Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Голобській ОТГ думають, як створити оптимальну мережу надання медичних послуг
У Голобській ОТГ думають, як створити оптимальну мережу надання медичних послуг

У Голобській ОТГ думають, як створити оптимальну мережу надання медичних послуг

12:01 12.01.2019
418

У Голобській об’єднаній територіальній громаді разом із радником Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Петром Лавринюком обговорили мережу надання медичних послуг.

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Під час зустрічі обговорили участь громади у створенні оптимальної для об’єданої територіальної громади медичних послуг.

Також під час заходу йшлося про покращення надання медичних послуг у громаді, зміни у фінансуванні медичних послуг у 2019 році.

Разом помізкували над необхідністю розробки програми покращення здоров’я населення громади із акцентом на попередженні та профілактиці хвороб і популяризації здорового способу життя.

Читайте також: Голобська амбулаторія отримала автомобіль

Коментарі

Дохтор

23:20 12.01.2019

Коні спасуть Голобську медецину,правда Вітя.

Цитата

09:09 13.01.2019

"Разом помізкували над необхідністю розробки програми покращення здоров’я населення громади із акцентом на попередженні та профілактиці хвороб і популяризації здорового способу життя". Що толку з того вашого "мізкування", якщо в таких селах як Битень, Погіньки, Вівчицьк, Солотвин, Партизанське практично не залишилось здорових мужиків. Всі або позпивались від безнадії та безвиході або інваліди. А вони все "мізкують"....Хоча, якщо об'єктивно, то С.Гарбарук у цьому не винен, він заложник ситуації.

19 березня
Сьогодні
Вчора
17.03.2019
16.03.2019
15.03.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин