратегія розвитку громади має стати настільною книгою в громаді.

Спочатку члени робочої груп обговорили можливість розробки завдань і приблизного кошторису на 10 років, але потім вирішили, що завдання слід розробити на три роки.

Серед майбутніх планів в ОТГ– поява бізнес-центру, інвест-порталу із пропозиціями для інвесторів, розробка генеральних планів населених пунктів у громаді.

Радник з комунікацій Волинського ЦРМС Олена Кузьмич наголосила на важливості розробки бренд-буку об’єднаної територіальної громади, постійного оновлення сторінок в інтернеті ОТГ, появи інформаційних вказівників у громаді тощо.

Стратегію розвитку Колодяженської ОТГ можуть затвердити уже найближчим часом.

 





Коментарі
22 Грудня 2018, 19:45
Ой кашик не смішииии!!!!
22 Грудня 2018, 21:11
Вся стратегія поміститься у два слова - РОЗДАЧА ЗЕМЛІ.
23 Грудня 2018, 01:28
СМЕТЮХИ КОЗАК КАШИК ПУТІН ПРИЙДІ СПАСІ
23 Грудня 2018, 11:58
Кашик а ти хіба шо надовго надумав засісти в громаді ? Думаю до виборів
23 Грудня 2018, 15:59
Кашик,почитай свою програму шо обіцяв а шо робиш.Громада вже гола.Займаєшся здирництвом.Все пішло на премії..200процентів премії не має нігде в області. Скільки можна всього зробити на ці гроші
23 Грудня 2018, 16:08
Кашикова програма - це собі зарплата в 25 тисяч і така ж премія , і концерти концерти концерти на які тратяться гроші , а потім на гулянки !!! Оце вся його програма!
23 Грудня 2018, 19:44
Ха-ха-ха-ха-ха........... Купили кашику в.л. місце голови в громаді, а нині стратегію розвитку громади пишуть. Та йому і програму перед виборами писали, тому що сам два речення не міг зліпити. стратег довбаний дороги не знаєш як погрейдерувати, поверни учителям вкрадені гроші надбавку за престижність, санітарок на фапи, спортінвентар в школи та садочки і т.д. Йому пишуть на три роки стратегію рахують кошториси не тямлячи що буде в наступному році. Напишіть йому ще виступ щоб відзвітувався перед громадою.
23 Грудня 2018, 22:06
Йому дорога не помєха до своєї в Скулин їздити . Садочок коли буде ? На роботу вже давно пообіцяв взяти