Повідомили, скільки ковельчан «косить» від армії

09 Січня 2019, 13:42
Повідомили, скільки ковельчан «косить» від армії 3332
Повідомили, скільки ковельчан «косить» від армії

У Ковелі відбувся черговий призов юнаків на строкову військову службу.

За інформацією Ковельського об’єднаного міського військового комісаріату, призовну комісію восени минулого року пройшли 455 осіб:

‒ визнані придатними до служби – 387. З них призвані – 36,

‒ надані відстрочки за станом здоров’я - 9,

‒ визнані непридатними до служби за станом здоров’я – 59,

Надали 263 відстрочки від призову згідно з чинним законодавством, передали в запас 85 осіб.

Не з’явилися на комісію без поважних причин 587 осіб, що становить 56,3%.

Показники свідчать про те, що 50,6% ковельчан, які підлягали призову, мали проблеми зі здоров’ям, потребували додаткового медичного обстеження і диспансерного нагляду.

Читайте такожУ Ковелі майже 50% призовників «косять» від армії

Коментарі
09 Січня 2019, 18:00
А ЦИГАН ДО АРМІЇ БЕРУТЬ
09 Січня 2019, 18:14
А штунди знов сховалися під юбки
09 Січня 2019, 23:05
Хай краще стануть на кордоні с Польшею ,там нагрузять іх за день цілий єшалон !
10 Січня 2019, 00:00
Повдівали спідниці на голови призовники. Але на День захисника Вітчизни, дружини таких чоловіків першими біжать подарунки купувати)) колготи таким дарувати!!!
10 Січня 2019, 00:20
В депутати різних рівнів на одне місце десятки кандидатів , а в Армію 0,5 на місце. Питання до знатаків ЧОМУ ??? Пока підтримую (хоча не дуже ), правильно роблять , беруть приклад з депутатів , - які дуже " переживають " за Україну разом з своїми нащадками. Оголосіть список тих, хто із синів будь яких рангів чиновників і "біднесменів" служать (служили) в Збройних Силах , чи вони бездітні всі ???????? Ось тут зарита собака ...!!!!!!!
10 Січня 2019, 21:49
Щось забагато зловили. Чомусь гадалось, що процент ідіотів, які йдуть служити для захисту статків олігархів, значно мав поменшати, особливо після 2014 року.
12 Січня 2019, 16:26
100% підтримую , защищають злодіів і помирають за іхні статкі якіж і в крали у тих хто іх защищають це просто тількі в ДУРДОМІ може такє бути !