Поїзд «Ковель – Сарни» їздить із напіввідкритими дверима

04 Січня 2019, 10:55
Поїзд «Ковель – Сарни» їздить із напіввідкритими дверима 4981
Поїзд «Ковель – Сарни» їздить із напіввідкритими дверима

Пасажири поїзду «Ковель – Сарни» продовжують скаржитися на умови перевезення.

Цього разу, пасажирка Олена Талах опублікувала на сторінці групи «Ковель Life» у Facebook фото і відео того, як поїзд курсує із напіввідкритими дверима у вагоні, а в одному із вагонів двері взагалі не працювали.

«Чисто???!!! Ковель – Сарни 03.01.19 р. З 4-ох дверей у вагоні двоє ось такі?!», – написала Олена у дописі.

Читайте також: Показали жахливий поїзд «Ковель – Сарни». ВІДЕО

 

 


Коментарі
04 Січня 2019, 13:20
Ці вагони ще з війни лишились ними поленених перевозили.
04 Січня 2019, 14:38
Все збиткове і дотаційне приречене на занепад
04 Січня 2019, 14:54
Я взагалі не розумію для чого він їздить в один час із автобусом. <br/>То в автобусі хоч можна цивілізовано і тепло проїхати ,а це жахіття паровозне взагалі потрібно анулювати,або хочаб в внший час щоб зробили,то може хто не встигне то вже муситиме мучитись.<br/>Не бачу перспектив для залізниці з ось таким сервісом
04 Січня 2019, 15:37
Зате дешеві квитки.
04 Січня 2019, 18:34
і зовсім не жарко
04 Січня 2019, 18:44
Не дали мені комунізм будувати - маєте за те мою відповідь і ще матимете! Слава моїм дурнуватим підлеглим, що не дали мене вигнати з посади.
04 Січня 2019, 21:30
Ти ку@#₴рво з повурська рот свій поганий прикрий, поїзд для деяких сіл по маршруту яким він курсує єдиний доступний засіб добратися людям на роботу, а двері які не закриваються то це невиконання службових обовязків посадовців станції якому належить цей потяг, тому в першу чергу потрібно спитати з них
04 Січня 2019, 22:48
Ви ображаєте Повурчанку а самі тим часом дихаєте ГІМНОМ,ні видихаєте. <br/>Отак ви і будете їздити не тільки з відкритими дверима. <br/>Що так багато розуму то <br/>ПІДІТЬ І СПИТАЙТЕ З НИХ як ви і запропонували. <br/>Ви наш Херой
05 Січня 2019, 01:26
То двері, відкриті на випадок пожару. Загориться то хоч не задихнуться.
05 Січня 2019, 09:21
Це вентиляція ,туалет хохли засрали шоб не воняло !
05 Січня 2019, 11:27
Ви краще покажіть хату в якеі живе начальник цього придприємства ,оце буде цікаво ?
05 Січня 2019, 17:55
Засрали ви,бо у на. ХОХЛІВ НЕМАЄ . <br/>Хотя доречі може і є. згадав: <br/>«Ишол хохол насрал на пол <br/>Ишел кацап-зубами цап»
05 Січня 2019, 20:11
Хохли знищили все на своєі землі землю ,ліси ,поля і сами себе , від іх навіть вже і бог відвернувся !
09 Січня 2019, 04:29
Короче ти чмо! <br/>Поважай українців