У Ковелі затримали чоловіка, який палив у під’їзді та агресивно відреагував на зауваження

03 Січня 2019, 15:26
У Ковелі затримали чоловіка, який палив у під’їзді та агресивно відреагував на зауваження 6336
У Ковелі затримали чоловіка, який палив у під’їзді та агресивно відреагував на зауваження

Порушення тиші та паління в громадському місці у Ковелі завершилося опором та кримінальним провадженням.

Про це повідомляється на сторінці патрульної поліції у Facebook.

2 січня, близько 19 години, патрульні почули шум в під’їзді на вулиці Володимира Кияна у Ковелі.

Всередині вони виявили осіб, які порушували громадський порядок та палили. На зауваження інспекторів припинити правопорушення – не відреагували.

Один з чоловіків почав чіплятись до патрульних, намагався хапати за формений одяг, провокував і спробував нанести удари. За допомогою спецзасобів порушника затримали й доставили до відділку поліції. Інспектори отримали незначні травми та не госпіталізовувались.

Щодо 34-річного порушника відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст. 342 Кримінального Кодексу України (опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов'язків).

 



Коментарі
03 Січня 2019, 17:55
Та невже?????? Коли я викликала поліцію, щоб вгамували сусідів буйних, котрі до речі на зауваження ледь зі сходів не спустили, тоді поліція нічого не зробила та відповіла що навіть документи не має права перевірити, а тут як полізли до них самих то в раз забрали у відділок. Значить простих людей можна бити а поліцію ні.
03 Січня 2019, 17:56
Поліцйські молодці , так повинні реагувати на відморозків ... Ще б обличчя показали.
03 Січня 2019, 18:17
Немає в Ковелі вулиці Ватутіна
03 Січня 2019, 18:24
зайдіть в підвальні приміщення любого з будинків, що розташовані поблизу нашого Краю. Там планом так смердить, шо мама не гарюй
03 Січня 2019, 18:55
З точки зору закону, під’їзд є частина будинку і відноситься до приватної власності мешканців, відповідно, на своїй приватній власності вони можуть займатися чим завгодно, і курити в тому числі. Рішення про заборону куріння в даному конкретному під’їзді може прийматися радою мешканців або домоуправлінням.<br/>З якої статі зайження зробили? Він їм не повинен закони розяснювати
03 Січня 2019, 19:07
Згідно Закону України паління в місцях загального користування категорично ЗАБОРОНЕНЕ . Не вводьте людей в оману !!!!
03 Січня 2019, 19:16
Не в місцях загальногго користування, а в громадських місцях. У під`їздах таки заборонено курити, коли вони належать державі.
03 Січня 2019, 19:20
От і хай під дверима твоєї квартири, АЛІНА, курять. Ще наплюють!!!<br/>Не раз ріднімаєшся по сходах, а вже так накурено. Сусіду важко на балкон вийти. Ніякі прохання не діють.<br/>Не поважають ні один одного, ні старих, ні малих...
03 Січня 2019, 22:05
Хай той наркоман. Постоїть біля твоїх дверей ти б інше говорила
03 Січня 2019, 22:06
Ти Аліна напевно з їхньої компанії наркоманів
03 Січня 2019, 23:41
Аліна - з компанії мєнтов
03 Січня 2019, 23:42
Щиро бажаю, щоб ще й купу навали під вашими дверима.
04 Січня 2019, 00:03
Аліна Ваша власність це те що є у Вас у будинковій книзі!!! А сам будинок є на балансі жеку або осбб але він не є приватний.
04 Січня 2019, 00:03
Аліна Ваша власність це те що є у Вас у будинковій книзі!!! А сам будинок є на балансі жеку або осбб але він не є приватний.
04 Січня 2019, 00:12
Він співвласний))
04 Січня 2019, 13:16
&quot; Освідчена &quot; АЛІНА , слухай уважно : - місця загального користування і громадські місці , це те саме ...!!!!!!
04 Січня 2019, 13:57
Костовята на вас нема покітькі!
04 Січня 2019, 18:10
А Я ДУРЬ ТОЛКАЮ ПРЯМО В ПІДЇЗДІ
04 Січня 2019, 19:01
Депутат Куку крім руками махати та за людьми за чашкою кави плутатися ненащо нездатний Демчучці і то приївся що горить як пса
04 Січня 2019, 21:10
ось і я так кажу навіщо мєнтів кликати в кожному під'їзді є ж нормальні люди, вийшли зробили зауваження, недойшло після другого зауваження пара раз гарного ляща дав і хай іде і скиглить, можк сказати практично з 100відсотковою впевненістю в мене в під'їзді не курять, ну по крайній мірі ті люди які проживають, можуть інколи там гості наших співмешканців закурити та після першого ж зауваження всі відносяться з розумінням, вибачаються і не курять. . . . .а таке чмироття як аліна (я написав її ім'я з маленької букви це обдумано) постійно буде срати і казати що так можна
04 Січня 2019, 21:30
Один недобоксер ляща дав у Києві вчора, тепер до 15 років світить
04 Січня 2019, 23:05
Реагують ті покидьки на зауваження матюками, не зважаючи на вік людини. <br/>Таке бидло... А сусід йде поряд і наче язика проковтнув....
16 Січня 2019, 03:03
Читаю ваш коментар і думаю, коли ж українці перестануть жалітися на поліцію. Ви вже визначіться, що вам більше до вподоби - коли міліція робить свою роботу чи, коли не робить. А то не приїхали на ваш виклик, то це погано. А у цьому випадку, який описаний у статті, вам невгодили теж, бо намагалися зупинити порушників порядку.