Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Підписання Томосу
Підписання Томосу

Варфоломій підписав Томос про автокефалію єдиної Православної церкви України

13:56 05.01.2019
1386

Церемонія підписання Томосу відбулася в патріаршому храмі Святого Георгія на території Вселенського патріархату в Стамбулі.

Вселенський патріарх Варфоломій у суботу, 5 січня, о 12:40 підписав Томос про автокефалію єдиної Православної церкви України, – пише 24 канал.

Документ-оригінал Томосу 4 січня привіз до Константинополя ієромонах, іконописець і каліграф Лука. Текст каліграфічно оформлений на пергаменті.

З підписанням Томосу для України офіційно завершується процедура отримання церковної незалежності.

Зазначимо, у храмі присутня офіційна делегація України на чолі з президентом Петром Порошенком та предстоятелем ПЦУ митрополитом Епіфанієм.

Завтра, 6 січня, в Патріаршому храмі Святого Георгія о 8:30 відбудеться божественна літургія, яку спільно відправлятимуть Вселенський патріарх Варфоломій та митрополит Епіфаній. Після неї предстоятель ПЦУ отримає Томос.

Коментарі

Комунофоб

15:25 05.01.2019

В кацапській педерації - День Істерики. Тепер гундяю можуть дати водички, яку він намагався підсунути Варфоломію...

Ха-ха

16:16 05.01.2019

Закохані в "руський мір" - всім дристати! Україна становиться незалежною державою! Пакуйте чумойдани, паровоз на Москву, ще поки їздить. Поспішайте!!!)))Путіну привіт передайте і Гундяєва в одне місце поцілуйте!

комунофобу і хаха

16:29 05.01.2019

На, вас, придурків, люди вже точно не будуть питати, що їм робити. те, що свої дурнуваті поради запхайте собі в одне місце.

віруюча людина

16:37 05.01.2019

сумно, але українців віддалили від Бога. Нехай самозванці підписують собі які хоч томоси, всеодно це самозванці. Крилов був правий- за що зозуля хвалить півня, зе те що хвалить він зозулю. Хто уважно читав Біблію, той знає, що віра в Бога не афішується публічно і ходіння в церкву ще не є вірою в Бога. Тому істині віряни вже давно освятили собі ікони і створилили вдома невелички іконостаси. Так що, безбожники- самозванці, можете хоч всі церкви позакривати, попалити, як комуняки, віру в Бога ви у людей не заберете.

віруючій людині

16:40 05.01.2019

та кому ви треба, моліться де хочете на здоров'я.

Петро

17:14 05.01.2019

Накінець возєднились із Стамбулом! Накінець нами буде керувати не російський генерал, а цілий капітан турецької армії! Слава Порошенку! Заснувати монастир і відправити його святість туди настоятелем, попередньо каструвавши!

Арнольд Швайкшвейгер

17:26 05.01.2019

Підкамінний, заспокойся, ти ж все життя атеїстом був, а тепер раптом про Бога згадав?
Тупа комуняча наволоч рапром стала такою релігійною, а всю свою молодість проходили безбожниками, суботники/недільники на Паску організовували, книжки палили, про "науоковий комунізм" та "релігія попіум для народу" цитували, і в церквах стайні та хімсклади робили....

Заткніться, старі лицеміри! Ви ж досі бережете старі свої дитячі піонерські галстуки та комсомольскі значки, і партбілети, а якби був такий шанс, то радо б їх знову почепили!!!
Ви згноїли свою молодість на комуністичним будовах, але замість каятися, то і далі гнете "оновлену" "лінію партії", все як настановляє Зюганов та Симоненко та тупий ГБіст Путін-педофіл!

Штунда

17:37 05.01.2019

Розслабтесь, нацики. Вже текст вашого Томосу чи Джеррісу є у відкритому доступі, опублікував посол України в Туреччині у своємиу твіттері https://twitter.com/andrii_sybiha/status/1081507169810481157/photo/1?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1081507169810481157&ref_url=https://gordonua.com/news/society/posol-ukrainy-v-turcii-opublikoval-tekst-tomosa-dlya-pravoslavnoy-cerkvi-ukrainy-636808.html
Для тупих рагулів, які вміють тільки мичати і бекати, але не читати більше трьох слів підряд, там чітко зазначено, що ПУЦ підпорядковується Стамбульському патріарху і без його дозволу чхати не має права, хіба всередині своєї митрополії приходи попикам перепродавати і бабло ділити.
З Томасом вас, рагулі. Чи Петрісом.

українець

17:52 05.01.2019

яки ж ви люди дурненьки. Вас вже майже 30 років лічать незалежністю світлим майбутнім. а насправді просто виконується звичайний американський принцир- Разделяй и властвуй. ДЛЯ ДОВІДКИ-Разделяй и властвуй (лат. divide et impera) — принцип управления людьми (обществом) с использованием провокаций, разжиганием уже имеющихся противоречий, или создаваемых искусственно конфликтов.

Латинское крылатое выражение divide et impera наиболее часто используется по отношению к этому принципу применительно к государственной власти. К этой стратегии прибегают правительства государств, состоящих из разнородных частей. Согласно этому принципу, лучший метод управления таким государством — разжигание вражды между его частями. Автор формулы в точности неизвестен, аналогичные идеи возникали в разное время, напр. «враг моего врага — мой друг». ******* Люди, майте свій розум. Під лозунгами нація, мова, незалежність нас просто знищують, грабують. Коли будете лягати спати, залиштесь один на один зі своїми думками і задайте собі ритання- а чи стали ми жити краще? Куди поділись ті заводи, фабрики. Чому наші чоловіки, жінки, батьки матері кидають сім"ї і за три чорти їдуть заробити копійчину, щоб прогодувати сім"ю. А діткам потрібні і батько і мати. Тому й деградує наша молодь, що вихованням її займається вулиця і дебільні фільми і передачі. А ви хоч знаєте, що фільми голівуду, які є у нашому прокаті, заборонено показувати молоді в америці? Нація гине. Ось що сумно. на нас наживаються інші.

просвітер

18:54 05.01.2019

нема тут чому радіти. біда на нас насувається.

До штунди

19:34 05.01.2019

Статут філіалу кацапської церкви прочитай.

Штунда

19:58 05.01.2019

А нема чого читати. Все те саме. Але там такі ж слов'яни, як і в Україні, з таким же менталітетом і спільною історією. І це найбільша церква серед православних, а Стамбульська лише на 8 місці, і Україна мало що турецькому капітану поможе.
Пи.Си. Щодо менталітету вонючих галіцаїв і рашулів це не стосується.

До штунди

20:04 05.01.2019

Таки мабуть не читав. А спільного у нас зараз - лінія кордону і лінія фронту. Решта потихеньку рветься. І це радує.
Кацапстанське гундяєвське збіговище найбільше тільки з українськими громадами. Без наших вірян вони дрібненькі.
І мабуть ти таки не штунда, а прихоанин поки що так званої УПЦ МП.
Щоб двічі не вставати. Я - атеїст. Але атеїст Київського патріархату.

козломордому штундяку

20:36 05.01.2019

Ти козломордий читай уважно і не висмикуй із перекладу Томоса те що тобі хочеться. Там написано,що Святіша церква України підпорядковується Вселенській матері - церкві ЯК І ВСІ ІНШІ ПРАВОСЛАВНІ ЦЕРКВИ.

До українця

20:40 05.01.2019

Згідний з думкою на 100 відсотків!!!

До українця

20:40 05.01.2019

Згідний з думкою на 100 відсотків!!!

типа українцю

21:05 05.01.2019

Поки виконувалися вказівки кацапів тебе все влаштовувало? А американські, кажеш, поперек мармизи?
Ну-ну.

До До штунди 20:04 05.01.2019

21:11 05.01.2019

Це, ідіоте, лінія фронту не з Росією, а між українцями в межах однієї держави. А чи ти атеїст Київського патріархату, чи просто рагуль і підар - значення особливого не має. Один чорт ти козел, гнида, розкольник і гей.

Дід Карпо

21:14 05.01.2019

Вітаю Браття Вітаю Бог змилувався над нами дарував свою церкву
Але і страшно дуже це ж таке велике випробування як ми його пройдемо
Почитаєш оці дописи плакати хочеться-ну хто ж ці люди що вони хочуть де погань така береться
Все таки надіюсь що іх не багато і вони моі ровесники і підуть скоро по ділам іх чорним
Слава Різдву Христовому
Слава Матінці Украіні
Слава Героям

до всіх

21:28 05.01.2019

У вашого президента ( поки що) на фейсбуку теж появився переклад цього дурного томосу, ось невелика цитата: "призываем все Православные Церкви мира признавать ее как сестру и упоминать под именем "Святейшая Церковь Украины" с кафедрой в историческом городе Киеве, которая не имеет права ставить епископов или учреждать приходы за пределами страны; уже существующие отныне подчиняются, согласно порядку, Вселенскому престолу, имеющему канонические полномочия в диаспоре .
Більше тут: https://gordonua.com/publications/provozglashaem-sozdannuyu-v-granicah-ukrainy-avtokefalnuyu-cerkov-nashey-docheryu-polnyy-tekst-tomosa-637329.html Сайт, як бачите український.
Радійте рагульня, поки була УПЦ КП - ще можна було зрозуміти, хоч самопроголошена, але ніби як незалежна.
А зараз стали раком перед злодієм і турецьким капітаном - то не чирікайте, а підмахуйте, НЕраби.

для відома

21:40 05.01.2019

А хто власне той Варфоломій, дійсно?Грек, який служив в турецькій армії, потім цей православний навчався у Ватикані - папської церкви, а потім був в чині Філадельфійського засланий до Туреччини з США. Таких пройдисвітів ще пошукати. І зараз він роздає якісь томаси, як Віку Нуланд печеньки, відібрав в України разом з Порохом зразу дві НЕЗАЛЕЖНІ автокефальні церкви, і дурні ще й радіють? Що з тобою робиться, Україно? Вальцмани-Гройсмани лапші на вуха навішали, аби лиш на другий термін пройти, і бикота ще й скаче на радощах? Це вже не українці, а помийники.

Офигеть. не лінія фронту з Росією

21:44 05.01.2019

З тобою, запроданцем, усе зрозуміло. Сраний запутінець - ось хто ти.

козломордому рагулю

22:01 05.01.2019

І знову ти козломордий обісрався,бо не тямиш у церковних справах - не вякай.За межами держави ніхто і не мав права ставити єпископів,мається на увазі закордонні парафії у США,європі,Австралії,а діючі і підпоряковані Константинополю і надалі підпорядковені Вселенському престолу. То чого ти чучало проливаєш крокодилячі сльози?

Мойша

22:04 05.01.2019

Опублікований текст томосу Варфоломія. Вітаю прихильників автокефалії! Ви отримали те, чого хотіли.

1) ПЦУ не матиме право створювати закордонні єпархії та парафії.

2) Підконтрольна територія ПЦУ обмежується тільки Україною (Фанар, як «любляча мати», яка «завжди применшувала себе, радісно жертвуючи частинами своєї юрисдикції, зменшуючи себе заради того, щоб служити потребам і інтересам своїх дітей», не захотіла відпускати ПЦУ як «автокефальну українську церкву »УПЦ в Канаді та УПЦ в США, які і далі залишаються під контролем Константинополя).

3) Всі існуючі єпархії та парафії в інших країнах (раніше «УПЦ КП» і «УАПЦ») відтепер підкоряються Константинополю.

4) Константинополь буде вищою інстанцією у вирішенні спорів всередині ПЦУ.

5) Статут ПЦУ повинен відповідати положенням томосу.

6) Автокефальна церква України, згідно Томосу, визнає своєї главою Константинопольський престол.

до Офігевшого козломордого рагуля, який інших слів не знає.

22:07 05.01.2019

Слухай-но, бику неколгоспний, тут люди спілкуються, а ти своїм свинячим рилом щось там рикаєш. Хоч рік і твій - вали у свій хлів і всрися там назло клятим москалям. Придурочне.

ПРОГРЕС

22:08 05.01.2019

Не зрозумів, це ж які такі фільми голівудські в Америці забороняють , а в нас в кінотеатрах крутять? Можна список?? Чи це писав рєптілоід з Нібіру?))))

Скорбячому по нібито урізаним правам

22:13 05.01.2019

Із статуту УПЦ МП - http://orthodox.org.ua/page/statut-upts
Пункт 6. До обов’язків Собору належить:
в) нагляд за втіленням у життя рішень Помісних Соборів Руської Православної Церкви, Соборів Української Православної Церкви та ухвалених ними статутів;
Ну і там про поминання в першу чергу кацапського митрополита Гуні

Чого тобі, ущербному, Томос не додав?

До речі, кацапстанська секта, як виявилося, взагалі самосвяти

просвітер

22:23 05.01.2019

а бачили як нарік варфоломій церкву? Аббревіатура виглядає - СЦУ. Ось і СЦУть тепер від радості антихристи. Бога не купиш. він в душі. А ваш бізнеспроект СЦУ.

У кого шо болить

22:25 05.01.2019

а у світера нетримання сечі

обісцяному козломордому

22:43 05.01.2019

Не сци в кампот

козломордому дегінерату

22:49 05.01.2019

Це ти підар козломордий людина?Ти єбануте козломорде створіння.Обсираєш тут усіх - а тепер ще і обсцикаєш

Палахкотінням ватяних пуканів задоволений

23:03 05.01.2019

Як їх ковбасить.

Ти, попе кацапський, перелогінься

Арнольд Швайкшвейгер

23:23 05.01.2019

Оце Підкамінного поперло "з таким же менталітетом і спільною історією. І це найбільша церква серед православних" - оці "таким же менталітетом і спільною історією" робили нам Голодомори в 33му році, а на Волині після Війни!!! Ото як прийшли "асвабадітєлі" то стало так "добре", що навіть при німцях такого не було, а при комуніках хліб з жолудів пекли...

Арнольд Швайкшвейгер

23:36 05.01.2019

А ще, Підкамінний, ти нікчемне одоробло комуністичне, перестань підписуватися "штундою", "пресвітером" і тд, БО ДО ШТУНДІВ ТОБІ ЯК ДО НЕБА РАЧКИ!!!
Подивися до чого твій Московський Патріархат довели Волинь - по селах сама алкашня, банячать не просихають, і всі свята "освячують" не святою водою, а горілкою, що її напиваються в себе с дома!!!
І молоді і старі - всі попали в те саме болото: тому зранку священник "МП" уділив "таїнство вінчання", а вечором оті "смиренні християни" напиваються як свині і гоцають під кримінальну московську попсу та вякання московських мальчикгеїв "пра нівєсту"!!!
Ти тут про "голівудські фільми" сплітаєш, але то не голівуд поганить молодь, а якраз ТВІЙ "русскій мір", бо на рінгтончиках в телефонах у молоді тупі москальські ритми про "чьорний пісталєт" або москальське бандитське вякання про "па етапу"...
Гівнотворчість Круга та Нагавіцина - от що в нас молодь виховує... і твій МП нічого не робить, що те дегенеративне кримінальне лайно "русскава міра" прибрати...
От через те і правлять народом банджити та злодії, БО НАРОД ЇХ САМ ВИБИРАЄ, БО БАНДИТСЬКА "РАМАНТІКА" З "РУССКАВА МІРА" СВІТОГЛЯД МП ВИЗНАЧАЄ, А НЕ БІБЛІЯ І НЕ СВЯТЕ ПИСЬМО!!!

Вірянам московського

00:00 06.01.2019

Дайте спокій томосу Українській церкві. Моліться як бажаєте. Отримайте свій томос і тоді розсусолюйте собі як знаєте. Перераховуйте всі за і проти. Досить скулити про українське , посипайте собі голову перлом скільки влізе - у російської церкви ТОМОСУ немає і не буде НІКОЛИ!!! Вам з цим жити .

Арнольду

00:05 06.01.2019

Безмежний респект!!! Круто в точку !!! Все по суті!!!

Попереднікам

00:23 06.01.2019

Друзі! Шановне панство! Я вас вітаю з історичною подією – отриманням Томосу! Ніхто не цікавився історичним значенням цієї події та навіть не уявляє, що це таке. Ця подія навіки ввійде в історію України! Адже ця справа мала багаторічно кроваві корні в історії України. Україну, її народ після Люблінської унії бажали знищити. Тоді вона називалась – Русь і була православним князівством. Князю Острозькому з однодумцями в тому числі з нашим Ковельським князем Андрієм Курбським, вдалось зберегти українську мову і православну віру. Але як ви зараз бачите на Сході та в Криму повзуча змія захоплює все тихенько. Так і тоді Русі не дали стати повноцінним членом союзу Річі Посполитої та Великого князівства Литовського. І католики, уніати потихенько як путінські « зеление человечки» почали відбирати у православних Божої храми та монастирі. Справа дійшла до того, що в Русі-Україні не залишилось єпископів які могли висвятити протоієреїв. Острівком православної віри залишилось запорізьке козацтво. І воно повстало проти цього. Багато українського люду за віру Христову загинуло, але Патріарший престол знаходився в Москві й там вирішувалися всі справи духовного життя українців. Іноземна держава вирішувала духовні питання українців! Землю не вдалось розділити, то хоч душі поділимо! Така була політика Москви та Варшави. Що відбувається зараз? Йде спротив! Батюшки МП не можуть чи не бажають зрозуміти, що рано чи пізно вони перейдуть КП і це буде мудре рішення. Їм в цій державі жити й духовно окормлювати свою паству буде потрібно, адже вона від них нікуди не дінеться. Тому вітаю всіх вас з історичною подією свідками якої ви стали. Пам'ятайте, що до цього дня Русь-Україна йшла майже 400 років!
Ось так пишуть в Фейбуці освічені люди!!!

Арнольду Швайншвайнеру

00:28 06.01.2019

Не валіть з хворої голови на здорову. Народ спивається, в Польщу втікає, попсу слухає? А що влада тому народу з 1991 року дала - роботу, зарплатню, клуби в селах, українську культуру, доступну українську книгу, фільм????!!!!! Що вона зробила для того, щоб народ народом був???? Голодомори, кажеш, німці тобі кращими були, холую ти з схрону смердючого???? Та ви скоро і Гітлера і Сталіна переплюнете в умінні проводити геноцид власного народу. Де люди, де кожен четвертий українець - патріархат московський його в найми за кордон погнав? Де медицина, освіта, правопорядок? Патріархат знищив? Через таких затягнутих людиноненависників в гівні сидить ця країна, і ще довго буде сидіти, поки такі, як ти будеш кричати, як той бандерлог в джунглях, що ми самі-самі. Поки людей не навчишся поважати, поки будеш плюватися отрутою, як та гадюка.

Арнольд Швайкшвейгер

01:31 06.01.2019

Підкамінний, узбагойся вже!
Народ спивається, бо ще з часів СССР і в часи рАшки всіми медія (фільми/радіо/телебачення - ті ж "асобєннасті нацианальнай ахоти") дегенеративні алкогольні "цінності" проповідуються і насаджуються... ті клуби, за які ти пишеш, то якраз там твої колеги-комуніки і проповідували безбожництво і лекції з "наукового атеїзму" робили (ті ж комсомольці-комуно лектори, ГБісти тепер записалися попами Московського Патріархату)...

Саме в тих клубах лектори і насадили ідею, що не існує гріха, тому "живи як хочеш, потім все одно закопають", і саме тому в СССР жінки робили найбільше АБОРТІВ, це ж бо не вважалося гріхом, бо розповіді про гріхи, то все "опіум для народа"...

Саме оці виховані комуніками безбожники-батьки й виховали наступні, сучасні, покоління безбожників-нігелісттів, що по тих клубах під тупу московську навклолокримінальну попсу ковбасяться, а потім під тими клубами по кущах їб*ться, і розводять хламідії, гонорею, герпес...

Саме твій СССР виховав покоління злодюг, що жили тиренням "народного добра" по колхозах і розбазарювали цінні ресурси, солярку в канаву зливали, що нормоплан виконати!!! А тепер нема де стирити, то вони за комуну виступаюь, бо з колхозу комбайнер за бутилку міг поле помолоти...

Подивися, навіть ті ж поляки і т. д. навіть прибалти (!) після комуни оговталися і наводять порядки, бо відкинули все оте все комуністичне лайно "русскава міра". І тільки там, де "рускій мір" і далі живе та шанується, де руска блатота на рінгтончиках, і російські "цінності" в головах - там і далі бардак та бідося!

І саме ота бидлота, вона і обирає президентів та депутатів - хто в 1991му секретаря ЦК КПУ КРАВЧУКА обрав, замість Чорновола? Та якраз оті рускомірівці і проголосували!!! А потім хто секретаря парткому Кучму хто обрав? А бандюгана Януковіча хто обрав? Та ті ж самі поціновувачі "гівнотворчості" Круга та Нагавіцина... А в парламент регіоналів хто набрав? А комсомольські недобитки Шлапаки-Луценки, звідки взялися?

Та вас комуніків всіх люструвати треба!!! Не буде в Україні порядку, доти, доки не виженемо з влади всіх, хто мав комуністичний партбілет, чи носив комсомольський значок!!!!

провидець

07:39 06.01.2019

через рік україни не буде. жиди продали україну, церкву. Залишилась тільки мова, якою на жаль розмоаляють люди все менше і менше. Більшість вже говорить польською. решта російською і угорською. і якби ви бандерлоги не обзивали людей- козломордими, штундами, ще як, але саме ви БАНДЕРЛОГИ знищили україну.

торговець мясом

07:57 06.01.2019

За рік обсяги імпорту свинини Україною зросли у понад 5 разів. Про це свідчать дані аналітиків Meat-Inform, передає УНН.

Нагадаємо, уряд просять зупинити нелегальний імпорт свинини.

Так, у 2017 році Україна імпортувала 8 тис. т свинини (у забійній вазі), у 2018 році - 44 тис. т.

Загалом, за підсумками 2018 року, Україна наростила імпорт м'яса на 30,1% - до 272 тис. т.

Крім основних видів м’яса, в Україну ввозять сало та субпродукти. А ДЕ Ж НАШЕ, УКРАЇНСЬКЕ??????

Швайнеру

08:07 06.01.2019

Лікуйся, убогий. З такими, як ти, немає про що розмовляти. Тобі сци в очі - ти будеш кричати і доказувати, що то роса падає. Сифіліс мозку лікуй (якщо в тебе мізки лишилися, звичайно).

патріот

10:14 06.01.2019

нацики, невже ж ви не бачите. чи не можете зрозуміти своїм убогим розумом, що у вас відібрали церкву. Був патріархат, а стала метрополія, без прав, тільки з обов"язками. Ви тепер навіть СЦУ не зможете без дозволу варфоломія. кумедні ви люди- економіку знищили, країну розпотрошили, релігію віддали турецькому аскеру. Що ж ви наробили?!!!!

ПАСАЖИР

10:40 06.01.2019

А хто такий Швайнер і Подкамінний?

Був патріархат, а стала метрополія

12:15 06.01.2019

Тобто смирення християнське тобі не вІдоме?
В системі звань КГБ-ФСБ пахана опускають?

Був патріархат, а стала метрополія 12:15 06.01.2019

12:40 06.01.2019

це не смирення, це здача україни, це здача віруючих людей на поталу іновірцям.

Нерабам

12:47 06.01.2019

По всіх ЗМІ опубуліковано фотку, де цей дебіл Парубій тримає ваш томас у вигляді великої цукерки. А з другої с торони ту ж цукерку тримає відомий на весь світ кримінальний авторитет з Дніпра Нарік, якого ще Луцик оголошував у розшук. Маєте достойний

до останнього і всіх

12:55 06.01.2019

Є така фотка, навіть на сайті Верховної зради. Не повірив би, сказав би, що москальська пропоганда... Куди ж то ця країна докотилась, він сидіти має давно, та й палубій теж так само, а вони зуби шкірять. Розвели народ, як лохів останніх.

Комунофоб

13:21 06.01.2019

Ольгінський козломордий троль та багатонікий комунофашистський зрадник всираються від істерики. Чим сильніше вони дрищуть, тим більше я радію!
Слава Україні! Слава Українській Автокефальній Церкві!
Ватним кацапським педерантам - більше поносу і по носу!

вітання

14:41 06.01.2019

Вітання усім православним християнам України із одержанням Томосу про автокефалію! З прийдешнім Різдвом! Христос Рождається!

Йуродівий Андрюшка

15:31 06.01.2019

То вже сатанинської російсько-путіновської церкви на наших теренах не буде.

Дай Боже

15:32 06.01.2019

Може Гундяєв з Путіним здохнуть ,та їхні сподвижники сатанинські

Семінарист з Почаєва

15:34 06.01.2019

Дійсно Сатана править бал в путінівській розкольницькій церкві

Пастор Йожик

15:43 06.01.2019

В НАС ТЕЖ МОСКОВСЬКА ФІЛІЯ

Свідок Ієгови

15:46 06.01.2019

Всі штунди підпорядковуються московії-на місцях керує ФСБ

Хочу все знати

15:59 06.01.2019

А в Почаєві ряжені під монахів офіцери фсб це продають наркоту?

Хочу все знати

16:00 06.01.2019

А в Почаєві ряжені під монахів офіцери фсб ще продають наркоту?

Розпорядження Онуфрія- васала Путіна

16:16 06.01.2019

В Почаєві всі монахи перейшли на кокс з кацапії ,котрий замовляє Гундяєв в Венесуелі

Прихожанин

16:17 06.01.2019

Я все думаю чого вони такі дурні

Нагальна потреба

16:37 06.01.2019

Всіх у кого Путін Бог на олівець

Затягнутий

16:38 06.01.2019

То пайку коксу москальським монахам видають безкоштовно!!!

Самодержавець

16:51 06.01.2019

І НАВІЩО НАМ РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ НА ТЕРЕНАХ УКРАЇНИ

Монах

17:02 06.01.2019

З Венесуели голімий кокс

Монаху

17:42 06.01.2019

Не вставляє? А ти після коксу киселя із соловйом послухай, відразу вставить!

Кожному своє

18:57 06.01.2019

Кажуть Гундяєв під кайфом пообіцяв на паску Онуфрію надати москальсько- путінський Томос про самостійність руської церкви на наших теренах.Якісь странні.

Ієромонах

19:15 06.01.2019

Путін то Сатана

УПЦ КП

20:20 06.01.2019

Нацики - козли. Продали нашу церкву туркам за рошенкывського батона.

УПЦ КП

20:37 06.01.2019

Тільки-но дочитався, ваш Варфоломій разом з парашенком у своєму томосі обісралисьб по самі вуха. Навіть написати толком не змогли.в Томосі сказано, що Вселенський патріарх приймає "безапеляційні судові рішення для єпископів та іншого духовенства ... згідно 9-м і 16-м священними канонами IV Халкідонського Вселенського Собору".

У той час як право глави Константинопольської кафедри розглядати церковні суперечки в останній інстанції передбачено не 9-м і 16-м, а 9-м і 17-м правилами IV Вселенського (Халкідонського) собору.

У 16-му правилі, на яке посилається Томос, йдеться, що дівчатам, які присвятили себе служінню Богу, не дозволяється одружуватися.

Тобто ваші підарські попи-розкольники не повинні виходити заміж.

козломордому

21:14 06.01.2019

Хєрово дочитався.У 16 правилі далі по тексту...після Господу Богу,рівно і ченцям не дозволяється вступати у шлюб.Втім визначили ми місцевому єпископу мати повну владу. Ото ж ти є підарас.Але що кому болить. І ще ти козлятина будеш у канонах сперечатися із греками,які ці канони пишуть? Не тобі убогому.

Все вже сказано

06:17 07.01.2019

Агенти ФСБ вступили в дискус

По яким канонам

06:19 07.01.2019

Хіба Гундяєв від ФСБ може надавати Томос.Як можна надати те чого немає.

Непотрібна дискусія

06:27 07.01.2019

Кожен піп який підпорядковується Путіно-Гундяєвській кліці є в приорії агентом ФСБ. З ВИПЛИВАЮЧИМИ ЗВІДСИ НАСЛІДКАМИ...І користь для державності та соборності України від ціх субєктів давно відома та доведена.Так що товаріші КГБісти закрийте писка та не пащекуйте з путінівської будки.Ще не один замаскований ФСБешник не зробив нічого доброго на наших теренах!!!

Своїм іменем

06:29 07.01.2019

То тепер на вивісках на церквах мають писати обовязково ФСБ Росії...

ФСБ

19:15 07.01.2019

Томоги гумуси, козломорді, нацики, мати, прокльони, безглузді дискусії, які нічого ніколи не дадуть. Ви не нація а два українці, які не вирішать, хто з них гетьман.
Мали свою церкву, яка нікому не підчинялась, і ту продали ті ж самі філвренти і макарії під керівництвом того вихреста вальцмана.
Зате можете з гордістю повторити відомі рядки " Тепер я турок, не козак".

попередньому

19:35 07.01.2019

Дурень ти,а не турок.

останньому

20:17 07.01.2019

Так то ж тебе стосувалось, безтолковий.

попередньому

21:14 07.01.2019

Та не проливай сльози крокодилячі за церквою яку ти ненавидів і обсирав ще не так давно.Православна церква України є автокефальною,тобто не залежною ні від москви ні від Константинополя.Ти щось убогий переплутав.Це москальня купує і продає за соболі. Так ти не турок - а придурок!

План на завтра

21:24 07.01.2019

Що робити будемо з ФСБшниками

і на після завтра

21:30 07.01.2019

За порєбрік!

Прихожанин

21:33 07.01.2019

Як попи починають гавкотіти по москальські славлячи Путіна та Гундяєва на наших терена аж душа болить

Паламар

18:28 08.01.2019

А ТОЙ ПРОЗОРЛИВИЙ АЛЕКСАНДР КАЖУТЬ ЦІЛИЙ ПОЛКОВНИК ФСБ.

Арнольд Швайкшвейгер

19:37 09.01.2019

Ото проросійську кліку поперло,
але є підозра, що то все один і той самий хворий комунік дописує під різними ніками
адміністрації сайту слід було б показувати ІП адресу дописувача,
тоді багато проболем з інсенуаціями комунячого недоумка відпали б сам собою

Виборець

01:09 10.01.2019

Виберуть Юлю і воно всі церкви обєднає

24 червня
Сьогодні
Вчора
22.06.2019
21.06.2019
20.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин