На реконструкцію підтрибунних приміщень ковельського стадіону «Локомотив» витратять понад 36,5 мільйона гривень

10 Січня 2019, 09:15
Стадіон «Локомотив» 4568
Стадіон «Локомотив»

Виконавчий комітет Ковельської міської ради планує провести реконструкцію місцевого стадіону «Локомотив». 

Про проведення аукціону на реконструкцію підтрибунних приміщень стадіону під розміщення транскордонного центру діалогу культур Польща-Білорусь-Україна інформує Prozorro.

Сума тендеру становить 32,6 мільйонів гривень. 

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій 25 січня 2019 року. 

Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 1 лютого 2019  —  1 вересня 2020 року.

Коментарі
10 Січня 2019, 12:34
візьміть за дупу Балака і нехай віддасть всі будматеріали ( цеглу, плити перекриття, бетонні панелі, бетонні сходинки, бетонні плити малого розміру). він за крадені будматеріали при так званій "реконструкції" стадиону у 2000 роках, збудував цілий масив гаражів на гаражному кооперативі Сільмаш. І половину тендерної суми вже зекономите.
10 Січня 2019, 13:06
а кому потрібні підтрибунні приміщення без трибун? А кому потрібні трибуни без стадіону? Здається, що це чергова афера по відмиванню грошей, чи хтось вже прикупив земельку і за державний кошт хоче побудувати там черговий кабак. Саме побудувати, а не реконструювати. адже там все потрібно починати з нуля. результат діяльності Балака на посаді заступника мера.
10 Січня 2019, 14:01
Краще щось би для молодi зробили ,для розваг дiтей..для розвитку дiтей.
10 Січня 2019, 14:10
В Ковелі є один стадіон, нормальний доглянутий. Для спортсменів на території стадіону - сучасний комфортний готель. Навіщо нам другий? У нас що, черга створилася на футбольні матчі? Зате в Ковелі нема нормального сучасного базару, нема автомобільного базару. Ось що треба ковельчанам. А за ті мільйони можна привести в порядок дороги і особливо тротуари. Але ж хочеться добру половину їхвкрасти, як при будівництві літньої естради, яка в такому вигляді нікому не потрібна...
10 Січня 2019, 14:34
https://www.facebook.com/artur.kuczynski.71/posts/1527526030628271
10 Січня 2019, 17:18
А коли за ремонт житлового фонду приступлять ???
10 Січня 2019, 18:29
Неправда Ваша. Не коту під хвіст, а КОНАЩУКУ в кишеньку. А він табличку ділення засвоїв добре, тому ще не за гратами.
10 Січня 2019, 20:02
НУ........ !!! До роботи. Я домовився!!! Проект, зробить Дубина десь так за лімончик, а може й два, а якщо повезе то за три.
10 Січня 2019, 20:06
Всьо украдєно до нас.
10 Січня 2019, 22:13
Ви знаєте про дитячу поліклініку? Знову щось переносять у роддом. Та що є, когось не влаштовує. Люди! Треба піднімати це питання!
10 Січня 2019, 22:13
Ви знаєте про дитячу поліклініку? Знову щось переносять у роддом. Та що є, когось не влаштовує. Люди! Треба піднімати це питання!