Савченко говорив у Ковелі про індустріальний парк вартістю 800 мільйонів євро

09 Січня 2019, 18:10
Індустріальний парк 4640
Індустріальний парк

Голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко відвідав Раду регіонального розвитку в Ковелі.

Засідання Ради регіонального розвитку у Ковелі – одне з останніх в області. Воно відбулося 9 січня 2019 року у Палаці учнівської молоді міста, – ідеться на сторінці голови Волинської ОДА на Facebook.

На заході були присутні керівники окремих галузевих відділів міськвиконкому та служб міста, депутати, громадські активісти, небайдужі містяни тощо.

Так, у вітальному слові голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко привітав містян з різдвяними святами, відзначив важливість релігійної події – надання Томосу Православній церкві України, а також зауважив те, що бачить розвиток Ковеля – як потужного логістичного, промислового міста.

«На Волині не вистачає логістичного центру. Індустріальний парк «Ковель», який ми розробляємо – те, чого не вистачає місту для ще більшого розвитку. Він може коштувати вісімсот мільйонів євро, але в той же час він того вартуватиме. Волинь – серед лідерів виробників в агропромислового розвитку. Ми потребуємо пункт, де можна зберігати готову продукцію. Це і холодильники, і перевантажувальні станції для того, щоб максимально зменшувати терміни доставки нашої продукції до європейський партнерів. І це лише один з напрямів. У Ковеля є більше можливостей, навіть ніж у Луцька – адже в обласному центрі обмежена кількість територій. Луцька влада не спрацювала – і їх «притиснули» навколишні ОТГ, а в Ковеля ще є можливість об’єднатися з селами», – зауважив керівник найвищої виконавчої влади в області.

Погодився з думкою про перспективу децентралізації і міський голова Ковеля Олег Кіндер. Він повідомив, що вже має деякі напрацювання щодо об’єднання з навколишніми селами.

«Можливість сьогодні розвивати місто є завдяки децентралізації, зокрема фінансовій. Те, що ми сьогодні отримали після реформування, завдяки роботі виконавчої та законодавчої гілок влади міста Ковеля, це втілення фінансової децентралізації. Повірте, я не агітую, бо я з іншої політичної сили. У нас є інша партія – партія ковельчан. І всі ми повинні працювати на розвиток міста», – зауважив Олег Кіндер.

Загалом на заході підбили підсумки останніх років та обговорили перспективи розвитку міста на наступні 3 роки. Йшлося також про медицину, розбудову інфраструктури міста, соціальні об’єкти, а також житлово-комунальне господарство.




3



1

 

Коментарі
09 Січня 2019, 21:10
вже був один розумайчик - обіцяв "Інтерпорт Ковель". Перед виборами всі стають стратегами, конструкторами, докторами, целителями. Було у вас 5 років. Треба було будувати. А то у декого статки аж у 82 рази збільшились, а з народа останні соки витягли, пустили людей по світу. якщо й будуть будувати в Ковелі щось, то вже інші, чесні можновладці а не шарлатани.
09 Січня 2019, 21:18
— Шахматы! — говорил Остап. — Знаете ли вы, что такое шахматы? Они двигают вперед не только культуру, но и экономику! Знаете ли вы, что шахматный клуб четырех коней при правильной постановке дела сможет совершенно преобразить город Васюки?<br/><br/>Остап со вчерашнего дня еще ничего не ел. Поэтому красноречие его было необыкновенно.<br/><br/>— Да! — кричал он. — Шахматы обогащают страну! Если вы согласитесь на мой проект, то спускаться из города на пристань вы будете по мраморным лестницам! Васюки станут центром десяти губерний! Что вы раньше слышали о городе Земмеринге? Ничего! А теперь этот городишко богат и знаменит только потому, что там был организован международный турнир. Поэтому я говорю: в Васюках надо устроить международный шахматный турнир!<br/><br/>— Как? — закричали все.<br/><br/>— Вполне реальная вещь, — ответил гроссмейстер, — мои личные связи и ваша самодеятельность — вот все необходимое и достаточное для организации международного Васюкинского турнира. Подумайте над тем, как красиво будет звучать — «Международный Васюкинский турнир 1927 года». Приезд Хозе-Рауля Капабланки, Эммануила Ласкера, Алехина, Нимцовича, Рети, Рубинштейна, Мароци, Тарраша, Видмара и доктора Григорьева обеспечен. Кроме того, обеспечено и мое участие!<br/><br/>— Но деньги! — застонали васюкинцы. — Им же всем деньги нужно платить! Много тысяч денег! Где же их взять?<br/><br/>— Все учтено могучим ураганом! — сказал О. Бендер. — Деньги дадут сборы!<br/><br/>— Кто же у нас будет платить такие бешеные деньги? Васюкинцы...<br/><br/>— Какие там васюкинцы! Васюкинцы денег платить не будут. Они будут их по-лу-чать! Это же все чрезвычайно просто. Ведь на турнир с участием таких величайших вельтмейстеров съедутся любители шахмат всего мира. Сотни тысяч людей, богато обеспеченных людей, будут стремиться в Васюки. Во-первых, речной транспорт такого количества людей поднять не сможет. Следовательно, НКПС построит железнодорожную магистраль Москва — Васюки. Это — раз. Два — это гостиницы и небоскребы для размещения гостей. Три — это поднятие сельского хозяйства в радиусе на тысячу километров: гостей нужно снабжать — овощи, фрукты, икра, шоколадные конфекты. Дворец, в котором будет происходить турнир, — четыре. Пять — постройка гаражей для гостевого автотранспорта. Для передачи всему миру сенсационных результатов турнира придется построить сверхмощную радиостанцию. Это — в-шестых. Теперь относительно железнодорожной магистрали Москва — Васюки. Несомненно, таковая не будет обладать такой пропускной способностью, чтобы перев езти в Васюки всех желающих. Отсюда вытекает аэропорт «Большие Васюки» — регулярное отправление почтовых самолетов и дирижаблей во все концы света, включая Лос-Анжелос и Мельбурн.<br/><br/>Ослепительные перспективы развернулись перед васюкинскими любителями. Пределы комнаты расширились. Гнилые стены коннозаводского гнезда рухнули, и вместо них в голубое небо ушел стеклянный тридцатитрехэтажный дворец шахматной мысли. В каждом его зале, в каждой комнате и даже в проносящихся пулей лифтах сидели вдумчивые люди и играли в шахматы на инкрустированных малахитом досках. Мраморные лестницы действительно ниспадали в синюю Волгу. На реке стояли океанские пароходы. По фуникулерам подымались в город мордатые иностранцы, шахматные леди, австралийские поклонники индийской защиты, индусы в белых тюрбанах — приверженцы испанской партии, немцы, французы, новозеландцы, жители бассейна реки Амазонки и, завидующие васюкинцам, — москвичи, ленинградцы, киевляне, сибиряки и одесситы. Автомобили конвейером двигались среди мраморных отелей. Но вот — все остановилось. Из фешенебельной гостиницы «Проходная пешка» вышел чемпион мира Хозе-Рауль Капабланка-и-Граупера. Его окружали дамы. Милицион ер, од етый в специальную шахматную форму (галифе в клетку и слоны на петлицах), вежливо откозырял. К чемпиону с достоинством подошел одноглазый председатель васюкинского клуба четырех коней. Беседа двух светил, ведшаяся на английском языке, была прервана прилетом доктора Григорьева и будущего чемпиона мира Алехина. Приветственные клики потрясли город. Хозе-Рауль Капабланка-и-Граупера поморщился. По мановению руки одноглазого к аэроплану была подана мраморная лестница. Доктор Григорьев сбежал по ней, приветственно размахивая новой шляпой и комментируя на ходу возможную ошибку Капабланки в предстоящем матче с Алехиным.
09 Січня 2019, 22:24
час лохів вже пройшов. Цінять владу по тому що зроблено, а не по тому що буде (може) колись зроблено. Я ось кажу, що через 5 років побудую базар на Місяці.
09 Січня 2019, 22:39
Динозаври... Вкотре переконали, що до влади слід обирати зовсім нових молодих людей... Котрі ще реально хочуть щось робити для громади... Меру нарешті слід усвідомити: не вмієш говорити - читай з листка!... Треба поважати аудиторію. Самчук вирізнявся чіткістю і лаконічністю думки, мовлення, презентації... Але, в уяві поставало приміщення поліклініки з його вбиральнею, вранішніми величезними чергами і ефект від виступу чомусь зникав...
09 Січня 2019, 22:52
А що парк?
09 Січня 2019, 23:47
Передайте Кіндеру, що в місті Ковелі немає і не може бути законодавчої гілки влади. Мав би вже знати, Стратег, однако...
09 Січня 2019, 23:52
Знищили КовельбудІНДУСТРІЮ в Люблинці, а тепер в болоті біля того ж таки Люблинця будуть будувати ІНДУСТРІАЛЬНИЙ парк....Без коментарів......
10 Січня 2019, 00:49
Ага. Набудують вони. Як старий кіт без кігтів на сухій глині.
10 Січня 2019, 01:07
Козак,Кіндер зібрали чинуш казнокрадів Савченко во главє,де ви суки були коли Майдан гримів?Ой біда вам буде, курви ви загубили в Ковелі усі підрпиємства який вам придурок дасть гроші,на вашу аферу.Будуйте собі парк червоних ліхтарів політичні продажні праститутки.
10 Січня 2019, 01:14
Дивишся на фото-хочеться блюнути,-то ж риганіна,відброси суспільства.
10 Січня 2019, 10:22
Не вірте жидомасонам. Це все передвиборча брехня. Нехай звітують що зроблено, а не свої хворі фантазії викладають.
10 Січня 2019, 14:08
я вже з нетерпінням чекаю коли Юля стане у владі. Тоді й порядок буде.
10 Січня 2019, 19:34
Юля уже була при владі, поясніть що Вона зробила такого, щоб їй можна було б довіряти ? Я розумію так, попавши в той круговорот ( призидентів, депутатів, міністрів, і т.д. ) ти стаєш тим самим що й вони, ти приймаєш їхню сторону, а якщо ні, то вони тебе з того круговороту просто викидають. Але якщо ти хочеш іти про течії і розвернути той круговорот в іншу сторону чи вистачить сили, мудрості, терпіння і тим більше таких самих як ти людей, це не просте завдання. А Юля така ж як і ті які там керують країною -олігархи, бізнесмени, торгаші, акули, які один одного хочуть переплюнути, проглотнути, Поки ті чубляться, в результаті страдає простий народ.
10 Січня 2019, 23:47
У бурмистра Власа бабушка Ненила<br/>Починить избенку лесу попросила.<br/>Отвечал: нет лесу, и не жди — не будет!<br/>«Вот приедет барин — барин нас рассудит,<br/>Барин сам увидит, что плоха избушка,<br/>И велит дать лесу», — думает старушка.
12 Січня 2019, 23:20
Бляді як вони всі заібали ,одна і таже пиздота вже 30 років ,і пока ця пиздота править нічого не буде в краіні ,це злодій злодієм погоняє !
12 Січня 2019, 23:24
Кіндер обіцяв десять років назад ,востановити стадіон Локомотив ,відбудувати нову поліклінніку ,дозволити в багатоповерхівках індевідуальне опалення ,а зараз седить СУКА і знову щось мичить БИК ху--ів !