На Ковельщині молода мама відмовилась від немовля, але потім передумала

11 Січня 2019, 12:33
На Ковельщині молода мама відмовилась від немовля, але потім передумала 11221
На Ковельщині молода мама відмовилась від немовля, але потім передумала

Мешканка одного із сіл Ковельського району письмово відреклася від своєї новонародженої дитини, однак згодом одумалась.

Після пологів 31-річна сільська жителька К. відмовилася забирати свою дитину – хлопчика, якого вона народила 2 січня цього року в Ковельському пологовому будинку. Жінка написала відповідну заяву. Медики зареєстрували народження покинутої дитини, вказавши відомості про обох батьків, причому місце проживання батька є невідомим.

Служба у справах дітей виконкому Ковельської міської ради підготувала проект рішення щодо реєстрації народження покинутої дитини, подавши документ на розгляд виконавчого комітету. Втім, на початку засідання виконкому, яке відбулося 10 січня, заступник начальника цієї служби Микола Гупік попросив зняти даний проект з порядку денного.

«Було залишено дитину в пологовому будинку. На даний час зареєструвалася дитина вже мамою. Мама забирає її до себе додому», – аргументував Микола Іванович.

Як стало відомо журналісту видання Район.Ковель, молоду маму вговорила забрати дитину працівниця центру соціальних служб.

Коментарі
11 Січня 2019, 17:17
ну і слава БОГУ!!!
11 Січня 2019, 17:26
І навіщо цю інформацію писати.Добре що одумалась.Тепер подасть на вас в суд.Тому що багато хто догадався хто така.Забагато інформації в статті про неї.
11 Січня 2019, 17:34
Нехай купить собі губозакаточну машинку!!!
11 Січня 2019, 17:46
Причому тут губозакаточна машинка?
11 Січня 2019, 17:57
Не лякайте журналістів позовом, тим паче, в даному випадку, позов буде "провальний"!
11 Січня 2019, 21:25
Нема в цьому чогось неправильного чи страшного. У наш час годувати самій дитину дуже важко. Підтримка держави практично нульова
11 Січня 2019, 22:48
Якщо самій важко,то нехай свого самця шукає,а якщо не свого,то чужого,-головне вилізти на шию та звісити ноги,а там і держава підтримає так що той лошара буде хуярити як папа Карло,поки не подохне.А вговорила,очеаидно,Третяк.Вважаю це помилкою,-горбатого могила виправить.Блядіна моральна,-хвороба невиліковна.
11 Січня 2019, 23:03
рекомендую для початку переглянути док.фільм "Мізандрія",а потім вийти з алкогольного дурману,включити мозги та подумати,чим ти займаєшся та нахуй ти живеш.Тільки сліпий безплодний гермафродит не бачить та не розуміє що відбувається.
11 Січня 2019, 23:23
а також праці етолога О.Новоселова та психолога Д.Бурхаєва.
11 Січня 2019, 23:30
Да вони всі бабло косять-зборище примітивних тварин-точно по новоселову
12 Січня 2019, 00:33
Цю тварину 100 років назад закопали б живцем.А зараз вмовляють?
12 Січня 2019, 00:37
Може цій бляді ще псіхотєрапєвта предоставити?Бєзплатного?Як бєзценному екзємпляру общєства?
12 Січня 2019, 08:51
Курву вилікувати не можливо!
12 Січня 2019, 12:03
А що їй важко?Буряки з картоплею в селі не вродили?Чи кури не несуться?Чи батьки пенсію не отримують?Оформлять як матір-одиночку-25 років буде отримувати нормальні гроші та моральну підтримку і співчуття від держави.
12 Січня 2019, 12:14
Нічого собі молода мама.Напевно,пройшла Крим і Рим і мідні труби і всі навколишні села.
12 Січня 2019, 12:31
вона хотіла любві вєчної,траху безконєчного та раба у вигляді законного чоловіка,а прийдеться ходити біля дитини,-отого їй і важко.
12 Січня 2019, 12:53
Ти бач яка грамотна?Їбатись невідомо з ким вона знає,про суд вона знає,а як дитину виглядіти вона не знає...
12 Січня 2019, 22:03
Ох які ви всі високо моральні люди, аж страшно. Всі засудили, закидали камінням. А чому мовчать мужчини, які лізуть до дівчат , обіцяючи золоті гори, доки не доб"ються свого? Чергова жертва наших чоловіків, які думають лише тим, що між ногами. А повинні любити і захищати дівчат, не доводити до гріха без шлюбу. Виховуйте своїх синів, люди! Більша частина провини-на них(не виправдовую дівчат). А в цієї жіночки може був післяродовий стрес, молодець, що забрала дитя.
12 Січня 2019, 23:06
Нічого подібного-вони з сеструхою все продумали ще до родів.І нічого я нікому не повинен,-ні бабам ні государству.До речі,в мене стрес,де мій персональний психтер,мені положено та гарантовано Констиуцією.Хто має дбати про душевний спокій чоловіків,Зелений Змій?Чи може чоловіки потрібні тільки для того,щоб захищати хитрожопих адвокатів,подлих чиновників та блядовитих баб?Тобто як убойне мясо?
12 Січня 2019, 23:20
на городі бузина, а в Києві дядько...
12 Січня 2019, 23:30
Чоловіки потрібні тільки для розмноження.
13 Січня 2019, 00:10
100% пройшла Крим і Рим. А пісюнів у ротові мала більше, ніж я за життя з'їв вареників.
13 Січня 2019, 00:15
ну от я і розмножив-хай тепер глядить
13 Січня 2019, 01:02
Що ти в чужий рот заглядаєш!Їж свої вареники і не заздри!!!
13 Січня 2019, 20:27
Хвіртку прикрий, бо зуби протягом видує, розумник.