Ковельський приміський автобус з «липовим» маршрутом їздить, як заманеться

06 Січня 2019, 09:55
Ковельський приміський автобус з «липовим» маршрутом їздить, як заманеться 11283
Ковельський приміський автобус з «липовим» маршрутом їздить, як заманеться

Маршрутки, які зіштовхнулися на зупинці у Ковелі, не повинні були перетинатися.

Видання Район.Ковель уже повідомляло про дорожньо-транспортну пригоду, яка трапилася 2 січня приблизно о 15 годині 17 хвилин на зупинці поблизу Палацу культури імені Тараса Шевченка. Інцидент на дорозі стався внаслідок нездорової конкуренції та перегонів з «підрізанням» двох маршруток, які розпочалися від зупинки біля школи № 3.

Приміський автобус № 126 в порушення Правил перевезень та відповідного рішення Ковельського міськвиконкому в період між 09.00 год. та 16.00 год. здійснював посадку/висадку пасажирів на автозупинці «ЗОШ №3», в порушення Правил перевезень та відповідного договору на перевезення використовує трафарет маршруту «Вокзал-Сільмаш» через Люблинець, якого… не існує юридично. Під таким номером в реєстрі внесений приміський маршрут «Ковель-Люблинець».

Дані про графік руху міського автобуса № 38 свідчать про те, що в цей період доби його місцезнаходженням, згідно дозвільних документів, має бути відтинок маршруту «вул. Кн.Ольги (вул. Володимирська) – Технікум (вул.Заводська)». Об’єктивно місце ДТП розміщене в межах графіка руху по локації.

Згідно графіка руху та дозвільних документів, приміський автобус № 126 в цей період доби повинен бути в районі Привокзальної площі, куди він о 15 год. 20 хв. лише має прибути з Люблинця, як на кінцеву зупинку, та з якої о 15 год. 25 хв. тільки має відправлятися в зворотньому напрямку. Об’єктивно на момент ДТП цей автобус біля Палацу культури імені Тараса Шевченка перебувати не мав права.

 




 

Порушення графіка руху (згідно офіційних документів, розміщених на ресурсах суб’єктів владних повноважень) одним з учасників перевезень спричинило реальну небезпеку пасажирам, опосередковано спонукавши передумови ДТП.

З даних, які є у відкритому доступі, відомо, що перевізником на маршруті № 126 є підприємець Ігор Гоцик. Органи влади – організатори пасажирських перевезень, які зобов’язані контролювати дотримання віповідних правил та умов, повинні звернути увагу на вищевказані факти та з метою не допущення у майбутньому людських жертв притягнути порушника до відповідальності.

Коментарі
06 Січня 2019, 13:05
так це ж маршрут памідорихи. Вона липовим автобусом возить пасажирів і збиває графік руху. То й неї на автобусі цифра 7 стоїть, то 126, то 19. Як хоче так і їздить
06 Січня 2019, 13:20
Памідориху на кетчуп!
06 Січня 2019, 13:37
Можна подумати що мерія перший раз чує про БАРДАК з перевізниками. Хто в місті контролює перевізників??? Хто несе відповідальність, ПРІЗВИЩЕ в студію!!! (міжміських маршрутів також стосується). БЕРУТЬ ГЕТЬ УСІ, в тому числі "нові менти" і всі все знають, і всім все вигідно. Зі ста чиновників 8-10 дійсно справедливі, а про остальних ви самі добре знаєте що то є за банда. Хоть одного посадили??? Хоча-б одного справді чесного прокурора знайти щоб (слова Кузьми Скрябіна) то всьо пересаджав!!!
06 Січня 2019, 13:55
Контроль всіх приміських маршрутів ведеться Волинською ОДА а саме департаментом інфраструктури та туризму Волинської ОДА. Яким до недавна керував Івана Мирка, якого три місяці тому до тоді ще головного дорожника області мало питання Національне антикорупційне бюро, за будівництво чотирьох будинків – на Світязі, у Струмівці, і ще два у Луцьку, 5 земельних ділянок, житловий будинок у Ківерцівському районі, квартира в обласному центрі Волині – і це все на зарплатню чиновника – очільника департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА. <br/>А ТЕПЕР ВИНИКАЄ ПИТАННЯ , ЗВІДКИ ВСЕЙ ЦЕЙ БАРДАК З ПЕРЕВІЗНИКАМИ , КОНТРОЛЬ НАД НИМИ , ПІДНЯТТЯ ТАРИФІВ???
06 Січня 2019, 14:00
Колись сам від маршрутчика чув що половина маршруток які їздять наЛюблинець немає дозвільних документів, а ліцензії видаються не гроби якими возять зараз , а на автобуси типу богдан, Паз
06 Січня 2019, 14:10
Доречі з 1 го січня підняли ціну на проїзд ці маршрутні таксі, немаючи ніяких дозвільних документів і рішень ,тоість водії неможуть надати з печатками бумаги які дозволяють їм це робити.<br/>А з вивісками ВОКЗАЛ-СІЛЬМАШ ч/з люблинець (маленькими буквами ) всі маршрутки їздять , і хто їде ввечері в Люблинець неможуть заїхати додому, бо більша половина маршрутки людей які напхалися битком біля 3ї школи це люди які їдуть по місту до сільмашу.А людина яка чекає маршрутку на люблинець біля 7ї школи чи на Володимирській, сісти не може, і таке постійне явище, яке не контролюється
06 Січня 2019, 14:13
Утексті висовується думка, що автобус на Люблінецьне мав права здійснювати посадку-висадку біля 3 школи.<br/>Цитата &quot;Приміський автобус № 126 в порушення Правил перевезень та відповідного рішення Ковельського міськвиконкому в період між 09.00 год. та 16.00 год. здійснював посадку/висадку пасажирів на автозупинці «ЗОШ №3»,&quot;<br/>Тобто жителі Люблінця не мають права сідати на автобус на міських зупинках?
06 Січня 2019, 14:16
ТАК ЦІ МАРШРУТИ НЕ ПОВИННІ ЗУПИНЯТИСЬ НА МІСЬКИХ ЗУПИНКАХ , І ПІДБИРАТИ ЛЮДЕЙ , БУДЬ ЦЯ ЛЮДИНА ЇДЕ В ЛЮБЛИНЕЦЬ , ЧИ ПО МІСТУ , ЦЕ ПРИМІСЬКА МАРШРУТКА , ЧОГО ТАКОГО НЕ РОБЛЯТЬ МАРШРУТКИ , ЯКІ ЇДУТЬ НАПРИКЛАД НА КОШАРИ , КРАСНОДУБЬЯ , ПОВУРСЬК, ЧЕРЕМЛШНО??
06 Січня 2019, 14:18
https://www.volynnews.com/news/all/u-volynskiy-oda-zakryly-proty-ochilnyka-volynskoyi-solidarnosti/
06 Січня 2019, 15:06
Получається, що людина працює у Ковелі, податки платить у Ковелі, гроші тратить у Ковелі, а щоб доїхати додому має перти на зупинку на привокзалку? І приміський автобус не має права підібрати нікого на зупинці громадського транспоорту? Асфальт витре чи пасажири навіс простоять?<br/>Як Москва в радянські часи. Нерезиновий Ковель, блін. Комусь бабла мало.<br/>Та щоб у чинуш від транспорту на лобі член виріс.
06 Січня 2019, 18:38
Для того, аби доїхати в Люблинець для 126 маршруту при русі по місту визначено першою після автостанції зупинку «Інтер’єр Люкс» (вул. Незалежності). Далі «ЗОШ № 7» (вул. Володимирська) - «Палац культури і техніки» (вул. Володимирська) - «Сільмаш-1» (перехрестя вул. Відродження з вул. Варшавська). Тобто для розведення пасажирів по напрямках, щоб не робити стовпотворіння з пасажирами міських маршрутів. Аби перевізники дотримувалися графіка руху і визначених місць зупинок, то б і пасажирам було би доступніше добиратися до своїх призначень. Між іншим, рухаючись з Люблинця до австостанції, в межах Ковеля для приміських пасажирів визначені такі зупинки: «АТП 10761» (перехрестя вул. Варшавська з вул. Володимирська) - «Комунальник» (вул. Володимирська) - «Швейна фабрика» (вул. Володимирська) - «Центральна бібліотека» (вул. Незалежності).<br/>Як бачите, жодних проблем немає. Треба лише дотримуватися порядку.
06 Січня 2019, 19:30
Я давав Товстигі скільки він просив, а він мене не зарегістірував?
06 Січня 2019, 23:10
Від вокзалу до Інтер&quot;єр-Люкса Гугл 1,5 км наміряв. Не задофіга?
06 Січня 2019, 23:11
А від Люкса до 7 школи не знаю чи 100 метрів набереться.<br/>Великий планер міських і приміських маршрутів точно головою думав?
07 Січня 2019, 00:14
ТАК ЦІ МАРШРУТКИ ПОВИННІ ХОДИТИ ПО сАГАЙДАЧНОГО, А ВОНИ ЩЕ СОБІ ПРИДУМАЛИ І ЧЕРЕЗ ПОЧТУ ЇЗДИТИ , ГНАТИ ТОГО рОСТІКА НА ЙУХ , А ТО ДУРІКА КОСИТЬ -КОЛИ ВЕЗЕ ЛЮДЕЙ ,ТО ТАКИЙ БІДНИЙ ШО В НЬОГО НІЧОГО НЕ ВИХОДИТЬ , ВСЕ ТЯГНЕ РИЗІНУ ШОБ НАТОЛКАТИ В КОВЕЛІ НА ВОЛОДИМИРСЬКОЇ ЛЮДЕЙ ,
07 Січня 2019, 01:18
Д Е П А Р Т А М Е Н Т ІН Ф РА С Т Р У К Т У Р И ТА ТУ РИ ЗМ У<br/>Н А К А З<br/>06 листопада 2018 року м. Луцьк №163<br/>Про визнання пєревізників-переможців<br/>у конкурсах на перевезення пасажирів<br/>на приміських та міжміських<br/>внутрішньообласних автобусних<br/>маршрутах загального користування<br/><br/>24. № 126 К овель - Л ю б л и н е ц ь (вих. Г) - перевізника не визначено;<br/>25. № 126 К о в е л ь Л ю б л и н е ц ь (вих.2) - перевізника не визначено;<br/>26. № 126 К о в ел ь - Л ю б л и н е ц ь (вих.З) - п еревізника не визначено<br/><br/><br/>ТАК ШО ВАС ДУРЯТЬ !!!!!!
07 Січня 2019, 01:21
Д Е П А Р Т А М Е Н Т ІН Ф РА С Т Р У К Т У Р И ТА ТУ РИ ЗМ У<br/>Н А К А З<br/>06 листопада 2018 року м. Луцьк №163<br/>Про визнання пєревізників-переможців<br/>у конкурсах на перевезення пасажирів<br/>на приміських та міжміських<br/>внутрішньообласних автобусних<br/>маршрутах загального користування<br/><br/>24. № 126 К овель - Л ю б л и н е ц ь (вих. Г) - перевізника не визначено;<br/>25. № 126 К о в е л ь Л ю б л и н е ц ь (вих.2) - перевізника не визначено;<br/>26. № 126 К о в ел ь - Л ю б л и н е ц ь (вих.З) - п еревізника не визначено<br/><br/><br/>ТАК ШО ВАС ДУРЯТЬ !!!!!!<br/><br/><br/>https://voladm.gov.ua/admin-assets/files/file/Наказ про визначення переможців конкурсу(1).pdf
07 Січня 2019, 01:39
Управління транспорту та інфраструктури м. Луцьк конкурс 26,12, 2018 р. 04. №126 Ковель - Люблинець (вих.3)--перевізник Гоцик І.І. 09. №126, №143 Ковель- Люблинець , Ковель - Черкаси (вих.2) -перевізник&quot; Бізнес -рейс&quot;
07 Січня 2019, 16:40
Поясни людині, котра майже піввіку тому народилася у Ковелі і досить довго тут прожила, як маршруткою можна проїхати по Сагайдачного до зупинки &quot;Інтер&quot;єр-Люкс&quot;. А потім спокійно їхати до 7 школи.
07 Січня 2019, 16:43
Поясни людині, котра майже піввіку тому народилася у Ковелі і досить довго тут прожила, як ото маршруткою можна проїхати по Сагайдачного до зупинки &quot;Інтер&quot;єр-Люкс&quot;. А потім спокійно їхати до 7 школи.
08 Січня 2019, 02:43
Подивитися як молодого хлопця з 23 маршруткі хотів набрати той кабан з 33 маршруткі але той насільмаші взяв молотка і той втік з сільмаша до черняховкі браво молодому водію,
08 Січня 2019, 02:43
Подивитися як молодого хлопця з 23 маршруткі хотів набрати той кабан з 33 маршруткі але той насільмаші взяв молотка і той втік з сільмаша до черняховкі браво молодому водію,
09 Січня 2019, 00:24
да , Коля кабан ще той даун
09 Січня 2019, 04:25
Коли вже понажираються наші Люблинецькі автобуси. <br/>Правильно люди пишуть і возмущаються ,для чого ви берете міських людей,і дійсно не можна сісти в свій Люблинецький автобус бо ви напхали міщан <br/>Запарили!!!! Вже зберемося із Люблинецькими і самі поїдемо до того Луцька і розкажемо про ваш безпредєл. <br/>На інших негородських маршрутах дійсно відношення до своїх людей як до людей. <br/>А ви чхає те на люблинецьких а маршрут називаєте як кажуть Люблинцем-тільки шкода що з маленької букви...
09 Січня 2019, 04:34
І що реально Товстига ,це той зам що із міськради,бере взятки і не вирішує?
09 Січня 2019, 19:38
Товстига «не зарегістрірував» <br/>Очніться ,що він має регістрірувати? <br/>Він комунальник :дороги в Ковелі роблять і з кожним роком вони кращають. <br/>Ви ще не бачили жаху по інших містах..
10 Січня 2019, 20:55
Вітя Войтенко, Вас нахер з Вашим чорним язиком.
10 Січня 2019, 21:21
Люди, я в шоці, тобто 38 підрізав 126 маршрут, а в кінцевому результаті винуватець 126. Люди, які так сильно скаржаться, що Люблінецькі автобуси напихають людей по місту, зупиняються біля ЗОШ 3 і т.д., от якби Вас чи Вашу дитину там не забрали, то напевно, Ви б стільки скарг написали.... Чому Ви, пасажири, вважаєте, що тільки водії і перевізники мають якісь зобов'язання перед Вами, а Ви можете хамити, смітити в салоні, вести себе як Вам заманеться? Мені цікаво, чому заходячи в автобус Ви не запитаєте дозвільних документів, але всі тут розумні, всі все знають. Люди, почніть з себе, почніть поважати когось крім себе, самі виконувати якісь елементарні правила, а потім вимагати це від когось!
11 Січня 2019, 18:52
А я хочу сказати, що нераз їздила з цим водієм в Люблінець, і з Люблінця, і вдячна йому, людина не ганяє, як деякі інші водії, завжи привітний і вічливий, жартує з пасажирами. В автобусі прибрано і охайно. Так думаю не лише я, але й багато інших пасажирів. А тут вирішили знайти цапа-відбувайла.<br/>Не знаю до кого звернутись, але чому моя дитина, яка навчається в 3 школі м.Ковеля повинна іти на якусь іншу зупинку, щоб добратися додому, переходити дорогу, сама далеко йти? Якщо щось трапиться, то до кого звернутись? До Волинської ОДА? Мерії? Чи до обурених та стурбованих пасажирів?
11 Січня 2019, 18:52
А я хочу сказати, що нераз їздила з цим водієм в Люблінець, і з Люблінця, і вдячна йому, людина не ганяє, як деякі інші водії, завжи привітний і вічливий, жартує з пасажирами. В автобусі прибрано і охайно. Так думаю не лише я, але й багато інших пасажирів. А тут вирішили знайти цапа-відбувайла.<br/>Не знаю до кого звернутись, але чому моя дитина, яка навчається в 3 школі м.Ковеля повинна іти на якусь іншу зупинку, щоб добратися додому, переходити дорогу, сама далеко йти? Якщо щось трапиться, то до кого звернутись? До Волинської ОДА? Мерії? Чи до обурених та стурбованих пасажирів?