У Ковелі водій маршрутки нахамив старшій жінці

29 Грудня 2018, 14:45
У Ковелі водій маршрутки нахамив старшій жінці 5673
У Ковелі водій маршрутки нахамив старшій жінці

Водій маршрутки №28 «Вокзал – Сільмаш» у Ковелі нахамив старшій жінці.

Про це розповіла Альона Сімонова на сторінці «Ковель Life» у Facebook.

«Сьогодні, 28 грудня, їхала маршруткою #28 і стала свідком хамства з боку водія: нахамив старшій жінці, на зауваження людей відповідав грубістю, з дитиною не зайшли, а залетіли у автобус, а сам він їхав з такою швидкістю, що всі буквально падали одне на одного», – йдеться у дописі.

 


Коментарі
29 Грудня 2018, 17:15
Їхав в автобусі і це все бачив.Справа в тому що водій був в стані алкогольного спяніння , роздратований, їхав на червоний світлофор , щось під ніс бубунів,Знайомі будуть його після останнього рейсу чекати і дадуть йому п...ди !!!
29 Грудня 2018, 17:19
Казав кажу і буду квзати що всі оті приватні маршрутки з Ковельських вулиуь мають зникнути, а замісь них у Ковелі має бути створено Державне комунальне підприємство по перевезенню пасахирів в місті, з нормальними повнометражними автобусами, з уважними чемними водіями. Я думаю це стане можливо коли містом почне керувати новий мер.
29 Грудня 2018, 18:11
Думаю, що державне підприємство по перевезенню пасажирів в місті не буде створено ще найближчі років 50. А от комунальне підприємство в принципі створити можливо.
29 Грудня 2018, 18:12
Я в шоці, і ще в такому стані допускають до руля.
29 Грудня 2018, 18:26
Хто його інструктує і відправляє його на маршрут , хто приймав його на роботу ...??? Ця наша бидлуватість нас і губить ...!!!
29 Грудня 2018, 22:19
Тебе Венесуела з КНДР чекають - не дочекаються. В Україні твою антинародно-антиприродну (комуністичну) партію заборонили... Пєчалька...
29 Грудня 2018, 22:26
Все правельно! Водій правий,шкода що морду не росквасив!
30 Грудня 2018, 17:00
То не водії а шакали до пенсіонерів ставлення просто жах маршрут 2 такий же їх потрібно половину розігнати або відправити під Донецьк там себе покажуть які в їх таланти
31 Грудня 2018, 01:36
Срати всі можуть. Сядьте на місце водія на один день, потім зрозумієте, що це за хліб. Про пенсію, я взагалі мовчу. В магазинах їм дають хліб по посвідченню???
31 Грудня 2018, 02:07
В НАС ОБСЛУГА НА ВИСОТІ