Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
XIII З’їзд політичної партії «Громадянська позиція»
XIII З’їзд політичної партії «Громадянська позиція»

Анатолія Гриценка висунули кандидатом у Президенти від демократичної опозиції

17:12 11.01.2019
831

11 січня під час Форуму демократичних сил лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко презентував програму «Чесний президент – служитиме людям!», з якою висуватиметься на вибори Президента України.

Програма Анатолія Гриценка базується на таких основних блоках, як справедливість та безпека в Україні, зростання її економіки.

«Досить Україні пасти задніх. Наша мета – наступити на п’яти лідерам Європи! Вибори дають нам шанс повернути у владу професійність, чесність і совість. Потрібні швидкі рішучі зміни», – закликав Анатолій Гриценко.

Лідер «Громадянської позиції» обіцяє, що одним із його перших кроків стане внесення закону про імпічмент президента.

Читайте також: «Чесні у владі – сильна держава». Гриценко про плани на 2019

«Не буде президент ховатися за недоторканність. Не буде «любих друзів» – буде невідворотність покарання для всіх, незалежно від партійної приналежності, влади чи опозиції», – запевнив Анатолій Гриценко.

Окрім імпічменту та скасування депутатської недоторканості, лідер «Громадянської позиції» зауважив необхідність прийняття рішення щодо нової виборчої системи та заборони політичної реклами на телеканалах. За його словами, такі кроки відкриють шлях у владу чесним професіоналам, у тому числі – обдарованій молоді.

У питанні врегулювання ситуації на сході України політик пообіцяв, що окуповані території планує повернути дипломатичними, воєнними, економічними, санкційними засобами спільно із зарубіжними партнерами. За його словами, це можливо здійснити протягом 5-річного президентського терміну.

«Не буде Україна поступатися правами на Крим в обмін на будь-які економічні поступки – у Криму наші громадяни, це наша земля, і Крим буде українським!», – також підкреслив Анатолій Гриценко.

В економічному блоці Анатолій Гриценко розповів, що за час його президентства не буде безсистемних реформ і небезпечних експериментів з економікою, а планується економічне зростання темпами 10% щорічно на основі Плану дій, розробленого його командою спільно з Української Радою Бізнесу, економістами і експертами громадського сектору.

Окремий блок програми Анатолія Гриценка також стосується соціальної політики. Він підкреслив, що мінімальна пенсія не буде нижчою за реальний прожитковий мінімум.

«Ми підвищимо пенсії до економічно обґрунтованого рівня, що справедливо врахує трудовий внесок і кваліфікацію. Середня зарплата в Україні буде понад 700 євро, відповідно зростатимуть пенсії», – розповів Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, сьогодні, 11 січня, відбувся XIII З’їзд політичної партії «Громадянська позиція». На З`їзді прийняли рішення про висунення Анатолія Гриценка кандидатом на чергових виборах Президента України.

Повна трансляція Форуму тут: https://www.youtube.com/watch?v=k4RsUK1WGMY&feature=youtu.be

Коментарі

Зубр М.В.

17:53 11.01.2019

Ура , про народ згадують !!!!! Обіцяють золоті гори , все як зазвичай на кожній виборчій компанії . Правда не говорить яким чином і за які кошти це робитимуть ( це не головне ), головне дивитися в очі і не моргати та самому не засміятися... Пане Гриценко , в минулому році військові пенсіонери разів 5 збиралися коло будівлі Верховної ради на акції протесту по перерахунку пенсій і ви шановний жодного разу туди не прийшли, щоб підтримати своїх побратимів. А тепер ти щось співаєш і обіцяєш , моє тобі побажання : - іди живи на всі 100 на свою пенсію , твій час пройшов...

Людмила Іванівна

18:04 11.01.2019

«Чесний президент – служитиме людям!», з таким лозунгом висуватиметься на вибори Президента України . Анатолій Степанович про ці макарони нам розповідають постійно, щось новеньке є...?????? На такий популізм люди вже не поведуться !!!!!!!! Пане полковнику , розкажіть якими полками ви командували будучи в лавах ЗСУ ...??? Як ви з 2013 по 15 рр. під час мобілізації долучилися як військовий до захисту України з своїми дорослими синами ...

Цитата

18:04 11.01.2019

Середня зарплата в Україні буде понад 700 євро, відповідно зростатимуть пенсії», – розповів Анатолій Гриценко. А це як? Надрукуєте гроші? Позичите і роздасте? Фокусники.....

Бухгалтер

19:16 11.01.2019

А де у нього гроші на вибори?
І що буде з томасом, адже Гриценко прихожанин УПЦ?

Комунофоб

21:18 11.01.2019

Армію розвалював в угоду кацапській педерації. Тепер хоче державу розвалювати...

Обєктивно

22:16 11.01.2019

Він бувший комуняка,то який може бути головнокомандуючий.
Це вже історія минулого ,дуйте Анатолій кудись в іншому напрямку і то тихенько,бо можуть ДЕМОНТУВАТИ.

Бебешко

09:23 12.01.2019

Це засланець(чи засранець) з Гамерики. Ось і нехай їде піднімає економіку штату Мічиган.

Лохотлрат

12:36 12.01.2019

І хочеться ото людям голову дурити

Обєктивно

13:45 12.01.2019

Він ніколи не був з Америки.
Він КОМУНЯКА !!!!!

Ковельчанин

21:00 12.01.2019

В Ковелі розвалив частини ,це його робота !

Василь М.

10:06 15.01.2019

Його ХОБІ висуватися своєю кандидатурою на всі вибори . Це не заборонено , але питання ,де беруться кошти на цю привабливу справу у "чесної " людини ??????????

Михайлович В.

11:30 18.01.2019

Пан Гриценко в 2018р. при проведенні акцій протесту пенсіонерами ЗСУ і МВС перед Верховною Радою ні одного разу не долучився до них і не прибув щоб їх підтримати , його все влаштовувало. Він будучи МО України запровадив спеціально різні доплати, щоб не змінювати посадові оклади , щоб не перераховувати пенсії . А сам "тихенько" живе на свою пенсію з "богатою" дружиною ... Не смішіть !!!!!!!! Пенсіонери ЗСУ і МВС та їх сім'ї в приблизній кількості 3 млн.чол. його "підтримають" самі і сусідам дадуть таку пораду !!!!!!!!!!!!!

19 серпня
Сьогодні
Вчора
17.08.2019
16.08.2019
15.08.2019
14.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин