У Ковелі введуть тарифи на платні медичні послуги

09 Січня 2019, 12:15
У Ковелі введуть тарифи на платні медичні послуги 10593
У Ковелі введуть тарифи на платні медичні послуги

Виконавчий комітет має затвердити тарифи на платні медичні послуги, які надаються Ковельським МТМО.

На засідання виконкому Ковельської міської ради, яке відбудеться у четвер, 10 січня, будуть розглянуті тарифи на платні медичні послуги, що надаються госпрозрахунковим відділенням по проведенню всіх видів профілактичних медичних оглядів комунального некомерційного підприємства «Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання».

У преамбулі проекту рішення говориться, що тарифи затверджуються відповідно до ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.18 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», ст.13 Бюджетного кодексу України, ч.1 п. 1 ст.13, п.2 ст.15 Закону України «Про ціни та ціноутворення», п.8 та п.29 постанови КМУ № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров’я та вищих медичних закладах освіти», листа Державної інспекції з контролю за цінами від 17.05.2008 р. № 200/6-10/1799 та листа адміністрації Ковельського МТМО від 26.12.2018 року № 4858/08-2.18.






 

Коментарі
09 Січня 2019, 15:42
З 1 липня 2019 року при наявності направлення сімейного лікаря, терапевта або педіатра українці зможуть отримати пакет з 54 діагностичних і лікувальних процедур за програмою "Безкоштовна діагностика". Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.
09 Січня 2019, 15:43
До переліку безкоштовних послуг входять:<br/><br/> 12 різних аналізів;<br/> мамографія;<br/> 5 видів рентгена (грудна клітка, суглоби, хребет, кістки і навколоносові пазухи, ехокардіографія);<br/> моніторинг ЕКГ;<br/> 2 види тестів для визначення патологій серцево-судинної системи;<br/> 6 видів УЗД (шлунково-кишковий тракт, нирки, сечовий міхур, артерії ніг, щитовидна і молочні залози);<br/> 4 види біопсії під контролем УЗД (щитовидної залози, лімфатичних вузлів, молочних та передміхурової залоз);<br/> видалення новоутворень (м’яких тканин і шкіри носа, гортані, вухах);<br/> ендоскопічні дослідження та операції одного дня (стравоходу, шлунка, дванадцятипалої та товстої кишки, сечового міхура, трахеї і бронхів).
09 Січня 2019, 17:17
Це розцінки на безкоштовний профілактичний огляд. А де розцінки на безкоштовне лікування?
09 Січня 2019, 18:20
Ага, в це все &quot;безкоштовне&quot; треба оплатити в благодійній касі
09 Січня 2019, 19:54
пенсії по інвалідності не вистачало навіть на ліки, зате тепер будемо знати куди дівати ці гроші - на обстеження
09 Січня 2019, 20:48
При оформленні в стаціонар родичкі накупляла по списку по декілька пробірок різнокольорових,шприців і т.п.для аналізів,при мені використали однупробірку і один шприц,а на питання на що використують інші,отримала вбивчу відповідь---на відділення,а за направлення в поліклініці здерли 10гривень без оплати через касу....Тарифи авансом вже затверджені.А за УЗІ жкт в лікарні здерли 100гр.за півтори хвилини обстеження--нєсотвєтствіє з опублікованими розцінками.
09 Січня 2019, 21:35
З такими законами, їх від корита ніколи не відтягнеш. А де державне <br/>фінансування, вже в карманах? І ще мало?
09 Січня 2019, 22:36
Ще один метод , знищення нації. А ми тільки і знаємо , щоб як індики, повторювати ,,слава україні&quot;. А славу щоденно знищують, разом з народом.
10 Січня 2019, 00:07
Сміх і гріх : - та вони платні в Ковелі з часів оголошення незалежності !!! Тепер типу &quot;законно&quot; будуть платні . В мене питання , а ПОДЯКИ лікарям входять в цю вартість , чи окремо потрібно платити .Згідно КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ Стаття 49. Кожен має право на охорону здоров'я, медичну допомогу та медичне страхування.<br/><br/>Охорона здоров'я забезпечується державним фінансуванням відповідних соціально-економічних, медико-санітарних і оздоровчо-профілактичних програм.<br/><br/>Держава створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. У державних і комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога надається безоплатно; існуюча мережа таких закладів не може бути скорочена. Держава сприяє розвиткові лікувальних закладів усіх форм власності.
10 Січня 2019, 00:12
Конституція України написана для ЛОХІВ !!! Наша КОНСТИТУЦІЯ , наше СОНЦЕ , наша честь і совість КОВЕЛЯ - наш МЕР пан Кіндер . Який працює на власний розсуд : - ми порадилися і я вирішив ... Він прославляє проходімку Юлю , а в них у кожного свої закони...
10 Січня 2019, 16:57
https://www.facebook.com/KrytskyiVaha/videos/1906707866110954/
11 Січня 2019, 20:08
Дайош БІЗНЕС на здоров'ї знедолених і бідних людях ...!!! З чим боролися на те і напоролися ... Тепер попадеш в больничку і тобі будуть приписувати послуги по масимуму !!!!