Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Ковелі представили перелік інвестиційних проектів
У Ковелі представили перелік інвестиційних проектів

У Ковелі представили перелік інвестиційних проектів

12:17 23.12.2018
806

У сесійному залі відбулися громадські слухання з обговорення проекту рішення міської ради «Про затвердження порядку проведення інвестиційних конкурсів в міста Ковель».

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Засідання відбулося 22 грудня.

Начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Стернічук зауважив, що напрацьовали процедуру організації й проведення інвестиційних конкурсів, укладення договорів щодо залучення фінансових ресурсів. Це робиться для створення сприятливого середовища для інвестиційної діяльності, задля економічного і соціального розвитку Ковеля та наповнення міського бюджету. На конкурсних засадах визначатиметься юридична або фізична особа, яка запропонує найкращі умови реалізації проекту. За право його впроваджувати сплачуватиметься інвестиційний внесок.

Об'єктами інвестування можуть бути майно й будівлі комунальної власності та споруди, які планується звести на земельних ділянках комунальної власності територіальної громади міста Ковеля.

Реалізація проекту спрямовуватиметься на здійснення, реконструкції, нового будівництва, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення будинків, споруд будь-якого призначення, їх комплексів, об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури, благоустрою, придбання або модернізації обладнання, надання послуг тощо.

Для підготовки та проведення інвестиційних конкурсів виконавчий комітет міської ради утворює комісію. Андрій Васильович зупинився на повноваженнях та обов’язках цього постійно діючого колегіального органу. Він ознайомив з переліком потенційних об’єктів інвестування, серед яких – незавершений будівництвом восьмиповерховий багатоквартирний житловий будинок з поліклінікою та торговельно-офісними приміщеннями на вулиці Івасюка, будівлі поліклініки (Незалежності,122), незавершений багатоповерховий житловий будинок з вбудованим торгівельно-побутовим блоком (секція №3) на Володимира Кияна, 70-б.

Учасники громадських слухань підтримали проект рішення міської ради «Про затвердження порядку проведення інвестиційних конкурсів в м. Ковель».

Коментарі

Дід Панас

00:41 24.12.2018

Андрій ти придурок кіндеровський я думав ,що в тебе розуму більше ,во ти вляпавсь в гімно.

Парнас

01:47 24.12.2018

От, ще б модернізували комунальні підприємства, а то немає нормальних умов, щоб люди працювали(((

27 травня
Сьогодні
Вчора
25.05.2019
24.05.2019
23.05.2019
22.05.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин