Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ковель
Ковель

Для свого розвитку Ковель має більше можливостей, аніж Луцьк, – депутат

15:19 02.01.2019
1166

Ковель є перспективним геополітичним містом, яке має більше за обласний центр перспектив для розвитку.

Про це депутат Волинської обласної ради Михайло Імберовський сказав в інтерв’ю, яке опубліковане на шпальтах міськрайонної газети «Вісті Ковельщини».

«Я вважаю, що Ковель – перспективне геополітичне місто, яке знаходиться близько від кордону, має потужний залізничний вузол. Для соціально-економічного розвитку воно має більше можливостей, аніж Луцьк», – мовив він.

Крім перспектив, депутат обласної ради бачить у Ковелі ще багато невирішених проблемних питань. Зокрема, за його словами, громадськість порушує питання щодо Ковельської дитячої художньої школи імені Андроника Лазарчука. Це – пам’ятка архітектури. На жаль, через тісне приміщення, багато ковельських дітей не може навчатися образотворчому мистецтву. Ще одна проблема – це те, що в разі небезпеки туди не зможуть під’їхати пожежний автомобіль чи карета швидкої допомоги, адже туди немає під’їзду. А поруч стоїть будівля колишнього РАЦСу, яку варто ефективно використати.

Читайте також: «У Ковелі Громрада просить мерію передати історичну будівлю художній школі»

«Сподіваємось, що вдасться зробити усе можливе, аби вберегти ковельчан від багатьох негараздів сьогодення. І хто б не був при владі, треба досягати порозуміння у будь-яких питаннях, що стосуються життєдіяльності красивого, сучасного, європейського міста з історичною назвою Ковель», – каже Михайло Імберовський.

На запитання: «Що хотіли б побажати читачам нашої газети?», депутат Волинської обласної ради відповів: «Бажаю ковельчанам бути активними, впевнено відстоювати свою позицію, відчути, що саме громада впливає на діяльність влади».

Коментарі

УКРОП

21:10 02.01.2019

Перспектива міста Ковель у відродженні шляхом іновацій старих і створенні нових бюджетоутворюючих підприємств. А художня школа це не економічна персектива, а наслідок цієї персективи. Що стосується економічної перспективи та інвестицій то у міста Ковеля такі перспективи вельми примарні - майно все розкрадено і приватизовано, продано і перепродано. А земельні ресурси всі також роздані, продані і перепродані. Отака печалька....

Матвіюк Володимир

23:12 02.01.2019

В Ковелі в 90 р. робило близько 10 заводів, питання скільки зара? Якщо зара вони не є конструктивними пустіть інвесторів для виробничої галузі.
Возможностей багато а роботи ніякої особливо з заводом Ковель сільмаш.

Знаючий

00:14 03.01.2019

Імберовський ти продажне чмо, укропівське падло, яке за зелені продасть матір рідну.

укропу

21:41 03.01.2019

А меблеву фабрику хто знищив?

19 січня
Вчора
17.01.2019
16.01.2019
15.01.2019
14.01.2019
Топ оголошення
  • Продам
  • Куплю
  • Здам
  • Обміняю
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин