У Ковелі виконком засідає в шикарній після ремонту залі

10 Січня 2019, 18:07
У Ковелі виконком засідає в шикарній після ремонту залі 4829
У Ковелі виконком засідає в шикарній після ремонту залі

У новій розкішній залі засідань виконавчого комітету вже немає столів для запрошених.

Керівництво міста Ковеля, яке уже давно «звихнулося» на марнотратстві, цього разу не поскупилось на капітальний ремонт і без того пристойного приміщення зали засідань виконавчого комітету.

На фотознімках можна оцінити шикарну обстановку, на яку «спустили» з міського бюджету сотні тисяч гривень… Ось тільки звичних столів для запрошених на виконком чи нараду вже немає. Самі ж чиновники, керівники установ та організацій, журналісти і просто городяни відтепер змушені тримати документи і писати на колінах.

У мерії це назвали не капітальним, а поточним ремонтом кімнати № 316, на який рішенням Ковельської міської ради від 22 листопада 2018 року № 44/2 виділено 199,92 тисяч гривень. А рішенням від 13 грудня 2018 р. № 45/2 депутати виділили асигнування в розмірі 21,236 тисяч гривень на придбання конференційного стола, для придбання крісел в конференційну кімнату (316 кабінет) – 38,0 тисяч гривень та для придбання дверей в службові кабінети, які розміщені на третьому поверсі адміністративного приміщення, – 89,6 тисяч гривень.





 

Читайте також: Ковельська міськрада за нові меблі та килими заплатила майже 200 тисяч гривень

Біля кабінету Олега Кіндера виявили отруйний запах

Коментарі
10 Січня 2019, 22:25
Це прості люди якісь, вибачте, нкрозумні. Таке терпіти. Винести нада під@ра кіндера і всю ту піз#обратію. Вперед ногами з "чорного" дома( достали так, що слів нема.
10 Січня 2019, 22:42
Білі люди сидять на білих кріслах, а чорні на чорних....
10 Січня 2019, 22:52
зеленського на вас немає
10 Січня 2019, 23:01
НАЗНАЧАЄМО ДЕНЬ, ЙДЕМО ДО КІНДЕРА І ПРОСИМО ГАРНО З КАБІНЕТУ ДО ТУАЛЕТУ.
10 Січня 2019, 23:02
То повний піз.....ь!!! В місті все ідеально??? Кіндер добився "совершенства". Премії для його банди, машини для банди, ремонти для банди. Все ЗА КОШТИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ. ДЕРИБАН ПОЛНЄЙШИЙ!!! Він всіх ковельчан тримає за "недолюдей".
10 Січня 2019, 23:09
А ви гої <br/><br/> на що сподівались?
11 Січня 2019, 00:01
а на впорядкування двору порч нема
11 Січня 2019, 02:11
Плєсєнь, ша!!! Я сказав так нада...
11 Січня 2019, 02:22
підораси конченні в залі !
11 Січня 2019, 12:42
хочете сказати, що будівельники перестаралися?? Молодці, душа радіє за професоналів.<br/>І Чого ви казитесь, Кіндер не забере додому, а буде така краса громаді. Приємно зайти...
11 Січня 2019, 13:29
Питання не в будівельниках-професіоналах, а в марнотратстві злодійської шайки мера Кіндера. Все ніяк не нажретися?! Найдорожчий номер у столичному готелі виглядає набагато скромніше, ніж ця &quot;робоча&quot; зала виконкому. Так транжирити кошти громади міста!!! Совість хоч би трохи мали!!!
11 Січня 2019, 17:03
Там не видно нічого надзвичайного чи надто дорогого в оздобленні. Кошторис в 200 тис. Невеликий, якщо врахувати, що туди увійшли податки на зарплату в підрядника.
11 Січня 2019, 17:18
В НАС З МОЇМ КУМОМ СОРОКОЮ ТЕЖ НЕЛЕГКІ ЧАСИ НАСТАЛИ ПІДПРИЄМЦІ БУНТУЮТЬ, НЕ ДАЮТЬ СПОКІЙНО ЖИТИ.ВСЕ ОРЕНДА ЇМ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ.ЯКЩО ТАК ПІДЕ ТО СОРОКА НАС З ВИШНЕЮ СКОРОТИТЬ...
11 Січня 2019, 21:29
Функціональності -НУЛЬ. Люди сидять з документами на колінах. Ганьба!
12 Січня 2019, 00:53
Як Мавпи в клітках