Ковельська міськрада за нові меблі та килими заплатила майже 200 тисяч гривень

25 Грудня 2018, 10:43
Ковельська міськрада за нові меблі та килими заплатила майже 200 тисяч гривень / Фото ілюстративне 3164
Ковельська міськрада за нові меблі та килими заплатила майже 200 тисяч гривень / Фото ілюстративне

Міська влада покращила умови своєї роботи, придбавши нові офісні меблі, килими та інший товар.

Про це свідчать дані трансакцій виконкому Ковельської міської ради. Тільки протягом грудня за бюджетні кошти для мерії закупили нових офісних столів та стільців на 109 644 гривень, килимів на 67 863 гривень, світильників на 36 264 гривень, комплект штор на 22 535 гривень.

Втім, це не такі вже й великі витрати. Нагадаємо, що у грудні Ковельський міськвиконком виписав на свято премій майже на півмільйона гривень.

Коментарі
25 Грудня 2018, 16:42
А дороги і пішохідні доріжки посипати немає чим
25 Грудня 2018, 16:59
А в школи меблі купують батьки. Ідіоти коли вже нажеруться. Меблі нові їм потрібні, їх гнати з мерії далеко і безповоротньо.
25 Грудня 2018, 20:09
Для чого Кіндеру в міськраду нові меблі??? Йому там бути в міськраді головоь ще по моєму до жовтня 19. Далі є надія що після виборів туди зайдуть інші люди, без Кіндера і Товстиги
25 Грудня 2018, 21:43
Які ви всі безглузді.Мерія це обличчя міста.Там меблі ще совдепії і працюють там теж люди.І І не потрібно робити з цього трагедії про витрачені гроші.Вам вани всеодно б не світили.Правильно зробили що придбали.Всім ніколи ніхто не вгодить.
25 Грудня 2018, 22:47
премії на півмільйона гривень нам не світили
25 Грудня 2018, 23:27
А на двірників грошей немає один двірник прибирає та сніґ мантулить по всій Незалежності там добре на людських руках економете
26 Грудня 2018, 22:59
Преміі кому виділили,які суми???Обнародувати списки!!!
27 Грудня 2018, 00:10
онкохворим немае грошей на ліки