Ковельський співак Аркадій Войтюк показав, як прибирає сніг

07 Січня 2019, 09:55
Аркадій Войтюк 9071
Аркадій Войтюк

Співак з Ковеля та учасниик команди «V.I.P Тернопіль» Аркадій Войтюк перед Різдвом прибирав сніг.

Фото цього він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

«Останні приготування до Різдва...», – написав Аркадій у дописі.

Читайте також: Ковельчанин Аркадій Войтюк знявся у новому гумористичному кліпі про життя у селі

 


 

Коментарі
07 Січня 2019, 13:23
Ви ще надрукуйте скильки раз він ходить в туалет,та колір мочи.
07 Січня 2019, 13:28
Дійсно, мега потрібна інформація<br/>Багато хто почерпнув корисного
07 Січня 2019, 13:39
Кориспондентів районки мізки відморожені.
07 Січня 2019, 14:26
як з вуст зняв!!!
07 Січня 2019, 15:21
Чому не направили нам цю інформацію? Ми б вислали кореспондентів для відеорепортажу!
07 Січня 2019, 19:01
Аркадій Войтюк. Мега персона.Ще й з лопатою?! ДАВНО ПОРА!!!!!
07 Січня 2019, 20:52
Ну дійсно, що такого особливого. Тай сніг кидають десь на купу, а не в гору. Хай там як є всіх З Різдвом!
07 Січня 2019, 20:54
Ай- молодець.......
07 Січня 2019, 21:01
Ви краще покажіть, як вальцмани, гройсмани та інші бляхери та палубії лопатами сніг гребуть. Бажано - на зонах.
08 Січня 2019, 01:39
І що тут такого,подумаєш? <br/>Приїхав хлопець додому на Різдво до батьків,допомагає!<br/>Вже таке щось пишуть,що поосто нонсенс!
08 Січня 2019, 10:13
Чому ж ви, люди, такі злі? <br/>Чому такі коментарі? <br/>Повинні гордитися тим хлопцем, а ви?
08 Січня 2019, 14:21
Клоунада