На Ковельщині через ожеледицю перевернувся бус

17 Січня 2019, 15:37
На Ковельщині через ожеледицю перевернувся бус 5792
На Ковельщині через ожеледицю перевернувся бус

Між селищем Голоби та селом Свидники Ковельського району сталася ДТП.

Про це Інформаційному агентству ВолиньPost повідомили очевидці події.

Аварія трапилася сьогодні, 17 січня. За словами речника патрульної поліції Волинської області Ольги Бузулук, через ожеледицю водій білого мінівену не впорався з керуванням та злетів у кювет.

«Також складено схему-акт обстеження вулично-шляхової мережі», – повідомила речник.

На місці працювала патрульна поліція.

Деталі – згодом.

 


Коментарі
17 Січня 2019, 19:18
Що це там батюшка був за кермом УПЦ МП
17 Січня 2019, 20:13
Це там таке прокляте місце,там вже не одна аварія .
17 Січня 2019, 20:14
Погода нестійка, як не дощ то мороз. З фото видно що причина не в непередбачуваних погодніх умовах, а втому що йобане дорожнє начальство непосипає дорогу. В нас ці уроди привикли так: якщо дорога незасніжена значить чистити або посипати непотрібно, економія. В тій самій Польщі тільки сніг починає падати, відразу іде дві-три одиниці техніки які ПОСТІЙНО чистять і недоводять дорожне полотно до жахливого стану, тому що посипають цілодобово незалежно чи це -2 чи +3 і так до самої весни, бо це є ЗИМА. Навіть в сильний снігопад там немає такого блядства як в Україні. Автодор повинен відшкодовувати за пошкоджений транспорт, пожиттєво платити сім"ям загиблих в таких ДТП, а керівні бляді повинні пожиттєво сидіти в тюрязі за невиконання своїх обов"язків, це так в цивілізованих країнах. А в Україні винуватий ЗАВЖДИ водій, но ніколи не ті підараси з автодорожної служби. Так і живемо.
17 Січня 2019, 22:04
Невже не можна написати те ж саме без матюків?
17 Січня 2019, 22:43
Іди нахуй-не можна-з матюками в твоїй голові хоть якісь проблески бувають
17 Січня 2019, 23:15
Ой бля який ти далекий... Ти хоч в Польщі був? Якє саме начальство не посипає?
18 Січня 2019, 01:14
Сам ти бля далекий. Працюю далекобійником по Європі. Те яке відповідає за стан дороги М19 і яке ти блядь вигороджуєш.
18 Січня 2019, 02:33
Народ! Вже 4 роки працюю по європі. ПРИКЛАД: В них посипають до снігу, морозу... А ДЕ В НАС ВЗЯЛАСЬ СТАТТЯ '' НЕ ЗПАВИВСЯ З УПРАВЛІННЯМ!!!'' Де ті, хоча б,найменші умови для безпеки нашого життя... ВІДПОВІДЬ: В сальних залозах МОРД і ДУП наших чиновників. Погляньте на них, КІНДЕР, МУРАЙ............. А ми їх кормушка...
18 Січня 2019, 11:12
"Водій білого мінівену." Нормальний такий мiнiвен.
18 Січня 2019, 13:29
ТО Я НАЛОЖИВ ПРОКЛЯТТЯ