У Ковелі зріжуть дерева на території поліклініки обласної ради

10 Січня 2019, 12:18
У Ковелі зріжуть дерева на території поліклініки обласної ради 5171
У Ковелі зріжуть дерева на території поліклініки обласної ради

Виконком міської ради дозволив знести 14 дерев на території обласної комунальної власності.

У четвер, 10 січня, виконавчий комітет Ковельської міської ради одноголосно дозволив управлінню капітального будівництва та житлово-комунального господарства знести 14 дерев на території комунального закладу «Ковельська поліклініка» Волинської обласної ради (в минулому – поліклінічне відділення вузлової лікарні станції Ковель). Дозвіл надано на підставі акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

До речі, згідно з відкритими даними Публічної кадастрової карти України, яка є доступною на офіційному веб-сайті Держземагентства, земельна ділянка у місті Ковелі на вулиці Богдана Хмельницького, 17, площею 4.3863 га, перебуває у державній власності з цільовим призначення: «для обслуговування вузлової лікарні станції Ковель».

Ще 18 дерев комунальникам дозволено зрізати на території школи № 9, на вулицях Луцькій та Грушевського.

Нагадаємо, найбільшу порубку виконком дозволив 13 грудня 2018 року. Тоді на засіданні виконавчого комітету було одноголосно прийнято рішення про знесення на території міста 146 дерев.

Читайте такожУ Ковелі мають зрізати більше півсотні дерев

Коментарі
10 Січня 2019, 14:28
газу то у сховищах меншає. а опалювальний сезон в розгарі
10 Січня 2019, 16:13
Ви шо бахнулись??????? Ви бачили які там дуби ростуть???? Коли лікарня працювала, їх потайки якесь ..... зрізувало. А зараз можна вже офіційно. Хтось собі на баню пригледів??? <br/>Доска сухая дуб необрезная - 1 сорт ( 50 мм ). 17000 UAH. 17 000 грн./куб.м.<br/>Порахуйте скільки там кубів. І спишуть на дрова чи як сухостій. Я про це ще декілька років тому писав. А землю роздерибанять для мажорів під забудову. Хіба мало в місті людей, які бажають жити в затишному місці, неподалік лікарня, школа, і Собор?
10 Січня 2019, 18:05
Якщо вибрали дроворуба в мери то й майте, Спочатку тополі на пляжі - початок , а дуби уже сміло всі ж мовчать. А мовчання таке багатослівне що всі все розуміють. А от цікаво чи взяли хоча б одне дерево під охорону , як памятник природи чи з інших ідей?
10 Січня 2019, 18:34
А з якої ці дерева треба так би мовити видаляти? Вони що сухі, хворі?
10 Січня 2019, 19:43
Акт обстеження зелених насаджень швидко склали, от інших проблем у відділі кап.будівництва немає?
10 Січня 2019, 20:03
А хто дозволив зрізати верхівку ялинки, яку прикрашають на свято Нового року? Явно видно, що верхівка зрізана!!!
10 Січня 2019, 20:48
!!!
10 Січня 2019, 23:29
Юлькіна свора править. ,,...толи еще будет ой-йой -йой.&quot;
11 Січня 2019, 00:35
Не панікуйте зрізуватись будуть лише сухі фруктові дерева і ще має дати дозвіл Обласна рада так як всі дерева наводяться<br/>На обліку як основні засоби з інвентарним номером<br/>А зірвані дерева будуть використані як Дрова<br/>До водогрійного котла в басейні
11 Січня 2019, 11:49
ПРи владі підорас кіндер і йому подобні підораси ,і підораси ті хто ціх підорасів вибирав !!!!
11 Січня 2019, 21:28
До водогрійного котла в басейні? Та той котел з 2004 року не працює. В басейні вода що зимою що літом холодна. Хто там був той знає, що дров на баню мало...
11 Січня 2019, 21:28
До водогрійного котла в басейні? Та той котел з 2004 року не працює. В басейні вода що зимою що літом холодна. Хто там був той знає, що дров на баню мало...
11 Січня 2019, 21:28
До водогрійного котла в басейні? Та той котел з 2004 року не працює. В басейні вода що зимою що літом холодна. Хто там був той знає, що дров на баню мало...
11 Січня 2019, 21:28
Упс..
12 Січня 2019, 09:26
Перд тим як ліпити якусь дурню в коментарі навчись обгрунтовувати свої слова а якщо не володієш інформацією то не потрібно як баба базарна тарабанити
12 Січня 2019, 11:39
Тобі, мабуть, гілка з того дуба впала на голову...
12 Січня 2019, 23:04
КАжуть чоловік повинен за життя посадити одне дерево ,а ця падлюка мер вже зрізав сто в квадраті !
13 Січня 2019, 00:09
Як проявити ініціативу щоб заклад зберегти то всі задню дають, а як обісрати не розуміючи всієї суті то бажаючих як навозу в колхозі