Вокзал: у Ковелі водій припаркувався на тротуарі

06 Січня 2019, 13:03
Вокзал: у Ковелі водій припаркувався на тротуарі 4311
Вокзал: у Ковелі водій припаркувався на тротуарі

На Привокзальній площі водій припаркував своє авто на тротуарі, ігноруючи поруч парковку.

Відео цього опублікував Олександр Пархомчук у групі «Я люблю Ковель» у Facebook.

«Ні поваги, ні культури. Шкода, що ми маємо таких водіїв, яким глубоко наплювати на простих людей, головне щоб їм було добре... Поліція теж на це тупо забила велкий болт, їм тре владу обслуговувати, а не стежити за порядком в людних місцях. Свобода що хочу те і ворочу», – написав у дописі Олександр.

 

Коментарі
06 Січня 2019, 15:50
Боже, яке воно дурне
06 Січня 2019, 16:14
Безкарність та безвідповідальність ,нашої поліції! !!
06 Січня 2019, 16:25
Це хто дурний ....!
06 Січня 2019, 16:29
я давно вже пропонував створити групу з 4-5 кремезних хлопців. Побачили такого хама, перевернули машину і нехай думає, що ж він таке накоїв.
06 Січня 2019, 16:47
приихало з полісся права за сало знаків не знаю по характеру хамло і бидло
06 Січня 2019, 16:49
Два слова до кучі зв'язати не може, то зніми просто фото чи відео, без дурних коментів на азіровці
06 Січня 2019, 18:30
Олександр Пархомчук це не водій виновний ,тут є бидло поліція !
06 Січня 2019, 18:34
Олександр Пархомчук ця бидло водій у польщі по іншому буде себе вести !
06 Січня 2019, 19:48
Автор відео то учень і послідовник Сашка Криштофа.
06 Січня 2019, 21:11
Там ще цигани на тротуарі іконами торгують
06 Січня 2019, 22:13
2019 рік, і люди досі знімали вертикальне відео)
06 Січня 2019, 23:47
Дійсно на тому місці часто зустрічав припарковані Джипи,Ауді і тд... Чомусь ніхто не знімав....бо ті найдуть і дадуть пі@ди)))))
07 Січня 2019, 00:52
Нічого що площу всю роздерибанили під платину стоянку, місця біля салюту ще зранку хтось займає на весь день. Автор іди на набережну і знімай вандалів, від них шкоди більше. І з тебе толк буде.
07 Січня 2019, 01:56
Ви бачите проблему тільки ззовні,а потрібно копати до коренів і тільки тоді можна буде її вирішити.Водій виновний і це не обсуждається.Але проблема і в тому, що не було місця для парковки.Чому?Тому що в Ковелі немає нормального громадського транспорту і люди вимушені пересуватися на автомобілях для яких логічно не вистачає паркомісць.Тому наступного разу не дивуйтеся коли побачите ще одного водія на тротуарі.
07 Січня 2019, 14:08
Для чого це викладати?
07 Січня 2019, 16:03
Автор боягуз зніми мерса 777 або ауди 555 боішся що дадуть пі zди ыди до свого путына звыдки ти приыхав кацап!!!!!!
07 Січня 2019, 16:06
Автор дурень, знімав би ти моє авто , пішов би додому з розбитою шпаківнею, і поганим настроєм<br/>Нє умєєш гаваріть по росєйські то нє намагайся
07 Січня 2019, 21:43
Когда мэр города Вильнюс-проехался по таких парковках на БТР<br/>Очэн очэн помогло <br/>По моей не стрый тогда Жигуль тожэ проэхал<br/>Тепер нэ нарушаю с тех пор ничево нету парковать
08 Січня 2019, 03:23
Одну машину на тротуарі побачили , а біля Універмага рядками стоять то не бачите?