Вчителька з Ковеля на «AUDI A6» «підрізала» автомобіль патрульної поліції

04 Січня 2019, 18:00
Вчителька з Ковеля на «AUDI A6» «підрізала» автомобіль патрульної поліції 7420
Вчителька з Ковеля на «AUDI A6» «підрізала» автомобіль патрульної поліції

У Ковелі освітянка за кермом іномарки створила на дорозі аварійну ситуацію, але суд закрив справу.

За даними адміністративної справи, яка надійшла на розгляд до Ковельського міськрайонного суду від управління патрульної поліції у Волинській області, 23 жовтня 2018 року о 14-годині у місті Ковелі на перехресті вулиць Шевченка та Грушевського вчителька ковельської спеціалізованої школи № 3, керуючи автомобілем марки «AUDI A6», при повороті праворуч за наявності дорожнього знаку «Дати дорогу» не надала дорогу службовому автомобілю патрульної поліції, що рухався по головній дорозі й з’їжджав із кільця. Це змусило поліцейського різко загальмувати, подати звуковий сигнал, щоб уникнути зіткнення, та змінити траєкторію руху. Таким чином, було створено аварійну ситуацію.

У судовому засіданні водійка пояснила, що рухалась по дорозі із кільцевим рухом, перетинаючи дорогу на вулиці Шевченка, та при повороті праворуч дотримувалась правил дорожнього руху. Біля будівлі Ковельської місцевої прокуратури її автомобіль наздогнала службова патрульна машина із увімкненими проблисковими маячками та звуковим сигналом у зв’язку із чим вона відразу зупинилась. Жінка заперечила порушення правил дорожнього руху, що підтвердив, як свідок, її пасажир.

Працівники поліції надали письмові пояснення, де вказали обставини порушення правил дорожнього руху, та копію відеозапису з фіксацією даного правопорушення. Але суд вважає, що відеозапис відтворює лише процес складання протоколу про адміністративне правопорушення, а водійка заперечує його вчинення. 

Головуючий по справі суддя Тарас Наваляний прийшов до висновку, що звинувачення пред’явлені Людмилі Ясашній не обґрунтовано та закрив провадження.

Читайте також: Суддю з Ковеля судять за корупційне правопорушення

Коментарі
04 Січня 2019, 21:48
Йой погонять незабаром жидомасонів
04 Січня 2019, 22:13
Все що мусор то не людина.
04 Січня 2019, 22:46
За зарплату вчителька купила Ауді А6. А ще кажуть, що у вчителів мала зарплата та гонорари...
04 Січня 2019, 23:54
колись одного ДАІшника запитали- Яких водіїв ти боїшся більше всього? Той відповів - військових, мотоциклістів і нетверезих. Ну а якщо баба за кермом? - ой бля..... це є нетверезий прапор на мотоциклі.
05 Січня 2019, 00:41
не хуйово вчителька їздить мабуть інструктором в школі працює
05 Січня 2019, 01:17
Так і треба тим пластмасовим поліцаям. Як би вели відоефіксацію може б щось і довели. А так включили камеру коли постанову писали. То хто їм лікар???? Її слово проти їхнього. Виявляється людське слово має більшу вагу у суду. Отака і повага до них!!!
05 Січня 2019, 01:19
Їх сміливо можна посилати на х.... нічого тобі за то не буде...
05 Січня 2019, 08:52
Не признавайся і тобі нічого не буде.
05 Січня 2019, 09:44
Ото набрала хабарів
05 Січня 2019, 19:57
1. Ніякої аварійної ситуації не було (жоден з автомобілів не змінив напрямок руху та швидкість).<br/>2. Мною була розрахована безпечна дистанція та швидкість.<br/>3. Патрульний не представився.<br/>4. Свідків випадку немає (крім мого пасажира).<br/>5. Мені було запропоновано залишити це місце та припаркуватись на найближчій стоянці.<br/>6. Протокол складався більше години (Близько 70 слів та 20 цифр).<br/>7. Третя особа в цивільному образливо висловилась в мій бік &quot;покупляють машини та права та їздять як хочуть &quot;. Змушена була його виправити &quot;Не права, а посвідчення водія&quot;.<br/>8. Тимчасовий талон на керування автомобілем виписаний неправильно.<br/>9. За 20 років водійського стажу з моєї вини не виникло жодної аварійної ситуації (керую авто постійно).<br/>10. І - невже вчитель не може мати власного авто! Можливо, нам тільки пішки ходити?<br/>11. За 6 місяців підготовки наші поліцейські вважають себе &quot;крутими копами&quot;?
05 Січня 2019, 21:54
Якщо в машині вимкнений реєстратор, хто ж поліцаю лікар крім психіатра? І чому воно вимкнене?
06 Січня 2019, 19:00
Цікаво з ким тепер спить.Раніше була крутіша машина