Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
На Волині шукають охочих служити у підрозділі «Римачі»
На Волині шукають охочих служити у підрозділі «Римачі»

На Волині шукають охочих служити у підрозділі «Римачі»

17:00 02.01.2019
2118

У рамках проекту «Нове обличчя кордону» з 1 січня в Держприкордонслужбі розпочнеться черговий відбір у підрозділи «Шегині», що на Львівщині, «Пархоменкове» й «Римачі» у Волинській області, «Харків», «Одеса-авіа», «Дніпро-авіа» та Окремий контрольно-пропускний пункт «Київ».

Для того щоб мрія не залишалась лише мрією, необхідно зробити перший крок – заповнити анкету для участі у відборі на офіційному сайті відомства https://newface.dpsu.gov.ua/ , –йдеться на сайті Держприкордонслужби України.

Після реєстрації, кожному учаснику проекту «Нове обличчя кордону» надійдуть SMS-запрошення із визначеним часом та місцем прибуття для подальшого проходження відбору. Нагадуємо, що електронні анкети кандидатів приймаються та обробляються автоматизованою електронною системою без втручання посадових осіб прикордонного відомства. Загалом планується відібрати близько 400 осіб.

Брати участь у відборі мають право і військовослужбовці Держприкордонслужби на посади сержантського та офіцерського складу, а також і цивільна молодь – на посади сержантського складу. Щасливчики, які пройдуть основний відбір, серед яких тестування та перевірка фізичної підготовки, опановуватимуть прикордонну справу на базі Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України.

Анкетування даного етапу проекту триватиме з 1 по 25 січня 2019 року.

«Нове обличчя кордону» вже кілька років успішно реалізовується в за сприянням представництва Посольства США в Україні та Міжнародної організації міграції в Україні. Цей проект направлений на реформування прикордонних підрозділів і створення сучасних відділів з професійним, вмотивованим, принциповим персоналом, що буде ефективно виконувати функції держави на кордоні.

Якщо Ви бажаєте мати стабільну, цікаву й перспективну роботу, гідний рівень грошового забезпечення, від 13 тисяч гривень, та гарантований соціальний захист – зробіть перший крок і станьте новим обличчям кордону.

Коментарі

Гість

17:17 02.01.2019

нова поліція вже є нових прикордонників ще не вистачає.

Гість2

18:55 02.01.2019

Яка ціна питання? Можете написати?

Начальник

18:58 02.01.2019

Тих хабарних погранців в АТО!!!!!!!!!!!!!!!! Люди гинуть а вони падли умудряються касувати !! Такого немае ні в одній цивілізованій краіні світу!!!!!!!!!!!!

Цвинтарчук Я.

09:15 03.01.2019

Протягом кількох років в Україні створили САБу , НАБУ, реформували міліцію в поліцію , реформували прокуратуру, митників , є СБУ - що ,ще потрібно на здолання КОРУПЦІЇ і ЗЛОЧИННОСТІ ??? Скільки на них виділяється коштів із бюджета , а де результат ??? Потрібно не багато : - Мізги , патріотизм президента і додаткові ПАТРОНИ ...!!!!!!!!!!!!

Коля

19:35 04.01.2019

Крок за кроком і все зміниться. Прий дуть нові прикордонники замінять старих, а з ними і нові порядки надіюсь европейські. От тільки б ми змогли прийняти ці європейські порядки без скандалів з розумінням..... Тож молодь на Вас надія в цікавий час живемо не прогавте свій шанс внести свій вклад в розбудову УКРАЇНИ.

19 січня
Вчора
17.01.2019
16.01.2019
15.01.2019
14.01.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин