Ковельчанка відсудила у МВС понад 120 тисяч гривень

26 Грудня 2018, 16:00
Ковельчанка відсудила у МВС понад 120 тисяч гривень 5565
Ковельчанка відсудила у МВС понад 120 тисяч гривень

Звільнена працівниця ковельського територіального сервісного центру № 0742 перемогла в суді свого роботодавця.

Про це йдеться в рішенні Ковельського міськрайонного суду.

Суд під головуванням судді В’ячеслава Лесика ухвалив стягнути з регіонального сервісного центру № 0742 Міністерства внутрішніх справ на користь мешканки міста Ковеля середній заробіток на посаді провідного консультанта-адміністратора за час вимушеного прогулу з 16 серпня 2017 року по 26 листопада 2018 року в сумі 107 342,02 гривень та моральну шкоду в сумі 15 тисяч гривень.

Також ухвалили стягнути із вищевказаного центру витрати, пов’язані з наданням професійної правничої допомоги, в сумі 5 тисяч гривень та судовий збір в розмірі 1 223,42 гривень.

Читайте також: «Затриманого у Ковелі за хабар начальника центру МВС суд виправдав»

Коментарі
26 Грудня 2018, 19:20
Як таке може бути .шо за держава, я представляю таке Білорусії
26 Грудня 2018, 20:49
защо звільнили чого непишуть
26 Грудня 2018, 20:57
я вже бачив її наглу морду знову у віконечку. Думаю що всі знають про кого йде мова.
26 Грудня 2018, 21:56
Новина про доконаний факт,а про суть справи повний нуль.молодці наші місцеві журналюги,дякую за новину
27 Грудня 2018, 00:09
Чого доколупався? Новина не про звільнення, а про стягнення. Читати вмієш чи тупий?
27 Грудня 2018, 00:29
Місячна заробітна плата понад 30000 грн.- це консультант-адміністратор,а у слідчого тисяч десять немає.Ура великим "рехформаторам".
27 Грудня 2018, 08:58
Жидомасони рулять
27 Грудня 2018, 23:30
Ти рахувати вмієш? Дурбело 107 тисяч розділи на 15 місяців, то й получиш місячну зарплату консультант-адміністратора
27 Грудня 2018, 23:56
Тупий судячи з усьго це ти дятле дерев'яний,бо про звільнення в даній недолугій статті ані слова.Мабуть тебе образило визначення журналюги,одним з них являєшся ти,і тому докулупуєшся саме ти дятле в пошуках поживи.
28 Грудня 2018, 00:02
От який справедливий суддя ,Новікова оправдав.Остапчук допоміг відновитись на роботі тільки друга Середу звільнив.
28 Грудня 2018, 02:19
-за час вимушеного прогулу з 16 серпня 2017 року по 26 листопада 2018 року в сумі 107 342,02- ти не тільки рахувати а й читати не вмієш дятел довбанутий,
28 Грудня 2018, 09:34
Коли мревовський притон накриють по настоящому, бувши гаішніки знов косять бубло ришали як ришали так і дальше ришають. Де СБУ. прокуратура податкова де всі контролюючі оргати Ви що всі КУПЛЕНІ кінець кінцем, прості люди ледь виживають на ту мізерну пенсію а вони і дальше ЖИРУЮТЬ. НУ я думаю що скоро настане час і вас всіх винисуть на вилах. СЛАВА УКРАІНІ!
28 Грудня 2018, 09:53
Яка прокуратура, податкова, СБУ??? Та вони самі там годуються, всі пачками совають документи туда. То моя корова і я буду її доїти- чув таке?
28 Грудня 2018, 10:06
Дивись не захлинись. Ти думаеш оті сльози і страждання загиблих на війні хлопців бідних і нещасних людей безнаказано не пройде. Ні Всевишній все бачить. Так що сильно не радуйся.