Степан Івахів потрапив до нового санкційного списку Кремля

26 Грудня 2018, 12:00
Степан Івахів потрапив до нового санкційного списку Кремля 4452
Степан Івахів потрапив до нового санкційного списку Кремля

Народний депутат України від Ковельського виборчого округу потрапив у новий санкційний список РФ.

Депутат Верховної Ради України Степан Івахів значиться у новому списку санкцій РФ під номером 195. Відповідна постанова за підписом прем’єр-міністра Дмитра Медведєва опублікована 25 грудня на офіційному сайті російського уряду.

Документом внесено зміни до постанови «Про заходи щодо реалізації указу президента РФ від 22 жовтня 2018 р. № 592» і вказано 567 фізичних та 75 юридичних осіб, щодо яких запроваджуються спеціальні економічні заходи.

До оновленого списку санкцій, крім Степана Івахіва, потрапили всі інші народні депутати України від Волинської області – Ігор Гузь, Ігор Лапін, Ірина Констанкевич та Сергій Мартиняк.

Нагадаємо, раніше Район.Ковель повідомляв, що Путін увів санкції проти ковельського нардепа Степана Івахіва.

Коментарі
26 Грудня 2018, 16:09
Пропав ІВАХІВ
26 Грудня 2018, 16:21
Ну Гузь з Лапіним то точно пропали. Люди, які ніколи нічого не робили, тільки розводняками займались, в рашці точно банківських рахунків не мають.
26 Грудня 2018, 18:12
и шо там роблять у тому списку вороги украины..путини так дурень а то вже зовсим здурив найбильших вредителей украины казнокрадов занис в списки..
26 Грудня 2018, 20:17
Прийдеться в два раза більше бадяжити
26 Грудня 2018, 21:05
а що, в Росії є ВОГівські заправки?
26 Грудня 2018, 22:18
Піар перед виборами ...!!! Народного депутата України від Ковельського виборчого округу Івахіва Степана потрібно негайно включити у новий санкційний список КОВЕЛЯ і району ....!!! Нехай пояснить про свої " чесно " зароблені статки ....
26 Грудня 2018, 22:27
Це та путін піднімає рейтинг засл(р)аного козачка
28 Грудня 2018, 18:45
То ти про Юльку, чи Пороха? Їх же не торкнулось.
19 Жовтня 2022, 11:47
Чого тільки ненапишуть на людину, скільки вже можна робити наклипи. Це все просто балачки... На хороше чомусь ніхто не звертає уваги, а на погане так одразу..