Ковельчанин розповів, як тиждень розмитнював «євробляху». ВІДЕО

25 Грудня 2018, 15:14
Дмитро з Ковеля розмитнював своє авто тиждень 5942
Дмитро з Ковеля розмитнював своє авто тиждень

Дмитро з Ковеля розмитнював своє авто тиждень. І це ще не все. 

Про це йдеться у сюжеті новин «Факти» на ICTV.

Треба також зробити сертифікат, сплатити податки до Пенсійного фонду та отримати українські номери. І це все для водія коштує більше, ніж вартість «євробляхи».

Зазначається, що Дмитро скористався пільговим періодом, зараз на розмитнення діє знижка 50 %.

«Це не доступне розмитнення кожному українцю. Сплатив добровільний внесок вісім з половиною тисяч гривень. Це абсурд», – зазначив Дмитро.

 

 

 

Коментарі
25 Грудня 2018, 18:15
Колись жидомасонів погонять
25 Грудня 2018, 18:54
Хто був у МРЕо ( тепер сервісний центр), то бачив там одні й ті ж самі огидні рила, які стоять біля віонечок. Це так звані - "рєшателі". Так що нічого в роботі цієї служби не змінилось. Потихеньку повертаються туди "старі кадри". Не здивуюсь, якщо скоро там побачу й Зейка. Долінкі вже там бігають
25 Грудня 2018, 20:03
За права вимагають по 1000-1500грн...Просила трохи щоб збавили бо студентка то сказали що наверх(в Луцьк)потрібно завезти...
25 Грудня 2018, 20:05
Не робота а мед.....
25 Грудня 2018, 21:50
а сир не буває безкоштовним.
26 Грудня 2018, 09:57
Порішаю всі вопроси через Пушкіна
26 Грудня 2018, 23:47
Студентка, а навіщо давала хабаря, що саменькій слабо було вивчити ПДР, чи здати водіння, чи не занаєш, що дача хабаря такий самий злочин як і його отримання?
26 Грудня 2018, 23:48
Народ перш ніж когось критикувати можливо варто на себе в дзеркало глянути?
27 Грудня 2018, 00:02
Так звані "Решатели" з Марса не прилетіли, це люди, до яких ви звертаєтесь, щоб наприклад, в черзі не стояти, чи ще якесь питання вирішити, чи не так?
27 Грудня 2018, 00:24
Весь цей бардак від того, що держава не спроможна виконувати, організовувати свої функції, шляхом прийняття правильних законів, постанв, указів, які повинні спрощувати людям життя, а не навпаки ускладнювати його, лише лобами зіштовхують. Чому 3 міс, 50 %, а не 6, 9, ,12, звідки береться 8,5 тис, добр. внесок,куди він сплачується, на який рах?, на черговий овшор, чи "сліпий траст"
27 Грудня 2018, 00:31
Усі ми герої в дома на дивані, в комп. чи тел..<br/>За яку владу голосували таку й маємо!
28 Грудня 2018, 12:27
Ага,всі кругом винуваті-студентки,колгоспники,інваліди і пенсіонери це вони вас заставляють будинки двохповерхові будувати,машини нові купувати,дітей у престижних вузах вчити....Може ще вам блядям молоко за вредность видавати.і як поясніть вам не давати(бляді)за права якщо вже вчитель в автошколі з першого уроку розказує що не здасте якщо гроші не принесете....ПРОСТО КОНЧАНІ ТВАРІ !!!
28 Грудня 2018, 23:50
Викладачі автошкіл ніколи не буди в системі<br/>І самі завжди потерпали і потерпають від погані мєнтовскоі Зейків Долінків <br/>і прочоі аваковськоі сволоти<br/>Як з ними боротися -ніяк У них сила ВОНИ все тримають і я думаю навіть порохоботів<br/>Триста тисяч стволів Сізо тюрми Розумні люди іх просто боятбся
30 Грудня 2018, 02:25
Я не поділяю вашої точки зору, що всі там &quot;кончані тварі&quot; є там і норм., порядні люди, але правила ПДР потрібно знати, чи можливо ви так не вважаєте?