У Ковелі зросла вартість проїзду на автобусних маршрутах

10 Січня 2019, 11:10
Вартість проїзду 9243
Вартість проїзду

Виконком Ковельської міської ради затвердив нові тарифи на перевезення пасажирів.

У четвер, 10 січня, на засіданні виконавчого комітету Ковельської міської ради прийняли рішення збільшити вартість проїзду на міських автобусних маршрутах загального користування. Відтепер діють такі тарифи: 5 гривень – для дорослого населення, 3 гривні 50 копійок – для студентів вищих навчальних закладів і професійно-технічних закладів, 3 гривні – для учнів загальноосвітніх шкіл.

Цей проект рішення члени виконавчого комітету прийняли одноголосно, без обговорення. У преамбулі документу говориться, що нові тарифи встановлюються, враховуючи (в тому числі) й колективне звернення підприємців-перевізників від 20 листопада 2018 року.

1

Нагадаємо, напередодні у сесійній залі міської ради відбулися громадські слухання з обговорення цього проекту. Відомо, що у міському бюджеті закладено певну суму компенсаційних виплат за перевезення пільговиків. Проте ці кошти покриють лише невелику частину реальних витрат.

 

Коментарі
10 Січня 2019, 13:32
Громадським транспортом їздять пенсіонери, школярі та звичайні працівники, які живуть на невеликі зарплати. Хто має більші доходи, той катається машинами. Хоча у нас багато звикли їхати одну, дві зупинки, коли можна просто пройтись. Наприклад у Вільнюсі (набагато більший за Ковель) дуже багато людей на велосипедах, навіть дітей маленьких возять позаду у спеціальних причепах.
10 Січня 2019, 13:35
Ще б навели порядок із розкладом руху транспорту. Та і самі маршрутки не завадило б хоча б поприбирати.
10 Січня 2019, 13:42
дійсно в маршрутках срач постійно.
10 Січня 2019, 13:43
Коли буде рішення про заборону використання мікроавтобусів(типу спрінтерів)? Бо вже задовбався їздити зранку на роботу як тюлька. Якщо ви хочете 5грн за проїзд, то я хочу вільне місце. Шановні перевізники беріть кредити і закупіть нормальні автобуси як той що на люблинець їздить.
10 Січня 2019, 13:43
Проїзд піднімають, а сервіс той же самий і всі мовчать. Люди стали зомбірованими, сліпими, тішаться гилими обшарпанами грузовіками перероблений на євро автобуси
10 Січня 2019, 14:06
ще не нажерлись? Щоб ви всрались. Ковельчани- скоро цей бардак закінчиться. Юля прийде- порядок наведе.
10 Січня 2019, 14:15
Якщо зараз пищить мода на зростання тарифів, то й на маршрутках необхідно їх підняти. Інакше перевізники стануть білими воронами...
10 Січня 2019, 16:37
А цікаво як платять у державу?
10 Січня 2019, 17:46
Що роблять Ковельська влада щоб покращити сервіс перевезення і контролювати перевізників? Буси грязні , аварійні , їздять кому як заманеться... Ви падлюки зовсім про Ковельчан не думаєте , маєте населення Ковеля за дойну корову. Проголосуйте за урізання утримання антігнародної влади Ковеля ...
10 Січня 2019, 19:02
У ВСЬОМУ ВИННІ ПОГАНІ ШТУНДЯКИ
10 Січня 2019, 21:14
Коли в Ковелі введуть безготівковий розрахунок за проїзд в маршрутках?Коли водії будуть видавати квитки (страховки) пасажирам? ХТО ПРОВОДИТЬ КОНТРОЛЬ???
10 Січня 2019, 21:52
На маршруті 2 вже два дні підряд невиходять в рейси то добре що хоч той драп з Люблінця їде
10 Січня 2019, 23:06
Все синочки буде і низкопольні автобуси з конденціонерами і персональні місця<br/>і ветеранам труда і членам профсоюза минет безоплатно робитимуть<br/>Тільки проізд буде гривеньок по 20 <br/>Привикли до даремного соціальни паразити Скотиняки<br/>Тьху на вас
11 Січня 2019, 02:18
А коли хохли робили шось добре один для одного !
11 Січня 2019, 14:44
Що скажу -ПРАВИЛЬНО ,але трішки жорстковато..