У Ковелі судили валютницю з ринку на вулиці Брестській

24 Грудня 2018, 16:00
У Ковелі судили валютницю з ринку на вулиці Брестській 5520
У Ковелі судили валютницю з ринку на вулиці Брестській

Через тяганину поліції з документами суд не зміг покарати правопорушницю.

Про це йдеться у постанові Ковельського міськрайонного суду.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, на території госпрозрахункового ринку, що у Ковелі на вулиці Брестській, ковельчанка Антоніна Опалінська порушила правила про валютні операції, а саме: незаконно продала п’ятдесят доларів США. Поліцейські задокументували цей факт ще 10 червня 2018 року, але справа надійшла з поліції до суду лише 10 жовтня, коли вже минув термін притягнення до відповідальності.

На неодноразові виклики до суду правопорушниця не з’являлась, хоч завчасно і належним чином була повідомлена про час та місце розгляду справи.

Днями суддя Тарас Наваляний постановив закрити провадження у зв’язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.

Коментарі
24 Грудня 2018, 18:03
І мудро вирішив! Вона в чому винувата, що банки занижують курс валюти!
24 Грудня 2018, 19:44
а хто коли пролбував у банку валюту купити? там її ніколи немає. Каси працюють тільки на прийом. Або меже де завалятись яка затерта десятка, що вже нікому не потрібна.
24 Грудня 2018, 20:08
То хто? Тома -Щучка? Її треба. А Антонючку хто оштрафує, коли сини один прокурор , а другий зам Туся?
24 Грудня 2018, 21:39
А за які грші вони попали на ті посади.мама на валюті заробила: дипломи дітям, весілля;<br/>, почали. І дальше їх трмає-а вони помагають, щоб її не трогали. Бо як може бути в прокурора чи мєнта мати-вслютчися. Це уму непостіжимо. Просто бардак
24 Грудня 2018, 22:37
у нас на ринку все по понятиям-за базар ответят
24 Грудня 2018, 22:52
Ми кожен місяць платимо і ніхто не чіпає.Худая касу носить...
25 Грудня 2018, 00:25
А МЕНІ ПО ПОГАНОМУ КУРСУ ПОМІНЯЛА
25 Грудня 2018, 01:11
Одинадцятого числа зранку знову можна було її брати
25 Грудня 2018, 01:33
Якщо когось жаба душить, то нехай вивчить двох синів на прокурора і на зам.Туся!
25 Грудня 2018, 01:56
Причому тут два сини , як що в її дві доньки
25 Грудня 2018, 10:09
Мене в Еолобах ніхто не чіпає ,я тепер літаю міняти валютку на новій метлі- затьок самий любімий подарував.Бо той що з Свідків Ієгови ніколи нічого не подарує
25 Грудня 2018, 10:11
Нада вовремя бошлять кому нада-Я В ЦЬОМУ МІСЯЦІ ТОНУ ШМУРДЯКУ ПРОДАВ І ВСІМ ДОБРЕ
25 Грудня 2018, 11:40
А Свідки Ієгови Московського Патріархату
25 Грудня 2018, 11:44
Мені мама за металобрухт купила машину на бляхах
25 Грудня 2018, 12:38
Дякую автору статті за піднятий настрій . Шановні правоохорнці опустіться на грішну землю , не рахуйте нас наївними і не емітуйте свою бурну діяльність в боротьбі з незаконним обігом валюти ... На Брестському ринку і на привокзалці як торгували валютою від світанку до глибокої ночі , так і продовжують це робити щоденно !!!!!!!!!! Валютчики вас бачили ну Х..ю з вашою боротьбою , там все схвачено і проплачено !!!!!
25 Грудня 2018, 14:54
Проплачено до кінця року